Комбинирана количка OVO 3 в 1 на Brevi - мнения?

  • 6 368
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Харесах си въпросната количка на Brevi, но никъде не откривам мнения за нея от майки, които я ползват. Видях я в Хиполенд, ето и линк към сайта http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=1&sub=1&offset=5 , но тук на снимката е само с коша за кола.
Ако някой има мнение - нека сподели!

# 1
  • Мнения: 4 428
Ами за лично не съм я ползвала, но ми харесва. Има си всичко необходимо  Peace И аз й хвърлих едно око в Хиполенд  Grinning
Бреви не са лоша марка  Peace

Успех и леко раждане  Hug

# 2
  • Мнения: 488
Прочетох в друг форум, че една мама вече я използва и е адски доволна. Нахвалила я е много.
Искам да попитам някой знае ли цената на тази количка и дали я има само в Хиполенд или е възможно да я има и в друга голяма верига?

# 3
  • Мнения: 488
Никой ли незнае каква е цената на тази количка в България?  newsm78 #Crazy

# 4
И мен ме интересува цената

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 03:10 от PIKSY

# 5
# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 22 414
Ако е за второто, единствено кошът за новородено става.
Подобна седалка е доста неудобна, имам позната с бебе на 9месеца и вече му е яко тясно, да не говорим че детето се е прегънало на две.

# 9
  • Мнения: 227
Всъщност този модел Бреви Ово 3 в 1 е същата като Cangaroo Excess като разликата в цената е 1000 лв. Иначе и двете са много качествени !!

Ето Бреви как изглежда



Ето и Кенгуру


Разликите са минимални !!

# 10
  • Мнения: 488
Зайче Мече би ли ми казала имаш ли идея каква цената на едната и на другата?
Наистина са еднакви. А знаеш ли дали Кангарото има кошче за кола?
  bouquet

# 11
  • Мнения: 69
Цената на Бреви в Хиполенд е 1450 лв  Sick , а докато на Кангаро е 510 лв някъде. Кангаро няма кошница за кола. Но допълнително може да си земеш си мисля. Но цената е доста различна, за 1000 лв на бебо можеш да купиш още толкова неща  ooooh! но пак бреви ми бие на очи  и още се замислям  Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 650
http://www.kasidabg.com/brevi-products_id-11212.html
според мен е прекално за brevi, и то стар модел и цвят
За толкова пари има по добри сделки

# 13
  • Мнения: 86
Купих за моя приятелка същото Бреви. Фаца има, положения за гръбчето на детето в лятното кошче. Обаче много трудно завиват предните колела. Направо си е цяла мъка да я управляваш. Предполагам, че е дефектна. Взех я за 1390 лв.
Моята е проста Карера на Бертони и 100 пъти по лесно се маневрира с нея.

# 14
  • Мнения: 238
В крайна сметка ми подариха тази количка и съм много доволна - за сега само от коша за кола и от коша за новородено, но от другия месец ще видя как е и летния вариант.
teodk76, предните колела имат опция за застопоряване и за движение във всички посоки, та може да не ги е освободила приятелката ти. Виж в сайта на Бреви има клипчета как се монтира и експлоатира количката.

Общи условия

Активация на акаунт