парфюм C-tru?

  • 23 392
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Пак за тази цена, имах Карлос Моя, лилав. Много топла, нежна миризма, лека и трайна. А на мъжа ми подарих зеления, също е много хубав и траен.
ммммм...мъжа ми имаше такъв - много беше хубав и траен, и дамския е страхотен Peace

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
Момичета ,навихте ме ,ей.Синия и лилавия ги ползва майка ми и съм свикнала с тях,но минах и помирисах черния и новия аромат-светло лилавия и сага се чудя кой да си взема newsm78Я давайте мнения кой е по-траен??

До тук, което изчетох беше че черния диамант е най-траен от всички. Според мен всички C-Thru са еднакви по трайност, а Пърл Гарден една съученичка изхаби 3-4 флакона и мога да кажа, че мирише много и е доста траен. Аз лично преди имах дезодоранта Бляк даймънд, а сега имам жълтия и лилавия парфюми и съм много доволна. Препоръчвам ги.  Peace

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бяха ми подарили лилавия. Траен е и миу хареса.

# 78
  • Мнения: 420
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy

# 79
  • Мнения: 157
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
  Е, браво, браво, радвам се. 3 лв. ли беше доставката за страната?

# 80
  • Мнения: 420
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
  Е, браво, браво, радвам се. 3 лв. ли беше доставката за страната?

да 3лв е, със speedy работят  Peace

# 81
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А правят ли доставки извьн Бьлгария? newsm78
И ако може да ми кажете цени на доставките или кьде да попитам Praynig
Че много ме заинтригувахте с тези парфюмчета Blush

# 82
  • Мнения: 113
май само на мен ми се струват нетрайни Sad , иначе имах синия и лилавия  Heart Eyes....мммм...миришеха страхотно!!!
И аз имам C-Thru от миналата година ама аз съм си пестелива Grinning Моя е зелен и на мен не ми се струва много траен, но може би не слагам достатъчно. Иначе мирише много добре Simple Smile
момичета днес ми пристигна парфюма от сайта,без капачка е,но може би защото е тестер, много е хубав,доволна съм от покупката си  Joy
Моя също е тестер и е без капачка, така че е нормално Simple Smile

# 83
  • Мнения: 3
Ароматът C-thru ми е един от любимите, лилавия и зеления са страхотни! И най-важното са трайни!  yes Не знам дали вие сте обърнали внимание, но спрея C-thru има по-различен аромат от тоалетната вода, която има някак особен натрапчив мириз, така че аз ползвам само спрея..

# 84
  • Мнения: 3 413
Авторката на темата пусни една анкета кой е любимия аромат от си-труто.Ще бъде интересно  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 411
Ползвам всичките аромати.
Най-много ми харесва черния диамант.

# 86
  • Мнения: 157
Ароматът C-thru ми е един от любимите, лилавия и зеления са страхотни! И най-важното са трайни!  yes Не знам дали вие сте обърнали внимание, но спрея C-thru има по-различен аромат от тоалетната вода, която има някак особен натрапчив мириз, така че аз ползвам само спрея..
Да, забелязала съм И на мен повече ми харесва спреят. Говоря за зеления.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 672


Имам този, траен е и приятен.

# 88
  • Мнения: 157
А правят ли доставки извьн Бьлгария? newsm78
И ако може да ми кажете цени на доставките или кьде да попитам Praynig
Че много ме заинтригувахте с тези парфюмчета Blush
Пробвай да напишеш speedy w google и да провертиш доставките за чужбина

# 89
  • Мнения: 13 623
Днес пробвах жълтия, наистина доста прилича на Pure Poison. А червения е мноого идентичен с Amor Amor. Oпитвам се да се сетя Aque Marine на какво прилича, много ми е познат също! Някой да има идея?

Общи условия

Активация на акаунт