Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мами и Честита Нова Година,
искам да Ви попитам, знаете ли къде сменят копчетата тик-так на бодитата и на повечето бебешки дрешки, които слагат. Имам няколко почти чисто нови дрешки на дъщеря ми, които се нуждаят от смяната на тези копченца, но незнам къде да ги занеса за смяна.
Ще съм Ви много благодарна ако кажете къде има такова шивашко ателие.
Мерси!!!  bouquet
Цитирай

От къде си?
Цитирай

София

От София
Цитирай

Около вас няма ли шивашко ателие да попиташ?
Цитирай

Обущарите понякога предлагат такава услуга.
Цитирай

Аз съм ходила при обущар за такава услуга, само не беше на бебешка дрешка, ама сигурно ще стане и в този случай пак.
Цитирай

Привет. Във кинкалериите обикновенно има. Скоро вземах подобни копчета но се пришиваха.
Цитирай

В повечето обущарски и шивашки ателиета има.
Цитирай

ВАРНА

Лятото ми се наложи да сменям на едно гащеризонче. Питах на няколко места, но ми отказаха. Накрая сложих от тези, които се шият.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Тъкмо щях да кажа, че продават такива, които се шият саморъчно и не е трудно. За бодитата бельо стават идеално.
Цитирай

Ако все пак държиш да ти ги сложат на машинка, първо заший дупчицата ,останала от предишните.Инъче пак ще се изнижат, няма да оцелеят дълго.
Цитирай

София

На "Мария Луиза" ,над спирката на трамвая на Лъвов мост (в посока Халите) има магазини за дрехи втора употреба.На витрината на единия  от тях скоро видях табло с мостри на тик-так копчета и обява,че в магазина ги слагат.
Цитирай

София,Зона Б-5

На Пиротска под колоните като тръгнеш от Христо Ботев по Пиротска,във един вход на приземния етаж един човек слага.Копчето,което сложи беше много специфично за якето на сина и ми взе само 0,50лв.
Цитирай
Знаете ли къде мога да си облека копчета? От София съм. Благодаря предварително!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.