къде мога да намеря тeзи балсамчета за устни???

  • 2 886
  • 37
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 110


Не съм запозната с таз фирма Greenland,но ми похвалиха балсама специално,къде ги има в Пловдив?И някакви отзиви ако сте ги ползвали.Понеже имам проблем с устните в студеното направо какво ли не пробвах от евтни до скъпи,но постоянно ми кървят и се изсушават и абе гадна работа... HELP

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
В Бонжур?  Thinking

# 2
  • Мнения: 0
да, виждала съм ги в Бонжур-а

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Страхотно!!!Много благодаря момичета,още утре ще отида да си взема,дано помогне поне това,че да ви кажа през нивея до Шанел нищо не помага,така болят и кървят чеееее ад мерси много пак

# 4
  • Мнения: 1 629
и аз искам балсамче за устни ама хубаво. а това колко струва?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Около 10лв ми казаха,утре ако има в Бонжура ще кажа,някой ако е ползвал да каже отзиви

# 6
  • Мнения: 421
Гери, чувала съм, че този проблем е от липса на някакъв витамин, но сега не сещам на кой точно. На лекар ходила ли си?

# 7
  • Мнения: 1 629
ааа 10лв Mr. Green не давам толкова bowuu

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Гери, чувала съм, че този проблем е от липса на някакъв витамин, но сега не сещам на кой точно. На лекар ходила ли си?

Аз си мисля че е от студа,ама такова кървене днес докато стигна на работа по брадичката имах кръв,снощи като се прибирах по студа пак,и така болииииииииии Cry

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Гери, чувала съм, че този проблем е от липса на някакъв витамин, но сега не сещам на кой точно. На лекар ходила ли си?

Аз си мисля че е от студа,ама такова кървене днес докато стигна на работа по брадичката имах кръв,снощи като се прибирах по студа пак,и така болииииииииии Cry

Можеш да страдаш от студова алергия.На мене преди ми се подуваха пръстите на ръцете от студа,но това е друга тема. Peace

Ето една статия за това : http://www.bb-team.org/articles/3295/

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ай ай ай Студовата...как не се сетих преди две седмици цялото ми лице се обрина в пъпки от студа ми казаха че е бях на ддерматолог....сега и това ли да е от нея

# 11
  • Мнения: 1 629
може и от това да е верно Shocked , а ако си взеше чист възелин няма ли да е по-добре Rolling Eyes

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 110
абе утре ще взема от тези и ще видим какво ще стане,ако няма ефект търся друго..иначе четох добри отзиви за тях,но то за всеки различно де индивидуално си е ...

# 13
  • Мнения: 2 241
Освен в Бонжур съм ги виждала и в много аптеки. В Ремедиум ги има със сигурност.

# 14
  • Мнения: 2 229
Не знам, но балсам с аромат на кокос ми звучи много добре...ако си купиш, кажи как са. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт