Отговори
# 45
  • Мнения: 1 484
Не знам  момичета  вчера  приказвах  с  моята  приятелка  дето  искаше  да  кандидатства.Значи  тя  е  със  ендометриоза и  има  едно  неуспешно  инвитро.На  тях  са  им  казали  ,че  няма  да  могат  да  се  класират.И  че  не отпускат  по  3  безплатни  опита  а  дават  5000  лв.Не знам  до  колко  е  истина  но  това  бяха  нейните  думи.Тя  е  много  разочарована  защото  толкова  много  се  надяваха   че  ще  ги  включат  във  фонда.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 164
Не знам  момичета  вчера  приказвах  с  моята  приятелка  дето  искаше  да  кандидатства.Значи  тя  е  със  ендометриоза и  има  едно  неуспешно  инвитро.На  тях  са  им  казали  ,че  няма  да  могат  да  се  класират.И  че  не отпускат  по  3  безплатни  опита  а  дават  5000  лв.Не знам  до  колко  е  истина  но  това  бяха  нейните  думи.Тя  е  много  разочарована  защото  толкова  много  се  надяваха   че  ще  ги  включат  във  фонда.
кой им го е казал всичкото това?
Аз доколкото разбрах от правилника точно заради ендометриозата може да кандидатства.

# 47
твоята приятелка ще може да кандидаства след като се изяснат нещата по отношение на критериите за фонда и няма да дават по 5000 лв., а според проблемите и след преглед от комисия ще отпускат до 5000 лв, за да може повече двойки да се класират предвид ограничените средства.
нека да изчака за да си подготви необходимите документи. Peace

# 48
  • Мнения: 1 484
Не знам  момичета  вчера  приказвах  с  моята  приятелка  дето  искаше  да  кандидатства.Значи  тя  е  със  ендометриоза и  има  едно  неуспешно  инвитро.На  тях  са  им  казали  ,че  няма  да  могат  да  се  класират.И  че  не отпускат  по  3  безплатни  опита  а  дават  5000  лв.Не знам  до  колко  е  истина  но  това  бяха  нейните  думи.Тя  е  много  разочарована  защото  толкова  много  се  надяваха   че  ще  ги  включат  във  фонда.
кой им го е казал всичкото това?
Аз доколкото разбрах от правилника точно заради ендометриозата може да кандидатства.
Не  мога  да  ти  кажа  ,не  знам  кой  им  го  е  казал.Лично  на  мен  ми  е  неудобно  да  приказвам  на  тая  тема  с  нея  защото  знам  колко  и  е  трудно  и  тя  много  се  разстройва.Написах  това  което  тя  ми  е  казала.Ако  разбера  нещо  ще пиша.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 164
kiki06, в някои клиники са започнали да подготвят документи за кандидатстване, може би е най-добре приятелката ти да се обърне към лекаря си, там ще и дадат информация.

# 50
  • Мнения: 1 484
Мерси  за  информацията   бамбарадамбара  а  да знаеш  , дали  ще  е  проблем  че  нямат  брак

# 51
  • София
  • Мнения: 23 164
Мерси  за  информацията   бамбарадамбара  а  да знаеш  , дали  ще  е  проблем  че  нямат  брак
доколкото аз знам не е проблем

# 52
  • Мнения: 1 095
Мерси  за  информацията   бамбарадамбара  а  да знаеш  , дали  ще  е  проблем  че  нямат  брак
Едва ли

Общи условия

Активация на акаунт