Някой ползва ли от малките Лаптопи ?

  • 3 936
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте,
Търся информация за тези малките лаптопчета по около 500лв. някой ползва ли такъв. Ще ми кажете ли какви са им минусите! Освен това, че е по малък екрана и е неудобно!
Стават ли за сваляне на снимки, филми, ако си качваш памет на носители ще ми става ли?
А ак ми препоръчате и марко, ще съм ви безкрано благодарна Hug
Много удобен ми изглежда за разнасяне, а и 500лв звучи доста по добре от 1000 Wink

И за безжичния интернет имам въпрос, но май ще го задам в Нашият дом Wink

# 1
  • Мнения: 1 672
и аз се интересувам и ще следя темата

# 2
  • Мнения: 202
аз имам и съм доволна Asus Notebook всичко си правя на него игри филми никакъв проблем сложих му допълнителна карта с памет и е пушка е за някой игри му е малко неудобно екранчето но иначе за всичко друго е ОК

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз още им се чудя, та се записвам да следя за мнения...

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз имам малък MSI Wind 100, ама без ДДС беше малко над 700 лева. 10" е.

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=147 … mp;maincat_no=135
На мен ми е удобен, когато не ми се носи големия. Все пак е 1 кг и влиза в дамска чанта. Стават за филми, ровичкане интернет. Допълнително памет не съм му слагала- върви си прекрасно.

# 5
  • Мнения: 1 672
момичета тези които писахте че имате от малките лаптопи с какъв интернет ги ползвате?БЕзжичен ли?Да обясните малко по подробно

# 6
  • София
  • Мнения: 771
Аз временно ползвах, но се отказах, защото скролването ми дойде в повече. Това ми се видя единствения проблем, иначе си има и предимства.

# 7
  • Мнения: 5 173
http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=13836&start=0 тук са обсъждали ЕЕЕ-то на Асус.
Сърф моделът е само с 4гб памет като на нея тр да се инсталира и оразяния уиндоус.  Peace

# 8
  • Мнения: 3 634
Зависи какво имаш предви под "малък лаптоп". Защото тези, които ги даваха в няколко промоции са много "бедни" на възможности. Някои нямат устройство за дискове, с малко памет и т.н. Аз съм с нормален лаптоп и безжичен на ADSL, доволна съм.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 376
Такъв е моя:


Признавам си,че не разбирам нищо от компютри,когато отивах да го купя казах на момчето за какво ми трябва и той ме насочи.

После приятели на мъжа ми го одобриха Mr. GreenКазават,че имал характеристиките на голям/мога да ги препиша ако някой се интересува/.

Ужасно удобен,невероятно лек,няма нищо общо с големите и тежки лаптопи от които ти се откъсват ръцете.Батерията специално е много издържлива.Няма масто за диск,но те са отживелица вече и без това LaughingА с тоя bluetooth се родих-от телефона направо на компютъра.

Типично женски,едно малко бижу е.
Цената му беше 830 лв май newsm78

За тези малките от 500 лв. не мога да изкажа мнение,но когато отначало заявих желяние да си купя малък лаптоп ме посъветваха да не го правя.Ако ще го ползваш само за интернет обаче според мен е ок.

Аз съм с АDSL,но извън града това,в нас няма още.Но съм много доволна от интернет доставчика ни за домашния компютър и мисля да си взема wireless от същата фирма.

# 10
  • Мнения: 5 173
Може ли х-ристиките?

# 11
  • sofia
  • Мнения: 4 296
в плейбой рекламират aser one с 160GB хард, розов за момиченце и син за момче 8,9``

# 12
  • Мнения: 169
Асус е голям боклук,не ми издържа и седмица и му блокира копче,мислех че ще ми е удобен да си го разнасям в крайна сметка разнасям на мъжа ми големия лаптоп и той само ми натяква за боклука ми #2gunfire

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
http://www.e-2be.bg/product/elektronika/laptopi/msi/748?model=no … i-wind-u100-black
Покрепям написаното от EASpirit. Използвам безжичен интернет в къщи, нямам проблем с него

# 14
  • Мнения: 3 634
Няма масто за диск,но те са отживелица вече и без това

Само с това немога да се съглася.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт