Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помагайте как да премахна петната от коректор от дамаската на дивана?Моят син не знам какво е правил,но е напръскал дивана от холовата гарнитура с капки коректор.Пробвах първо с вода,после с лакочистител и с гъбата на Сано.Но не постигнах никакъв резултат.Ако някой има идея как да се справя,да сподели.
Цитирай

Варна

Има 1 препарат на Перилис за петна, с който напоследък аз почиствам всякакви петна.
Пробвай с него,а и е  не е скъп!
Цитирай

Дано само с лакочистителя да не си дооплескала работата.
Цитирай

Има 1 препарат на Перилис за петна, с който напоследък аз почиствам всякакви петна.
Пробвай с него,а и е  не е скъп!
И аз четох в някоя тема за този препарат,но дали ще помогне в моя случай?Още утре ще го потърся и ще пробвам.А от къде да си го купя,има ли го в някои от големите вериги магазини?
Цитирай

Варна

Аз съм го купувала и от квартални малки магазинчета за хранителни стоки.
Виждала съм го и в големи вериги магазини.
Не знам дали ще помогне, но поне струва 1,40-50лв и няма да съжаляваш.
Пробвай и пиши какво е станало!
Стискам палци!
Цитирай

е какъв е този коректор newsm78 аз съм си го мазала на ноктите и с вода лесно падаше  Embarassed
Цитирай

София

Аз също успешно съм измивала коректор от дивана, от дрехи, чанти и мебели само с вода.
Цитирай

С вода нищо не стана.По съвет на ивка най-после намерих Перилис за петна и успях да ги премахна .Благадаря!
« Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 12:41 от monii »
Цитирай

Варна

Радвам се, че ти е свършил работа!
Цитирай

в мечтите си

A този препарат дали премахва и лак за нокти? Моля ви момичета Praynig, помагайте- днес изцапах новите си дънки с лак, на всичкото отгоре и с лакочистител се опитах да го изчистя, което май е влошило нещата. Изпрах го, но петното си седи.  Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Aз лично не съм махала такова петно, но можеш да пробваш!
Цитирай

в мечтите си

Ох, ще опитам, дано да се получи.  Praynig Tired
Цитирай

weltweit

A този препарат дали премахва и лак за нокти? Моля ви момичета Praynig, помагайте- днес изцапах новите си дънки с лак, на всичкото отгоре и с лакочистител се опитах да го изчистя, което май е влошило нещата. Изпрах го, но петното си седи.  Crying or Very sad
Аз така си прецаках палтото  ooooh! Носих го на химичеко, ама петното пак си седи, поне не съм го чистила с лакочистител, че той пък избелва  Sick Мисля че няма изчистване, за съжаление...
Цитирай

в мечтите си

Аз така си прецаках палтото  ooooh! Носих го на химичеко, ама петното пак си седи, поне не съм го чистила с лакочистител, че той пък избелва  Sick Мисля че няма изчистване, за съжаление...
Ужас, ти направо ме отчая  Crying or Very sad
Цитирай

weltweit

И аз се отчаях за моето палтенце  ooooh! Седи си в гардероба и това е  Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.