Фетална морфология и видеозон

  • 3 065
  • 8
  •   1
Отговори
Добър ден.Искам да попитам по-компетентните майки,които вече са минали по този път.  bouquet
Чувала съм за Д-р Снежина Томова може ли някой да ми даде нейни координати,ще бъда много благодарна.
Също искам да попитам Феталната морфология и триизмерният видеозон едно и също ли са и кога е най-добре да се направи,в коя седмица от бременността?Благодаря Ви предварително!

# 1
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 915
За координатите на лекарката не мога да помогна.

Триизмерен видеозон и фетална морфология са две различни неща.
Триизмерен видеозон е просто триизмерен видеозон. За радост на родителите и не от значение за прецизността на прегледа.
Фетална морфология се нарича прегледа за установяване на дефекти на плода. Не е необходимо видеозонът да е триизмерен. От голямо значение са уменията на специалиста - не може всеки акушер-гинеколог да го прави, а само висококвалифициран ултразвуков специалист.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Телефонът на доцент Томова е 0887606830

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
Темата май не е за тук.

# 4
nana77 Благодаря ти.  bouquet
Доцент Томова прави ли Фет.морфология?И коя седмица е най-добре да отида?

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, разбира се. Най-добре е между 18-та и 21-ва г.с да е прегледът. Така че си сметни датата и 4 седмици преди нея се обади на този телефон, за да си запазиш час, защото при доц. Томова се чака.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако не успееш да се запишеш за доц.Томова,ти препоръчвам МЦ"Фемина" аз съм много доволна.Бях при д-р Румен Димитров,а и имаш по-голям шанс за по-ранен час Peace

# 7
Доцент Томава има нов кабинет, за повече инфо, разгледайте сайта й-
www.docenttomova.bg

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Доцент Томава има нов кабинет, за повече инфо, разгледайте сайта й-
www.docenttomova.bg

Благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт