Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Има ли особена разлика в цени и гаранции при Метро, Технополис, Техномаркет и т.н.?Искам да купя всичко наведнъж,без много обикаляне и се чудя откъде е най-добре да го направя.Помагайте Hug
Цитирай

София

Ами няма особено значение, но в технополис и техномаркет можеш да се пазариш за отсъпка. Ние сме го правили и ни даваха по 5% отстъпка, защото купуваме много уреди накуп.
Цитирай

Варна

Магазин за уреди с транспортни дефекти!
Не за първи път ги препоръчвам!
Не са сглобявани в Турция или Румъния, както са уредите в техномагазините ни!
Голяма част от моделите ги няма в БГ!
Цените са почти на половин цените, а стоката нова!
За 3 уреда можеш да си направиш уговорка за отстъпка!
Цитирай

Варна

хладилника,пералнята и микровълновата ги взехме от техномаркет Smile
печката,съдомиалната и абсорбатора от технополис Smile уредите ми са електролукс,само микровълновата е самсунг Peace
4 г вече ги ползвам,нямам никакви забележки Peace
Успех в избора ви Peace
Цитирай

В ТЕХНОПОЛИС и ТЕХНОМАРКЕТ са продават различни марки  и модели .Това ,което го има в едното го няма в другото.МЕТРО няма избор и са доста стари модели.
 newsm78А  ти не се ли интересуваш от възможностите и предимствата на съответните уреди.Такива не се взимат всеки ден и ми се струва малко странно да се вълнуваш само ''от кой магазин''.
Ето аз скоро подмених всичко в кухнята ,но преди това с месеци четях и рових из нета за да взема най-доброто.Оказа се ,че има нов вид изключително ефективно покритие на фурни,което те лишава напълно от необходимостта да ги чистиш и не се предлага нито в ЕХНОПОЛИС нито в ТЕХНОМАРКЕТ.Без значение колко са скъпи моделите.

Това колко ще обикалям въобще не ми е минало през ума ,а дори не живея в София.
« Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 14:12 от mamamari »
Цитирай

В света на усмивките

Наскоро се сдобих с нова кухня и всичките ми уреди са от Лекс груп - http://leksgroup.com/  Very Happy
Можеш да си вземеш и трите уреда под марката Eurolux с доста добро съотношение цена-качество (поне според мен)  Peace
Уредите са с 3 годишна гаранция (макар че се надявам да не се налага да я ползвам), а ако се наложи - разполагат със собствена сервизна мрежа. Твърде вероятно е за 3 уреда да получиш и отстъпка  Wink Така че успех с избора!!!
Цитирай

Бургас

В ТЕХНОПОЛИС и ТЕХНОМАРКЕТ са продават различни марки  и модели .Това ,което го има в едното го няма в другото.МЕТРО няма избор и са доста стари модели.
 newsm78А  ти не се ли интересуваш от възможностите и предимствата на съответните уреди.Такива не се взимат всеки ден и ми се струва малко странно да се вълнуваш само ''от кой магазин''.
Ето аз скоро подмених всичко в кухнята ,но преди това с месеци четях и рових из нета за да взема най-доброто.Оказа се ,че има нов вид изключително ефективно покритие на фурни,което те лишава напълно от необходимостта да ги чистиш и не се предлага нито в ЕХНОПОЛИС нито в ТЕХНОМАРКЕТ.Без значение колко са скъпи моделите.

Това колко ще обикалям въобще не ми е минало през ума ,а дори не живея в София.

И на мен ми е странно, че имаш претенция не към уредите, а към магазина! Никога не пазарувам от МЕТРО, ама НИЩО!
Цитирай

Пловдив

Щом купуваш няколко уреда наведнъж от едно място, задължително попитай за отстъпка. Ние взехме нашите неща от Техномаркет и ни направиха отстъпка.
Цитирай

Както вече съфорумките са споменали различните вериги предлагат различни марки уреди.
По-добре се спри на марките и моделите, после търси магазина. За три уреда винаги можеш да си поискаш отстъпка.
Цитирай

София

В София само Техномаркет доставя всичко вътре в апартамента. Другите ги хвърлят пред блока, а да ги качат искат пари. За мене това е важно и купувам от тях. Купувам всичко - BEKO - турско, правено в Турция. Нямала съм техн. проблеми.
Цитирай

Щом купуваш няколко уреда наведнъж от едно място, задължително попитай за отстъпка. Ние взехме нашите неща от Техномаркет и ни направиха отстъпка.
и ние така направихме.
Цитирай

Много благодаря на всички за отговорите! Hug
Цитирай

There I was on a July morning ...

И аз да си кажа моят опит: в МЕТРО има много малък избор, в останалите техномагазини цените са почти еднакви, както и марките, а относно избор на уреди от сайтовете на въпросните магазини, въобще не разчитай, защото се оказва, че моделите, на които си се спрял ги няма в наличност. Така, че без обикаляне не става. От Технополис ни доставиха уредите до вратата на апартамента.
Цитирай

Абе хора какви отстъпки какви пари за транспорт и хамали ooooh!
Не мислите ли ,че като даваш няколко хиляди за уреди е най-важно какви да са, а не дали ще ти пуснат 100-200лв аванта.Като бонус ако все пак и избора е такъв става,ама да си ограничиш избора заради отстъпка ... newsm78
Цитирай

София

Всичко купихме от Техномаркет,но по различно време,така че не са ни правили отстъпка.
Хубаво е,че за транспорт пари не взимат,но за качване за съжаление взимат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора