Подходящ грим за блондинка по повод тържествено събитие

  • 4 266
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 804
Налага се да пусна тази тема,тъй като съм в голямо затруднение. По стечение на обстоятелствата ще гримирам приятелка за сватбата й.  Confused Проблема е,че тя е висока,слаба,студено руса и със сини очи,а аз идея си нямам какъв грим би й подхождал. Роклята й е цвят шампанско.
Затова искам да ви помоля за помощ и за идеи.  Praynig

# 1
  • Мнения: 22 412
Биха и отивали меки златисти тонове, особено и щом роклята е цвят шампанско.
Вземи бежово, златисто, тъмно злато, за да подчертаеш очите. Задължително изпробвай преди официалното събитие. ))

# 2
  • Мнения: 804
Аз точно се чудех дали биха й подхождали златисти сенки,но по-тъмния цвят да е златисто-кафяв?

# 3
  • Мнения: 0
Трябва да пробваш, нищо не пречи да изредиш цялата гама от бежово до злато и бронз, поне гримове и цветове да искаш. Може и да се прелеят няколко цвята, има страхотни техники на гримиране. Отделете няколко часа и пробвайте различни видове грим, после снимайте и ще прецените как изглежда най- сполучливо на снимка и на живо. Дори задачката ви е забавна и творческа  newsm10 Успех

# 4
  • Мнения: 1 885
За булка винаги ми е харесвал Nude стила.
Има грим, но няма грим.
Булченския грим е един от най-трудните. Зависи и от прическата и от цвета на кожата, както типа лице и черти.

Ето някои идеи:





Наистина седнете и пробвайте. Най-важното е тя да се харесва Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И според мен би й подхождал грим в златистата гама... Peace и да не забравиш да покажеш фото после  Wink

# 6
  • Мнения: 12
По мое мнение, ако момичето е руса от студен тип, златистата гама силно ще я обезличи, още повече щом и роклята ще е цвят шампанско.  Peace

Златистата гама подхожда повече на жена с тъмни очи и поне малко тен. Така клепачите улавят светлина и очите изпъкват.  Peace
На светла кожа обаче често се губи "озаряващия" ефект от тях и стоят или жълтеникаво, или като тъмна кафеникава сянка около очите и на снимките може да не излезе достатъчно свежа булката.

Мисля, че на синъо око много повече подхожда нежен, но все пак контрастен грим, като намирам снимките, посочени от Aya_Cuervo за изключително подходящи - нежни, виолетови тонове дават дълбочина и поставят елегантен акцент върху погледа.  Peace
Аз също считам, че на сватбата си една жена трябва да изглежда свежо и феерично, но поводът изисква да е nude look with a twist  Peace Много харесвам интерпретацията на този вид грим за официални поводи на hayden panettiere, например:

http://justjared.buzznet.com/gallery/photoitemfull.php?yr=2008&a … -nbc-party-03.jpg

Мисля, че основните неща, към които трябва да се стремиш, са изравняването на тена, добра покривност, която да осигури достатъчно цвят на снимките от събитието, семпла концепция с акцент или върху очите, или устните (според мен интензивният поглед е по-добрият вариант) и много внимателно контуриране и хайлайтване на лицето. Важното е да има завършен вид и да не личи колко много време (и продукти) са били необходими  Peace

Успех и весело прекарване  по случай чудесния повод   bouquet

# 7
  • Мнения: X
На мен ми харесва този тип грим с очна линия, само сенки ми се вижда много ежедневно.  Flutter

# 8
  • Мнения: 4 292
В никакъв случай златисто. Ще бъде като измита чиния.
Според мен трябва да акцентираш или върху очите или върху устните. Може опушени сенки, много светло червило и подчертани скули, или пък, като показаното от  dollface, което също е подходящо за блондинка.

# 9
  • Мнения: 7 474
Ако е много светло руса и имайки предвид цвета на роклята,
бих акцентирана но очите-опушен грим. Иначе наистина ще е като измита чиния.
Аз иначе имам страхотни сини сенки със златис отблясък на Чифели,
би стояло убийствено  Crazy

 

# 10
  • Мнения: 804
Благодаря ви,момичета,от сърце. Hug Hug Hug
В най-скоро време ще пробваме няколко варианта пък ще видим какво ще излезе.

# 11
  • Мнения: 330
Аз съм руса и със сини очи, пробвала съм доста неща . Това, което ми харесва и нося в по специални случаи е златист грим. Мек фон дьо тен с естествен цвят, златист руж - на Ланком има страхотни стикове и златисти сенки - Cifelli - polvere di stelle имат страхотни нюанси с много мека текстура и остават на очите с часове без да се събират в клепача или да се разпрашват. Червилото - прозрачно с гланц, за да е видиът естествен. За по - драматичен ефект очертавам очите с черен молив - съвсем нежно. Стои добре на светли дрешки.
Поне на мен ми отива. Пробвайте, ако и при вас се получи - супер!

Общи условия

Активация на акаунт