Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,мами...аз лично имам страшно запечен стомах (но сега е ад Crying or Very sad),а откакто съм бременна и киселини-нишо не ми помага,каквото и да ям
Онзи ден си спомних  newsm78,че преди за запек и регулиране на чревния такт си бях взела HUSK.На него си пише,че мозе да се пие от бременни,питах няколко специалисти ии ми потвърдиха smile3521
Самият продукт представлява растителни фибри без никаква химия-а бе какво да ви кажа супер е  newsm10
Преди като го пиех се се чувствах добре и сега от 1 седмица нямам никакви проблеми
Цитирай

София

Здравейте и от мен,
  Аз също го имам непрекъснато този проблем. Преди се спасявах единствено с зелен чай "сание" (китайския). Но сега не смея  да го пия,  чувала съм че не е много полезен. Засега се спасявам само с плодовете. Сутрин диня на гладно и съм ок.  newsm10. Този HUSK како точно е- таблетки или нещо разтворимо и само в един вариант ли го има?
Цитирай

на върха

Както не веднъж съм споменавала - мен ме оправят пшенични трици Very Happy
Струват 60 ст и 1 пакет ми стига за 2 месеца Laughing
Цитирай

то това е почти същото,прилича на кокосово брашно ама не е бяло
аз също го правя това с динята ама Sad
Цитирай

София-там нейде в западната част

аз също имах запечен стомах но откакто забременях проблем нямам - учудващо  Thinking
не пия нищо но гледам да ям много плодове и зеленчуци
Цитирай

Бургас

Наскоро четох,че пиенето на магнерот помага на този проблем и може би има нещо вярно.....
Цитирай

Хуска е хубав, но идва скъпичко  Sad Аз и сега си го пия.
Лулуто, как процедираш с триците?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.