Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Какви са вариантите да се удължи една коса за едно излизане само? Стандартните екстеншъни биха излезнали доста солено (за 5 часа примерно над 1000лв). Идеята ми е понякога като излизам да съм с по-дълга коса, друг път с моята си, която е до раменете, а като искам да съм с по-дълга коса, преди излизане си я слагам, правя прическа и като се върна в нас си я махам. Единствено закачането с щипки ли е варианта? И какви пари излиза естествена коса от тези редовете (не знам как се казват точно), който ред се реже на 2-3 части и с щипки се закача?
Цитирай

Sofia-selo :D

Само на щипки е варианта за теб.
Има и по-евтини естествени коси, които след като ще слагаш по-рядко няма да прецакаш много бързо.

Виж в нета продават доста.
Цитирай
Коса на клипси е варианта. И не е над 1000 лв - моята излезе 300 лв - 50см, два тройни реда....
Цитирай

Berlin

Има всякакви по евтини и по скъпиPeace
Цитирай

Ами някои фризьорски салони дават коси под наем, зависи обаче и от цвета на твоята коса. Но най-добрият вариант е щом си го решила вече да си вземеш коса и да си я слагаш с щипки. Няма да те отказвам, защото в началото е винаги мерак, но аз имам удължена коса от няколко години вече, сега е с щипки и я слагам един път в годината е много, не ми е удобно и не ми се занимава. Как съм ходила с месеци с удължена коса преди не ми го побира акъла  smile3506
Цитирай

Коса на клипси е варианта. И не е над 1000 лв - моята излезе 300 лв - 50см, два тройни реда....

Дала си 300лв. общо за два реда естествена коса по 50см. всяка ли!? Ама това с щипките или самите редове са ти излезнали 300лв? Понеже в дадените горе линкове, само редовете са толкова, без щипките (ако клипса и щипка е едно и също де Wink )
Цитирай

Бургас

Хммм,някой знае ли къде мога да си дам моя коса да ми я направят да се закача с щипки?
Цитирай

Berlin

Хммм,някой знае ли къде мога да си дам моя коса да ми я направят да се закача с щипки?
Само коса ли имаш или е вече на треси? Ако е коса и искаш да ти се направи на треси мога да ти помогна! Пиши ми на лична или на Oleg.D@freenet.de
Цитирай

С треси и щипки бритон не може да се удължи, нали? Има ли алтернативи за бритона?
Цитирай

Само на щипки е варианта за теб.
Има и по-евтини естествени коси, които след като ще слагаш по-рядко няма да прецакаш много бързо.

Виж в нета продават доста.

А този вариант с щипки- можеш ли сама да си ги поставяш или трябва някой специалист?
Цитирай

Berlin

А този вариант с щипки- можеш ли сама да си ги поставяш или трябва някой специалист?
Виж тук има ВИДЕО, как да си ги сложиш сама!
Цитирай
Протавам коси (Естествени) един ред струва 20 лева със шиене и за подръжка само 5 лева на месец !!
Цитирай

София

запис
Цитирай

Здравейте!

Искам да ви попитам изкуствената коса много ли се различава от естествената? И аз като feezy искам да си удължавам косата само от време на време (по поводи както се казва). Хич не ми се дават 200лв като знам, че ще я сложа веднъж месечно. Но пък и така ми се иска дълга коса!  Flutter
Всъщност бих се задоволила със всякаква добре изглеждаща коса. Само да не е като едновремешните перуки!  Laughing

Спряла съм се на нещо такова: http://www..com/product.php?id=1101&company_id=14&compan … amp;subcat_id=166

А изкуствената коса може ли да се обработва - преса, маша, боя? (Извинявам се ако въпросът ми ви се струва тъп  Embarassed )
Цитирай

Искам да ви попитам изкуствената коса много ли се различава от естествената? ...

Личи си от километър, честно ти казвам. Изглежда смешно ( мое мнение ).
Когато е "смеска" между естествена и изкуствена коса личи много по-малко, понякога изобщо в началото, но се разбира, като я пипаш, решеш, третираш и след 5-то слагане.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора