Тия от БТВ прекаляват!

  • 6 311
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Тия от БТВ прекаляват! В прогнозата за времето с трвога ни съобщават колко снежна покривка се е натрупала от 5 до 15 см през м.януари!!! Нима това не е нормално за зимата?! Май се опитват да ни промиват мозъците! Дават ни съвети като на дебилни: заредете си батерията на GSM-ма, сипете си гориво и си сложете вериги. А дали да не си заключим колите отвътре, или кога да дишаме и да пием вода, ще ни кажат ли? Вече не слушаме прогноза за времето, а слушаме "загрижените" им съвети, повтарящи се през два часа. Чувставм се като малоумна, когато гледам тяхната прогноза. Наистина е прекалено!

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 18:03 от miloto desi

# 1
  • Мнения: 5 468
Ами то напоследък с кое не е така? За всичко се вдига пушилка...

# 2
  • Мнения: 4 651
Ами днес по пътищата все още имаше малоумници с летни гуми....
А аз се чувствам доста умна гледайки новини веднъж на 2,3 дни Simple Smile, на два часа не би ми понесло Wink.

Айде усмихни се малко, нова година, нов късмет, има още 1 почивен ден, трябва да те гони позитивизъм, а не да палиш за глупости Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 2 401
Тия от БТВ прекаляват! В прогнозата за времето с трвога ни съобщават колко снежна покривка се е натрупала от 5 до 15 см през м.януари!!! Нима това не е нормално за зимата?! Май се опитват да ни промиват мозъците! ...
Joy Joy  Отдавна не се бях хилила така..

# 4
  • Мнения: 25 558
Изобщо не ме дразнят, разсмиват ме със загрижено-драматичния си тон.  Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Изобщо не ме дразнят, разсмиват ме със загрижено-драматичния си тон.  Laughing
И аз съм така. винаги с нетърпение очаквам как точно ще ни поднесат информацията за времето. Особено едно момченце, не му помня името, много ме разсмива като го слушам  Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Ееее ти пък - това са 15 см сняг, не е шега работа  Naughty
В някои държави за 10 см обявяват бетствено положение  Thinking
Прави са си хората  Hug

# 7
Вероятно се чувстваш малоумна и като четеш по опаковките на перилните препарати, да речем, точни инструкции за употреба - от разпечатването, през сипването в машината, до изхвърлянето на определено за целта място, плюс изричната уговорка, че не е за ядене, трябва да се пази от деца и домашни животни.

И не смятам, че това е прекалено, нужно е даже.

Аз харесах репортажа за жертвите на пътнотранспортни произшествия. Мисля, че всяка седмица трябва да се пускат подобни, все някого ще стресират и замислят.

А по пътищата е пълно с идиоти ентусиасти, тръгнали с летни гуми ей така, нейде към някое курортче. Такива бели са способни да натворят, че е много добре да им се припомнят някои основни правила.

# 8
  • Мнения: 70
Може би от понеделник ще започнат да ни предупреждават за настъпваща грипна епидемия, въпрос на време е да го сторят. Аз съм позитивен човек и определено гледам да си спестявам всякакави негативизми. Иска ми се този стил на поднасяне на информация да се смени с по-положителен и да няма такава изкуствена тревога.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз тези безмислици ги преглътнах, но да сложат усмихнатия Д.Траволта, докато съобщават за нелепата смърт на синът му - това ми дойде в повече.  Sad

# 10
  • Мнения: 516
Милото Деси, в живота има и гадни неща. Те няма да изчезнат, ако се правим, че ги няма.

# 11
  • Мнения: 4 195
Аз тези безмислици ги преглътнах, но да сложат усмихнатия Д.Траволта, докато съобщават за нелепата смърт на синът му - това ми дойде в повече.  Sad
абсолютно, това беше прекалено ooooh!
Флор, не се правим, че ги няма, но определно не им се кефим Confused

# 12
  • Мнения: 516
Чут Чут, хората предупреждават съвсем резонно да си носим вериги, топли дрехи и достатъчно гориво. Не ми се струва фатално. Закъсвала съм в зимни условия по едно пуловерче и не особено топло яке. Не е приятно.

# 13
  • Мнения: 4 892
Аз харесах репортажа за жертвите на пътнотранспортни произшествия. Мисля, че всяка седмица трябва да се пускат подобни, все някого ще стресират и замислят.

Оооо, много ще е поучително. Преди месеци бях в КАТ Дървеница по работа. Бяха сложили плазмени екрани, на които с цел възпитателна пускаха кадри от катастрофи, различни случки. Гьонсуратите, автоджамбазите и по-голямата част от паплачта искрено се забавляваха за мое изумление. И разбира се всички клатеха глави и със самочувствие на Шумахер, не, даже по-голямо, разясняваха как требва да се кара, за да не се случвали такива сакатлъци. За два часа се "обогатих" културно-масово.... Crazy

Абе, къде изчезна иначе толкова симпатичният майор Костов? Нема такава скица, по е симпатичен от младите бастуни, дет ми разказват за времето?...А и хубаво рисуваше....

# 14
  • Мнения: 70
Работата на хората, които подготвят прогнозата за времето е да ни съобщят обективно прогнозата за времето! Защо го преплитат задължително с пътната обстановка и как времето влияе върху пътните условия? Нима през лятото, когато температурите се вдигнат над 30 градуса ще ни приканват да си включваме климатиците в колите или да спрем да изчакаме на сянка до залез слънце Grinning и да не забравиме да си заредим GSM-ма! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт