трьпката?

  • 3 846
  • 62
  •   1
Отговори
Заедно сме с мьжа ми вече 10г,обичам го,той е идеален сьпруг ,но неЩо секса взе да куца. Няма я вече трьпката.Правя секс само по задьлжение,без желание......
Нормално ли е ? Ами как Ще е след оЩе 5 или 10г???? Вие как поддьржате жива тази трьпка?
Какво става ,ако не успеем да я вьзпламеним отново?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей.Ние сме с мъжа ми сме заедно от 5 години,женени сме от 2 месеца.Тръпка има при нас все още и се надявам да продължаваме така,но мисля,че разнообразието му е майката-и в секса,и в ежедневните неща,които правите заедно.

# 2
  • Мнения: 830
Хвани си любовник Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 554
вземете си вибратор Crazy

# 4
  • Мнения: 7 474
За мен тръпката и секс без желание са различни неща. Thinking
Тръпката в началото на всяка връзка е нормално да поотихне с времето,
но желанието за секс си остава. Малко разнообразие ви трябва,
за да се посъживите. Почивка сами някъде или нещо друго. Thinking

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Посетете някой секс шоп и си набавете необходимите трепкащи тръпки.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам как се поддържа, честно. По книжките пише - почивка, разнообразие, секс извън семейното ложе, на необичайни места, в необичайни ситуации и т.н. Аз, съдейки по себе си и приятелки, оставам с усещането, че нещата опират просто до химия между двамата - или я има, или вече не. Ако не го желаеш повече този мъж, и в Париж да те заведе, все тая, ще ти се иска да си там с някой друг. Но пробвай всичко, преди да си кажеш - емии, като не става, не става Confused

# 7
  • Мнения: 2 448
Цитат
Правя секс само по задължение,без желание......
А имаш ли жалание да правиш секс с някой друг? Ако не, значи рутината ви е обхванала и малко играчки и разнообразие ще свършат работа.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Ежедневието и проблемите избутват тръпката на заден план. Мисля, че поне в повечето семейства тръпката, желането или както там го нарича всеки я има, но затрупана от всякакви други неща няма как да излезе на светло.

# 9
  • Мнения: 4 068
Съгласна съм с мнението на Белинда. Секса не винаги е звързан с тръпката. Понякога по време на флирта има тръпка между двама души, но когато се стигне до секс нещата са трагични и просто не се получават. Секса между двама души е свързан с химия-или я има или не. Разбира се, ако не разнообразявате сексуалния си живот, за да поддържате пламъка в един момент ще си омръзнете. Много проблеми сме имали с мъж ми от най-различно естество, но за сега проблеми в секса не сме имали никога. Заедно сме от 9 години.

# 10
  • Мнения: 2 448
Принципно и аз съм на това мнение на Белинда, но само с леко уточнение (поне за мен е така). Не може тръпката ти към един човек, с когото живееш и обичаш ей така безпричинно да изчезне изведнъж. Не може и да е само рутина причината за изчезването и, винаги има нещо друго и това става постепенно и неусетно или , ако те нарани с нещо много силно, може да изчезне бързо.
За това и попитах авторката, дали няма желание към мъжа си или просто е в период на нежелание за секс.
Ако усетим изчезването на тръпката в зародиш и двамата имаме желание за промяна, мисля, че може да се направи нещо по въпроса за да не умре съвсем, но ако е вече умряла или само единия усеща празнина и желание за промяна, и моето мнение е, че нищо не може да се направи.  Confused

# 11
Ами всьЩност липсата на желание за секс с мажа ми не е от вчера,а от няколко години.....Сега нямаме вьзможност да отидем някьде сами,но лятото сме оставяли детето на майка ми и сме ходили на по4ивка за няколко дни,но и там положението е сьЩото,правя го заЩотот знам ,че сме там за това.....Незнам точно кога ,как и заЩо стана така,но не го желая .... и не,не е имало някакьв проблем ,обида,скандал или неЩо от сарта,за да се стигне до това положение. Живеем си супер,от страни сме идеалното семейство....а може би проблема е,че той не е много добьр любовник......какво желание да имам като знам,че всичко Ще свьрШи за 5мин.

# 12
  • Мнения: 2 448
Това, че външно изглеждате идеално семейство изобщо не означава, че живеете супер. Кое му е суперското на това да не желаеш мъжа, с който живееш - спокойствие и липса на някакви трагедии ли е достатъчното? Видно е, че не, щом си задаваш тези въпроси. Или не сте разговаряли по този въпрос или той не е неудовлетворен от положението, а само ти.
Късно си се усетила, няколко години, да не те отчайвам,но няма да ти се върне тръпката. тези неща като неудовлетворение от партньора се разрешават успешно (защото никой не е рекъл, че всички които се желаят си пасват от раз) в момент, когато тръпката е силна, защото тя е която помага да се променим в някаква степен заради другия. Ти не си му показала, че имаш проблем в началото, сега след толкова години ли  искаш да му забиеш "не ме кефиш като любовник, защото свършваш бързо или не правиш нещо, както на мен ми харесва"?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не мога да спра да се чудя как може в днешно време, не сме 19-ти век, все пак Confused, да продължава да има жени, които да не търсят своето в секса Rolling Eyes Какво е това - няколко години  Shocked мъж ми не ме кефи в леглото, обаче аз си трайкам и карам по задължение Shocked Нямаш такова задължение! Има начини, разбира се, да се пораздвижат нещата в леглото и определено да не свършват за 5 мин., но докато ти си мълчиш, а и на него явно не му прави впечатление/ това пък що за мъж е, да не разбира или да не му пука, че партньорката му скучае newsm78/ - така ще е.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
от теб Белинда, би станал страхотен психолог - сексолог!
Евала за постовете ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт