Рожден вкъщи -украса идеи!

  • 52 896
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
ако има мами от пловдив кажете ми магазин за парти украси-благодаря ви Hug
101 балона - не коментирам
един измислен магазин зад халите - забравих му името, китайски боклуци на петорни цени, чак не мога да повярвам, че такава наглост съществува в надценките
Сани - щанд
Хиполенд - щанд
Кауфланд - щанд
Вис Виталис - щанд
Моите центрове има каталози с пълните украси, които по магазините ги има отчасти. Цените навсякъде са едни и същи - по щандовете в споменатите магазини и при мен. Отделно имам каталози за балонени украси. Каталозите за украсите и парти артикулите са в центъра на ул Висла. Обикновено обаче ние идваме да украсяваме - така че трябва да е пълна серия от нещо си.
Ако е за отделни неща - по-добре щандовете на супермаркетите.

# 16
  • Мнения: 1
molq vi za ideq kak da okrasq kashtata si za rojdenniqt den na sina mi,koito shte stane na 1 godinka:)

# 17
  • Мнения: 22
И аз моля за същото! И моята дъщеря ще става на 1 годинка, а гостите са повече възрастни и няколко бебета! Дайте акъли и идеи, за украси, интересни и евтини почерпки и съвети за несполуки, които сте преживели.Да се поучим от опита ви! Благодаря предварително!  Praynig

# 18
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 197


От моя опит - за игрите: надух един басейн (по края му залепих буквичките на празничния надпис, сега продават готови надписи) го напълних с мекичките топчета и разни плюшени играчки. Докато децата си играеха, мамите и гостите похапваха. Като се поумориха гостите, направих куклен театър на децата. Пуснах им и музика след това. Не беше лошо ...

На втората година им направих на децата маскин бал - коронки за принцесите, гирляндички. За момчетата - пиратски шапки и шапки от вестник за автомонтьорите....
Организирах им конкурс за картинки, докато децата вдъхновенно рисуваха, родителите си почиваха на празничната маса.

Дано да съм ти била полезна!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тази година и аз пазарувах от Джъмбо- украси, конфети, чинийки, покривки всичко има. Само зарята не беше от там.

# 20
  • Мнения: 1 420
Страхотни идейки - благодаря за темата! Ние винаги сме празнували вкъщи рождения ден на малката - както са казали и другите мами, с балони, свирки, шапки  Peace За децата по принцип правим отделна ниска масичка с детски столчета, слагаме празнична покривка - тази година всичко беше с Дисни Принцесите, понеже щерката е луда по тях  Crazy, а възрастните са на голяма маса в същата стая ( това е защото дечицата все още са малки  Peace ). : След като хапнахме заведохме децата да дивеят в парка, който е точно срещу нас - така хем не беше толкова разхвърляно вкъщи, хем децата се натичаха на воля  Peace Тортата по принцип сама си правя  :peace

# 21
  • Мнения: 4
Здравеите имам рожденичка след един месец става на 5 годинки.Молиа даите савет за децко парти за тази вазраст.Като меню,украса,забавлениа и всичко което ви доиде на ум.Благодариа предварително  bouquet

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 12:57 от eleonora malamova

Общи условия

Активация на акаунт