Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Предварително се извинявам,защото знам,че темата не е за тук,но искам всички да разберат какви измамници са ОББ.
До всички,използващи кредитни карти на ОББ-проверете си лимитите,защото ми източиха 2000лв. от кредитната карта,а от ОББ-ни лук яли,ни лук мирисали!Препоръчвам ви да не използвате услугите на тази банка!ОББ-пазете се!
Цитирай

София

От банкомат или как?
Цитирай
Да,от банкомат.Вътрешните им правила били,че можело и да не уведомят,когато увеличават кредитния лимит.На следващия ден всичките пари от картата бяха изтеглени. #Cussing out
Цитирай

София

да, и на мен ми увеличиха кредитния лимит без да ме уведомят. Само не разбирам какво значение има дали са те уведомили или не, кражбата си е кражба! Абе аз от ОББ съм доволна като цяло, но както беше казал поета, "Всичко са маскари".
Цитирай
Има значение,защото кредитният ми лимит беше 1000лв.,те не ме уведомиха,да знам какви пари имам и аз разбрах,че е източена картата чак след 2 месеца.
Цитирай

София

Само че нещо не разбирам: Банката е увеличила кредитния лимит, това ОК.
Но ти си теглила от банкомат, нали така? И тези, които са ти взели парите не са банката, а някви крадци.
Според мен банката има вина, че ти е увеличила лимита, без ти да го поискаш. Виж си заявлението за издаване на картата. Там облезявала ли си някъде, че имат такива права.
Те какво обясняват?
Цитирай
Обясняват,че като лоялен клиент,по тяхна преценка могат да увеличат кредитния ми лимит.По тази логика могат да ми го направят 5000лв. сутринта,а вечерта да нямам нищо в картата и да съм длъжна на банката 5000лв. #Cussing out
Цитирай

софия

жалба пусна ли си? да си направят разследване. ако установят, че е измама трябва да ти възстановят сумата-но как установяват и те не знаят. побъркаха народа с тези карти-дебитни и кредитни. и от моята наскоро източиха не голяма сума, защото нямах повече та изобщо не се занимавах, но мисля скоро да приключа с кредитната карта. ooooh!
Цитирай

Същия проблем имах но с ЦКБ-2 пъти ми гепиха май4инството и детските от дебитната карта #Cussing out
Отговора на ЦКБ"Съжалявам системата ни е малко "несигурна" ooooh!.Сега съм с карта на Прокредит с 4ип от 1/2 година няма кражби и съм мн доволна като цяло bowuu  bouquet
А с ОББ съм преклю4ила преди години,като лоялен клиент си ме еб...много пъти #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

Има значение,защото кредитният ми лимит беше 1000лв.,те не ме уведомиха,да знам какви пари имам и аз разбрах,че е източена картата чак след 2 месеца.

Аха, аз разбрах почти веднага по извлечението. Но от друга страна ако не получаваш редовно извлечения е кофти!
Цитирай

И при мен същата работа,имах 2хил. лимит,в един момент без да знам кога лимита вдигнат-нито съм ги питала ,нито съм ги молила!В договора ми никъде не пише ,че ей така могат да ми го вдигат!Редовно ползвам картата и изобщо не съм забелязала,че има или е имало повече пари.Аз имам и друг въпрос-защо кредитните карти нямат Айбан???Това май само на ОББ ,Транскард .Питам и отговор искам ,но не получавам.Нали уж всяка една сметка трябва да има Айбан ,по които да могат да се внасят пари? #Cussing out
Цитирай

София

При кражба се подава жалба. Банката разследва случая дали парите са изтеглени по вина на клиента и съответно дава становище. Ако  е кражба без вина на картодържателя възстановява сумата.
Увеличаването на кредитния лимит за лоялни клиенти на банката е практика на почти всяка банка и  няма нищо лошо в това - напротив обратното.
Не че искам да защитавам ОББ (не съм нейн служител), но ей така да изкрещиш в интернет пространството, че  еди коя си банка  е измамник малко несериозно звучи.
Цитирай

varna

а защо не си направите смс извесяване при всяко плащане и теглене с картата,така би могли да контролирате малко или много кражби или злоупотреби Peace
Цитирай

Увеличаването на кредитния лимит за лоялни клиенти на банката е практика на почти всяка банка и  няма нищо лошо в това - напротив обратното.
Не че искам да защитавам ОББ (не съм нейн служител), но ей така да изкрещиш в интернет пространството, че  еди коя си банка  е измамник малко несериозно звучи.

Увеличеният кредитен лимит няма нищо общо с кражбата според информацията, която даваш досега.
Цитирай

Сливен/Крета/Ла Морра

Абсолютно поддържам мнението за ОББ. Те нямат практика за нищо да уведомяват клиентите си. Пък и защо да го правят? Важното е да вземат паричките. Иначе - ня'я к'во да се занимаат с тебе. И тъй като е банка - трудно се рита срещу нея (това естествено важи за България, където почти никой не държи на клиентите си).И като няма къде другаде да изкрещиш, за да те чуят всички и да не се обръщат към тази банка, защо да не го направиш тук!? Току виж пък някой прочел и се откаже дори и да си помисли за тази банка, когато му притрябва такава. Капка по капка вир става.
Моят списък с меко казано гафове на ОББ е доста дълъг, затова няма да изброявам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора