kak da izkarvame dopalnitelni pari

  • 1 775
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
kak da izkarvame dopalnitelni pari dokato sme v maj4instvo .Interesuvah se ot internet saitove s 4etene na obqvi i dr.takiva ama ne mi vdahvat doverie
Ako nqkoi znae molq da mi kaje i nqkakva nadomna rabota i dr.takiva Blagodarq predvaritelno

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Мисля, че темата не е за тук?!?

Присъединявам се към питането, и на мен ми се иска да си докарвам допълнително докато малкия спи!

# 2
  • Мнения: 9 973
е,то и на мен ми се иска,ама...

# 3
  • Мнения: 940
Абе плащат, но много малко.

# 4
  • Мнения: 686
Пиши на кирилица!

Има няколко теми по въпроса,но нищо конкретно.Повечето обяви за надомна работа са или измамници или от тях се изкарват незначителни суми.
Отдавна търся подходяща надомна работа,но уви не съм намерила още!
Успех!

# 5
  • Мнения: 3 394
и аз си търся допълнителна работа от вкъщи докато съм по майчинство, но засега нищо не съм си намерила!
Иначе преди години една моя приятелка взимаха плюшени играчки за пълнене в къщи!
Седиш си, лафиш си и пълниш плюшковците с мекичко, после майка й ги зашиваше  (един тигел и толкоз) и това е!

# 6
  • Мнения: 9 390
И аз искам,но уви  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 940
Ами хайде да търсим тогава. Има няколко Интернет сайтове, които плащат. Но там е минимално, да кажем по 50 долара на месец. Ако искаш повече, трябва нон стоп да се виси в Интернет. Това не е за майки с деца...
Иначе може да поразгледаме обявите и да обсъдим?

# 8
  • Мнения: 21
Предлагам ви да разгледате внимателно http://mlmbiznes.dir.bg.

# 9
  • Мнения: 686
Предлагам ви да разгледате внимателно http://mlmbiznes.dir.bg.

Ами,то по добре стани дистрибутор на Ейвън или Орифлейм,че са много по-широко разпространени от Аква сорс(особено ако си от малък град,не можеш да направиш голяма поръчка).Аз съм била дистрибутор на Ейвън,една година се занимах с това,но няма кой знае какъв доход(но пък винаги имаше някоя хубава промоцийка от която се възползвах).
Ако си много надъхана и си от голям град можеш да пробваш с дистрибуцията на Аква сорс,но все пак намери повече информация,говори с някой координатор,питай дали има минимум на поръчките,дали трябва всеки месец да поръчваш,какъв ти е процента?Помисли си има ли смисъл да се захващаш и ако отговора е да,действай!

# 10
  • Мнения: 274


Присъединявам се към питането, и на мен ми се иска да си докарвам допълнително докато малкия спи!


Абе аз знам един начин ама е доста шумен. ДА не събудим малкият се притеснявам....

# 11
  • София
  • Мнения: 15 435
За два месеца дъщерята изкара долар и 56 цента и се отказа.Само компютъра трябваше да стои включен.

Общи условия

Активация на акаунт