Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора

Велико Търново

Здравейте на всички. Имам един въпрос. Доста съм объркана и не знам към кого да се обърна. С мъжа решихме да си правим бебе и ето сега вече ми закъснява 6-ти ден.Ала теста нищо не показва. Mad .Както е рекламата на Sure Check - има 99 % сигурност, е може ли аз да попадам в този 1%.Бихте  ли ми дали съвет какво да правя. Имам някой признаци като гадене, постоянно спя около 18 часа на денонощие. Моля се на Господ теста да греши   Praynig
Цитирай

София

Ако те изнервя чакането-кръвен тест Peace Защото е възможно и да е имало късна овулация.
Цитирай

Аnia и го е казала точно , защото това чакане и тестове всяка сутрин ще те побъркат
успех  Hug
Цитирай

между два континента

Напълно е възможно тестът да греши. Историята познава много такива случаи. За да не се тормозиш си направи кръвен тест - при него грешка няма!!!

Стискам палци да си бременна и чакам да се похвалиш!  Hug
Цитирай

Бургас

Кръвен тест Peace
Цитирай

На планетата Земя

Еуфория, аз съм живият пример, че тестовете не винаги показват истината.
И аз след закъснение 10 дни (забележи колко много) си направих тест и беше отрицателен. Явно при мен този хормон в началото не е бил толкова много, че да се отчете. Чак след още 10 дни отидох на вагинален и там се видя тупкащото сърчице.

Стискам палци!
Цитирай

по света и у нас

Кръвен тест!Успех и да се похвалиш! Peace
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Момичетата са те посъветвали вече - кръвен тест!
Във форума има доста момичета, които така и не са видели положителен тест, а вече се радват на бебчета - всичко е много индивидуално!
Стискам палци Peace
Цитирай

Велико Търново

Окей момичета. Благодаря. Ще ходя да си правя изследвания, защото това чакане много ме изнервя,пък и започвам много силно да се надявам и после ще е по трудно. Утре мисля да ходя да си пусна кръвни изследвания за да съм 100% сигурна. Дано да имаме повод за щастие.   bouquet
Цитирай

България

Дано,Еуфория,стискаме палци да си бременна и да се похвалиш тия дни:fingerscrossed:Късмет,миличка Clover
Цитирай

Варна

Да , тестовете грешат и то по- често отколкото сигурно предполагаш.  На мене при кръвен тест с ЧХГ над 300, уринния тест ,който уж показва положителен при ЧХГ над 25 си ми даваше отрицателен.Затова най-сигурно кръвен и не се нервирай с уринните. Peace
Цитирай

Бургас

Успех ти пожелавам!Стискам палци! Peace
Цитирай

София

кръвен тест,и да се похвалиш после
Цитирай

Желая ти успех и да ни зарадваш скоро с добрата новина!
Цитирай

Ала теста нищо не показва. Mad

До тук всеки е разбрал ,че теста е отрицателен,но ти казваш че нищо не е показал,аз се съмнявам дали изобщо е направен както трябва!!!Направи си пак тест да ти покаже положително или отрицателно!!!В момента нямаш резултат!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора