Таблица за пола на детето на сп. 9 месеца

  • 7 428
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
След дългогодишни демографски проучвания е съставена таблица, с помощта на която партньорите могат да планират зачеването на син или дъщеря. Добре е да имате предвид, че това зависи от два фактора: на колко години е мъжът и в кой месец е станало зачеването.

надявам се да се вижда

# 1
  • Мнения: 805
Годините на моя мъж ги няма...
 Crossing Arms

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Няма вярна таблица за пола.

При нас зачеването е ставало в два месеца-не е ясно точно кога.В таблицата на тези два месеца е отбелязано М.Но ние чакаме момиченце.На 4 Д се видя супер ясно.

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 313
Надали тази таблица ще може да се ползва като окончателно решение на пола.
Магията на половете остава, иначе ще ни е много скучно, ако всичко знаехме.

# 4
  • Мнения: 264
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.

# 5
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.
Peace

# 6
  • Мнения: 6 604
При нас се оказа точно. Crazy

# 7
  • Мнения: 1 554
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.
Peace

подкрепям,на мен ми показа Ж,а си имаме М Laughing

# 8
  • Мнения: 9 973
за първото позна,а за второто дано е така

# 9
  • Мнения: 1 671
Вярна е и за двете ми деца!  Thinking Макар че не вярвам на такива таблици, а на ултразвук!  Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Да,при нас е вярно.Но може да е само съвпадение.Аз по принцип не вярвам в разни формули и таблици за пола на бебето,защото като бях бременна със сина ми,на повечето излизаше,че ще имаме момиче.

# 11
  • Мнения: 46 488
28 г., ноември, М

Не съвпада при нас.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 139
И при мен не съвпада-пише момиче,а си имаме МОМЧЕ Tired

# 13
  • Мнения: 476
И при мен не съвпада.

# 14
  • Мнения: 165
Аз още не съм родила но всички таблици са ми показвали едно а тази друго.Според гинеколога не е вярна.

Общи условия

Активация на акаунт