Отговори
# 45
  • Мнения: 242
ДА- аз съм яла пържени картофи и пак съм смъквала-но не всеки път да са пържени картофи. Mr. Green
мими честит рожден ден     newsm51   nbirthday   newsm38

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! ПЪРВО - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ДОБРЕ ДОШЛИ НОВИ ФИДАНЧИЦИ! Simple Smile Аз се позагубих тези два дни само влизах набързо да ви почета, иначе с моя режим всичко е наред днес ми е 4-ти ден на плодове съм ще вляза да попрочета може ли нещо различно от ябълки, мандарини и портокали да хапвам! Иначе имам -1.200 кг
До скоро и успех на всички!!!

# 47
  • Мнения: 99
dreamM честито минусче Hug
Може днес да хапваш и сурови орехи и бадеми, случвало ми се е и по няколко стафиди-може сешени плодове, кивито също е добър вариант, от време на време банан(но рядко), може варена тиква, компот без захар или разреден с вода-това се сещам  bouquet

# 48
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Здравейте и от мен. Ще приемете ли във вашия отбор още една мераклийка да отслабне.  Blush Попрочетох темичките с различните режими и като че ли този най-много се приближава до моя начин на хранене. Да си призная опитах малко от чичко Дюкан, но се провалих, чувствах се ужасно с толкова много меса. Сигурно ще ви досаждам с въпроси, но се надявам този път да успея. Ще си направя лентичка, но първо да видя как ще потръгнат нещата. Родих второто си дете преди 6 месеца, но качените през бремеността килограми не можах да сваля  и 8 от тях си останаха. Отделно си ми бяха останали 2-3 кг. от първата бременост и сега съм в ужасен вид ooooh! Това страшно ме подтиска. Тежа 60 кг., а трябва да стана поне 54кг. Дали с този режим на хранене е възможно до пролетта да заприличам на себе си? Rolling Eyes
Поздрави на всички именници, да ви е живо и здраво името!

# 49
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 samuel добре дошла при нас. HugМисля,че с този режим за 1 месец ще успееш да свалиш 5-6кг.Успех
А сега пускам следобедното кафенце

# 50
  • Мнения: 219
Здравейте фиданки!
Ейййй, голямо писане бе ей.
Честит имен ден на всички именници (и моя брат е именник, много Ивановци ей, ама аз го харесвам това име).

За пържените картофи - толкова мн от нас ядяхме чипс, които си е мн по калоричен от пържените картофи според мен, така, че не е проблем. Е хубаво е да не е често, но и аз ядях, защото ми е любимото, макар, че със сиренце е супер, а не можеше (сега си наваксах де).

А за гаденето, просто нямам апетит, не съм повръщала и ми е уморено. Абе лека бременнност карам де. И 1-вия път беше така, ама гаденето и неяденето беше мн по-кратко (това може и да е злоядо).

Еййй, Ани, страшно кафенце, чак ми се допи  Crazy

Хубав ден на всички  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 5 713
Честит имен ден на всички празнуващи!
Да са живи и здрава и много щастливи!  bouquet

От утре мисля да започвам! Party
Сега кантара показва 57 кила! Rolling Eyes
Надявам се за тези 90 дни да достигна моите си 48/49 кг
Преди време правих една диета/това преди да забременея/бях качила пак и бях станала 63 кг,диетолог ми я направи но всключваше и фитнес! За 6 месеца свалих 14 кг от които върнах само 2 но.... след 2 месеца забременях! Mr. Green

Радвам се,че сте много мили всички личи ви по писането ще питам много неща бъдете сигурни! Hug

# 52
  • Мнения: 9
 Здравейте мацки,
искам да ви почерпя за именния ден на моя мъж, но картинки не мога да тегля , затова моля да не извините   Simple Smile и честито на всички , които днес ще празнуват!!!!
  По случай празника ние днес сме без парно   #Cussing out, дано на не продължи дълго  Praynig
  Месри много на Кали Мей за поддържането на темичката и добре дошли на Димяни и Силви26 и Самюел   bouquet   bouquet  Laughing
  Жани , браво на теб как успяваш да си режимна при всички неприятности  Hug  Hug на мен преди да ми дойде винаги качвам 2 кила, после си се махат, тъй че не ги броя тях.
 Успешен първи ден да едното Стели ( така ми се доработва като ви слушам, ама засега ще си гледам мъника, ще видим докога, той ми е по-важен  Blush )
 Другото Стели , а ти от каде си?
  Иначе днес посетих кантара, не мърда изобщо  #Cussing out , аз си бях подготвена де , ама като гледам едни бързи резултати при другите   Sad
  Въпросът ми от вчера беше , за сладкишите от нашите рецепти и за Миражките : мога ли да ги ям з обяд и за вечера или само за вечерята, а обяда си е някоя солена тестянка, и също до колко Миражки е редно да изям ?  Rolling Eyes
  Доскоро!!
  

# 53
  • Мнения: 308
   Здравейте и от мен. Малката заспа и бързам да се включа.

МИМИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. ПОЖЕЛАВАМ ТИ СБЪДВАНЕ НА ЖЕЛАНИЯТА И МЕЧТИТЕ ТИ.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ.

   Баща ми и племенника ми носят името Иван и искам да ви почерпя за тяхно здраве.



   На тези, които са на въглехидрати днес (като мен) ще им дойде добре.

   Ани, благодарско за следобедното кафенце.

   Добре дошли на Туга и Самюел, пожелавам ви страхотни резултати на края на диетата.

   Стел, стиснати палци и от нас. Първия работен ден да мине леко и да омаеш всички с чаровната си усмивка.

   Честито на всички с минусчета. Да се похваля и аз. За тези два дни съм -1100. Надявам се качените килограми по празниците да изчезнат много бързо. Е сигурно има значение и факта, че снощи пих зелен чай, за да се справя с 00.

   Сега отивам да пална една цигара с кафенцето на Ани, докато малката още спи.

  

# 54
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
rachel79 аз ъв въглехидратния ден ям сладко и на обяд и за вечеря.А за Миражките - ами Ели си хапваше по 1 кутия на ден и пак имаше резултат. Peace

# 55
  • Мнения: 99
Ето ме пак фиданки-беше ли ви домъчняло за мен Laughing, че май днес мног вися в темата....но като ми е приятно
Ани разкошно кафенце  Crazy а как ми е до кафенце, че нещо съм дремлива много днес Tired
Цвети мил радвам се, че писа-целувки за всички вкъщи и дано скоро да преминат неразположенията Hug
Димяни хайде скачай при нас и не се кани дълго-ако нещо не е ясно просто питаш и няма нужда да четеш всички предишни теми Hug
Рейчъл истината е че е трудно като е стоварят неприятности да се кара по режима....макар че ми се стовариха доста ядове за последните 3 месеца аз имам воля да продължавам борбата с кг. и да ти кажа много ми помагат фиданките тук-мацките са страхотни и винаги ми подават рамо за упора и аз мног си ги обичам защото нямаше да мога без подкрепата им да стигна до тук и да мога и да продължавам  bouquet
За въглехидратите-ами ако ядеш на обяд и вечеря едно и също ще е най добре(но  не е проблем като е различно....почти всички тук не спазваме това условие-казвам почти защото има и стриктни фиданки, а не като мен Embarassed) Мисля, че никой няма да ти каже колко точно количество да изядеш-въпросът е да хапваш докато се почувстваш сита Peace
Тинчето честити ти двама именници-Да са живи и здрави и много щастие и любов да струи в сърцата им  bouquet На теб казвам едно голямо браво за свалените кг.-все така да продължат да изчезват и за напред Hug
И сега Добре дошла на Самюел   bouquet Разбира се, че те приемаме в отбора ито на драго сърце. Ани вече ти е казала, че за месец може да свалиш 5-6кг.-вярно е така. Успех-мери и със сантиметър и да пишеш как върви слабеенето Hug

# 56
  • Мнения: 242
и аз днес много вися в темата и въобще във форума   Mr. Green , така че цвети - две сме
благодаря на Ани за кафенцето   Hug  Hug  Hug

# 57
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Ех, момичета, благодаря ви за топлото посрещане. Hug Толкова ми се иска да си стана предишната фиданка, а с общи усилия може би ще е по лесно. Като погледнах табличката с резултатите ви малко се пооклюмах - ми то вие май повечето сте на двадесет и няколко годинки, пък такива като мен дето сме ударили, че и подминали тридесетака можем ли да се мерим с вашите резултати Wink  Аз всъщност забравих да кажа, че днес ми е трети ден, тоест въглехидратен. Наобяд ядох макарони с мед, а за вечеря смятам мекичък хляб с лютеница. Четох за интервалите между храненията при всеки от дните - вие по колко пъти си хапвате, успявате ли да удържите само с 2-3 хранения или хапвате по малко, но по-често?

# 58
  • Мнения: 99
и аз днес много вися в темата и въобще във форума   Mr. Green , така че цвети - две сме
Не Цвети е писала, че е цял ден в темата.........А моя милост Mr. Green.....ето и сега малкия спи и аз цък-цък тук hahaha

Като погледнах табличката с резултатите ви малко се пооклюмах - ми то вие май повечето сте на двадесет и няколко годинки, пък такива като мен дето сме ударили, че и подминали тридесетака можем ли да се мерим с вашите резултати Wink 
вие по колко пъти си хапвате, успявате ли да удържите само с 2-3 хранения или хапвате по малко, но по-често?
Това, че си на 30 и нещо хич да не те тормози Hug-ще се справиш.
Аз лично издържам с обяд и вечеря, а ако ми се дохапва нещо през този интервал хапвам плод Peace

# 59
  • Мнения: 484
Фиданчици,привет!!! Hug
 Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!!!!



Моят мъж също има малко имен ден  Wink,че се казва Иво.Затова се почерпете



Благодаря ви за загрижеността  Hug.Сега като се позамислих през последните няколко месеца ми е лошо по едно и също време-няколко дни преди МЦ.Незнам каква е връзката,но 2-3 дни преди това и 1-2  повреме все ми е лошо.Май мнотго ми пада кръвното въпреки кафето.Ние дообяд излизахме да направим детски календари,че покрай Коледа се ослушвахме и то стана другата година и те са се свършили,само малки има,но аз измислих да си им направя сама и само ще лепна снимките после.Като ги направя ще ви ги покажа.
Жани,благодаря ти за комплимента за децата  Hug,вярно,че само големият не си виждала,но има време,като се постопли навън ще се съберем  Hug

Ани,  Hug за кафенцето

Добре дошли и на новите момичета!!!!  bouquet

Отивам да оправя малко докато тайфуна спи и после пак ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт