как свалих 20 килограма за година и полвина

  • 13 142
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте искам да споделя с вас как свалих малко повече от 20 килограма с диета която сама измислих благодарение на нещата четени във този форум и в други Интернет сайтове. Първо искам да ви кажа, че се боря с килограмите от повече от 7 години като пих всички хапчета по аптеките за отслабване, пробвах всякакви диети и нямаше траен резултат. Всяка вечер казвах от утре съм на диета и всяка сутрин не започвах нищо, тъй като съм много алчна на храна и особено на месо започнах следният режим Три дни ядях месо зеленчуци сирене и кашкавал. Три дни ядях само плодове и чай като на обед ядях един кренвирш / защото не мога без месо/ и на седмият ден ядях всичко като награда и така 6 месеца после спрях хляба и сладкото на 7 ден и свалих останалите кила. Сега ям умерено но все още се страхувам да не надебелея и още не ям хляб и сладко. Вижте един линк с резултата който постигнах със снимки преди и сега направен като клип  http://www.youtube.com/watch?v=8IaevOm-FTs&feature=channel_page

# 1
  • Мнения: 487
Уауууууу поздравления,това са зашеметяващи резултати,успех в задържането на кг.   bouquet

# 2
  • Мнения: 220
Наистина впечатляващо.Успех . newsm10

# 3
  • Мнения: 865
Браво!
Изгледах 2 пъти клипа,освен че си смъкнала 20 кг. си се подмладила с 20 год.Успех за в бъдеще!

# 4
  • Мнения: 37
Петя,страхотна си .  bouquetДоста впечатляващо като резултат и като воля.Пожелавам ти успех със задържането на килограмите.Храненето трябва да е философия ,а не самоцелно събитие по няколко пъти на ден.На клипа изглеждаш и духовно променена.Желая ти успехи!!! smile3525 newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
Впечатляващо и изключително окуражаващо?
Какви режими използва?
Още  веднъж - искрени поздравления, заслужаваш адмирации за упорството!

# 6
  • Мнения: 123
Благородно ти завиждам изглеждаш супер Peace

# 7
  • Мнения: 11
много благодаря на всички за окуражаващите думи имам нужда от тях, понякога наистина губех вяра в себе си и сега се притеснявам да не надебелея пак

# 8
  • Мнения: 11 747
Петя, поздравявам те за отличния резултат, изглеждаш наистина страхотно и подмладена и разхубавена! Peace

Щом много обичаш мръвки, може да погледнеш Дюканската диета и ако ти е необходимо с нея да затвърждаваш постигнатото и да не се притесняваш, че ще го загубиш. Там поне се яде на корем.

# 9
  • Мнения: 11
да и аз мислех за нея но не знаех дали е за отслабване само или и за задържане на килограмите защото не трябва да свалям повече чудех се какво да правя

# 10
  • Мнения: 4 496
Моите адмирации! Чудесен вид си постигнала! Искрено се възхищавам на волята ти!

П.С. Трета фаза на Дюкан е за задържане на постигнатото тегло, но тя почти се припокрива с начина, по който ти си отслабнала. Там обаче се включва черен хляб. Може да опиташ с него. В първия пост на дюканската тема може да прочетеш повече. Ако не си ядяла картофи, ориз и бобови, ще ти е полезна третата фаза относно вкарването на нишестените храни.
Всъщност аз си мисля, че се пълнее от разните Сникърс, Марс, вафли, пасти, торти и т.н. както и от храна, хапната на крак. Така, че не ми се вярва да напълнееш пак, ако не прекаляваш с изброените от мен неща. Организмът ти не изпитва нужда от нищо, защото не си го лишавала от нищо. Много добре комбиниран план си направила!  Това са моите мисли. Laughing
Успех ти желая! И още веднъж: прекрасно изглеждаш! Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 724
По врече на твоята диета приемаше ли алкохол?

# 12
  • Мнения: 5 647
Просто нямам думи. Изглеждаш освен с 20 кг по-слаба и с 10 години по-млада. Браво.

# 13
  • Мнения: 11
не не съм пила алкохол и газирано но пиех натурални сокове и понякога по чаша вино

# 14
  • Мнения: 888
Поздравления и от мен!!!
Аз искам да попитам дали ограничаваш количествата на храната.Има ли значение дали месото е по-мазно примерно(например ако ядеш кюфтета,готова кайма ли ползваш,или си мелиш),или не се вживяваш  толкова.Пържено консумираш ли?Спотува ли и ако да-какво?

Общи условия

Активация на акаунт