Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 116 отговора

Dania

Как може човек, на когото си вдигнал скандал и си го направил на 5 стотинки, ама тотално си го усрал от горе до долу, след малко да се държи с теб като че ли много те обича и иска секс. Понякога си мисля, че изобщо не се трогва от думите му, не стигат до съзнанието му, само гледа да изконсумира брака си колкото може иначе не му пука за нищо. Никакви чувства не показва като му говоря и му се карам, само мълчи като пукал.
И като за капак се държи, като че ли много ме обича. Това човек ли е или е ламаринтас  newsm78. Да сте чули за други такива случаи.
Цитирай

Balchik

newsm78 Какво е ламаринтас? Laughing
А иначе да ти кажа и моя мъж е така .Аз викам  #Cussing out ,той мълчи и само ме дебне да ме целува.Просто не иска да се караме ,това е.Може и твоя да е така .Не го приемай така фатално.Обича те според мен. Love
Цитирай

Варна

по добре да е като пукал,отколкото да ти посяга Outta Joint
Цитирай

Dania

Ламарина на цигански  35
Цитирай

Варна

Ламарина на цигански  35
35
Цитирай

Balchik

Аха,ясно .   bouquet
Цитирай

На някои разярените съпруги просто им действат възбуждащо  35 35 35
Цитирай

Как може човек, на когото си вдигнал скандал и си го направил на 5 стотинки, ама тотално си го усрал от горе до долу, след малко да се държи с теб като че ли много те обича и иска секс. Понякога си мисля, че изобщо не се трогва от думите му, не стигат до съзнанието му, само гледа да изконсумира брака си колкото може иначе не му пука за нищо. Никакви чувства не показва като му говоря и му се карам, само мълчи като пукал.
И като за капак се държи, като че ли много ме обича. Това човек ли е или е ламаринтас  newsm78. Да сте чули за други такива случаи.
А,ти какво би предпочела newsm78
 Според мен наистина те обича.Може би наистина не му се говори,особедно ако тези караница са нещо обичайно.Той ги приема ,като поредното сцена и чака да ти мине.
Цитирай

София

Живях една година с такъв. Тогава го намирах за много дразнещо, сега си давам сметка, че това е единственият разумен подход към жена, изпаднала в истерия.
И да, обичаше ме.
Цитирай

... сега си давам сметка, че това е единственият разумен подход към жена, изпаднала в истерия.
И да, обичаше ме.
Peace
Много много вярно. Човека е опитвал да се сдобри. Жената като реши да се нерви така или иначе няма оправия, ами поне като сте редовно оправени сте малко по-кротки Very Happy
Цитирай

под голямата лоза

Винаги съм се удивлявала на мъжката нервна система.
Моят пък мъж има способността аз, докато се пенЯ,
той невъзмотимо да легне и да потъне в сладки сънища.

На майките си са се метнали Mr. Green
Цитирай

Нормално ми се вижда. Изключително е възможно  дори и да не е обърнал внимание изобщо на тирадата ти.
Отразил я е в стил - "Викай си, не ми пречиш".
Цитирай

Ти май не си много в ред с нервите...всеки ден ли пускаш някаква безумна тема или простотия дни попадам все на твои творения newsm78
Цитирай

Бившият ми приятел беше такъв.Аз виках , той мълчеше.Аз си събирах багажа,той мълчеше.Когато го зарязах осъзнах всичко но не искам да се връшам назад.За мен това наистина  е най-правилния подход на един разумен мъж.Това не значи,че не чува и не осъзнава много неща.....  bouquet
Цитирай

под голямата лоза

Ти май не си много в ред с нервите...всеки ден ли пускаш някаква безумна тема или простотия дни попадам все на твои творения newsm78
...а питаш ли го Милото й кво му е? ooooh!
...да го търпи всичкото това нещо на лайф? Crazy 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 116 отговора