Бебешко олио

  • 10 588
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пйрвите няколко месеца съм го мазала, само след баня.

# 16
  • Мнения: 2 334
Мажа с бебешко олио на Бюбхен след всяко къпане и мисля да продължа до лятото да си я мажа  Peace

# 17
  • Мнения: 4 433
До 7мия месец с бебешко олио.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз си мажа бебето само с мляко за тяло. Ползвам олио Мустела, но си слагам малко на ръцете като правя масаж.

# 19
  • Мнения: 1 629
ми аз го мажа всеки ден след къпане и само тогава, а през деня като му сменям папмперса му слагам кремче за подсичане на дупето и гънките. Имам 5-6 туби с бебешко олио и ще гледам да ги изхабя. Няма да продължи дълго де. До 2годинки максимум Naughty

# 20
  • Мнения: 316
На 6,5м. къпя и мажа всеки ден с бебешко олио. Банята и масажът я отпускат и заспива по-лесно. А като дойде лятото мисля да използвам лосион за тяло.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 072
Мазала съм я само с мляко, тъй като олиото ми е противно и гадно омазнява кожата на бебето, без да попива хубаво. От месец насам не я мажа с нищо, първоначално забравях в бързането си да я обличам, че да не настине. Както е тръгнало, май дотук е било с мазането Wink

# 22
  • Мнения: 9 776
Олиото, което използвам попива много добре. И, tonkabonka, да ти кажа хич не бързам да обличам. Бързах с първото ми дете, а сега съм много по-спокойна като майка Peace. Даже и да почне да мрънка, аз му говоря, пея му, и  си карам спокойно работата. На дъщеря ми една песен не съм изпяла Sick. Годинките си казват своето Wink. Сори за спама.

# 23
  • Мнения: 502
аз мазах дъщеря ни до към 6 месец с олио и след това известно време с мляко.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
все още я мажа, редувам с мляко

# 25
  • Мнения: 6 713
Мажа 2-3 пъти седмично от 5, 6-ия месец, редувам олио и мляко

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
До 6-7 месеца го мажех с олио или мляко само след баня. Peace

# 27
  • Мнения: 31 129
Вси още мажа след къпане със зехтин.

# 28
  • Мнения: 2 587
Не съм.Пробвах в началото,но явно не бях уцелила хубава марка,тъй като не попиваше и стоеше мазно,затова смених с тоалетно мляко,с което и досега мажа след баня.

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Изобщо олио не ползвах(м),до 3;4 месеца я мазах със зехтин(преварен) и след това минах на бебешко мляко.

Общи условия

Активация на акаунт