В столче ли храните?

  • 4 558
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Нашето столче е дървено, без табличка отпред и е подходящо за хранене на маса. Ползвала съм го с голямата след деветия месец, до тогава в мен или в шезлонг. С малката все още го ползвам рядко, по-удобно ми е в шезлонга. Храни, където ти е удобно. Столчетата стават по-подходящи при хранене на маса и самостоятелно хранене.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От самото начало я храня в столче, обаче проблема с въртенето и цапаниците не
е отпаднал, така както е с пластмасов лигавник, пак успява да се омаже до ушите.
Как се оправяш с две мацащи дивачета... незнам... Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 23 079
Определено не ми е удобно в столча за хранене.
Пробвах и в столчето за кола - тц...
Сега я храня в люлката, като през това време малката зяпа в телевизора. Раят е като дойдат рекламите - омита всичко много бързо  Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Най-удобно ми е да я храня в столчето. Ако се върти настрани й слагам на таблата някоя играчка, за да си играе.
Случва се да я храня в количката или на обикновен стол, но столчето за хранене е незаменимо удобство.  Peace

# 19
  • Временно
  • Мнения: 788
Храня я в столчето.Таблата ни има позиции и аз я намествам така,че да няма много възможност да се върти.Слагам й няколко капачки от пюрета отпред и още няколко играчки и започваме.Случва се да ми бутне лъжицата,обикновено,когато не иска повече да яде(но не е редовна практика,поне засега Mr. Green)А когато е гладна минаваме и без играчките.

# 20
  • Мнения: 4 433
Не сме ползвали столче,направо на масата с нас Grinning

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз в началото я хранех в кошницата за колата, там ми беше най удобно. Столче си имахме, но влезе в действие много късно.

# 22
  • Мнения: 2 334
В стола за хранене хич не ми е удобно и става мазало навсякъде  Crazy Затова я храня в стола за кола и ми е много удобно  Peace

# 23
  • Мнения: 544
Големия ядеше само в столчето, откакто се е научил да сяда, а сега сме още в кошницата за кола - рано ни е за столче.

# 24
  • Мнения: 1 981
Откакто може да стои седнал го храня в столчето. Когато не е много гладен се върти, иска да излиза от него, но му отвличам вниманието с интересни за него играчки или с реклами по ТВ /при сина ми действат безотказно  Wink/.
Ей това все едно аз съм го писала! При нас е същото!
Пробвай да ги занимаваш с играчки или друго, което им привлича вниманието!

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
опитвам се почти винаги да я храня в стола, че така поне сами свободни и двете ръце  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 15 219
На възрастта на товите бебета- в шезлонг и в столче с тенденция столът да измести шезлонга.
След това доста време се хранеше в столчето.
В крайна сметка-както ти е по-удобно и както на децата им харесва-така ще се храните.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 175
От осмия месец го храня в столче и нямахме проблеми,докато не реши да става прав,да скача в него и т.н  ooooh! ,а вързан с коланите не търпи.Сега или някой го държи,а другият го храни,или когато съм сама го слагам в люлката.В краен случай в столчето давам да бели мандарини и да се занимава,докато го храня.

# 28
  • Мнения: 405
Дори не мога да си представя как бих я нахранила другаде, освен на стола й #Crazy Би било равностойно на мазало... #Crazy

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да в столчето я слагам,няма как да не мърдат.

Общи условия

Активация на акаунт