Пазаруване в Гърция?

  • 12 566
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 586
Да, и за Европейския съюз за децата трябва задграничен паспорт и съответно ако са с единия родител - нотариално заверено съгласие на другия. Искат и акт за раждане, ако родителите са с различни фамилии Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 302
Благодаря за отговорите Simple Smile Така исках да ми се  размине ваденето на  паспорт за детето...

# 32
  • Мнения: 31
Ще пътувам за Гърция ,поточно за Атина но ще имам престой в Солун .Кажете ми къде, какво мога да си напазарувам ? Била съм 3 пъти до Кавала но за първи път ще съм в Атина и Солун.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 00:04 от Ira-ari

# 33
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ще пътувам за Гърция ,поточно за Атина но ще имам престой в Солун .Кажете ми къде, какво мога да си напазарувам ? Била съм 3 пъти до Кавала но за първи път ще съм в Атина и Солун.

Зависи как ще пътуваш и колко ще останеш в Солун.
По крайбрежната улица "Никис" има много ресторанти и главно кафета; магазини няма.
Търговски са други 2 успоредни на крайбрежната улици - "Цимиски" и "Ерму". Има всякакви магазини. Зависи какво търсиш  newsm78 Няма пешеходна зона.

Има мол, "Космос"- от центъра с 2 автобуса, такси или кола. Не е близо.

# 34
  • Мнения: 31
InaDot благодаря ,ще пътувам с мъжът ми и с колата, в Солун ще останем 2 дена .
Интересува ме за дрехи и обувки за 2г дете, а и за нас също .
Неща които си заслужават да се купят,освен зехтин и перилни препарати,а и на връщане от Атина ще е престоя в Солун. 

# 35
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Детските обувки са скъпи - 50 евро поне. Не са и за суровата зима в България.  cold Така че обувки не съм купувала оттам.
Дрехи за работа също не купувам оттам, защото искам да познавам марката, да пробвам на спокойствие и т.н. Марки като "Зара" има и в БГ и тъй като се стопанисват от гърци, дрехите са едни и същи /намирам голяма разлика с Италия или Испания/
Мъжът ми си купува дрехи от един аутлет на "Принц Оливър" от години , познава марките /има и други/, харесват му и пр.

Това, което си купувам с удоволствие от Гърция са джвъчки за в къщи - чинии, чаши /отивам в магазините на "Йония" като на изложба - просто не мога да купя всичко/, текстил, аксесоари за баня ... но не търся ниски цени /такива в Гърция отдавна няма/.

Също така - дамски чанти, бижута /и скъпи, и евтини/, музика и книги.

# 36
  • Мнения: 31
InaDot благодаря за информацията ,аз знам че е скъпо,но съм си мислила че в Гърция са по- качествени и по различни неща колкото тук,мен също ме привличат чаши , чинийки,текстил и др.такива (имаш сродна душа) и като си ги погледа да си казвам че не съжалявам че сам дала толкова пари.   

Общи условия

Активация на акаунт