какво ми стана не знам,ама...

  • 1 854
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Гледах по btv "добрата новина" и даваха едно момиченце от дом майка и дете.Оттогава не мога да спра да мисля за него.От години ми се върти идеята в главата да осиновя един ден.Сега обаче реших,че "един ден" може да дойде и по-скоро.И се чудех:трябва ли задължително да не можеш да имаш свои деца,че да осиновиш?Колко време отнема?И най-вече има ли възрастова граница-ние сме на 25 и 27 и сме женени от година,та се чудя дали биха ни дали дете.Освен това живеем в чужбина/но и двамата сме българи/.Иска ми се да имам свое дете,но да осиновя не бебе,а детенце на 4-5 годинки.

# 1
  • Мнения: 4 362
Аз си мисля,че не е задължително да нямаш свои деца за да си осиновиш и на мен ми се върти тая мисъл в главата от известно време.За другите въпроси не съм запозната,но момичетата ще ти отговорят.Успех,ако наистина го желаеш

# 2
  • Мнения: 3 164
Моето мнение е , че семействата без собствено дете имат някакво предимство за осиновяване и то е логично(според мен).Успех в доброто дело!

# 3
  • Мнения: 810
Проучи въросът, сигурно няма да имаш никакви проблеми освен чакането. Успех и от мен, ако наистина сте го решили!

# 4
  • Мнения: 932
благодаря ви,момичета!Питах понеже бях чула за хора чакащи години за осиновяване.Може и да греша.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
благодаря ви,момичета!Питах понеже бях чула за хора чакащи години за осиновяване.Може и да греша.


zavisi kolko goliamo dete iskash da osinovish.Ne sam mnogo v chas sas vsichki protzeduri,no znam,che e po-lesno s po-golemite detza.
Povecheto semeistva iskat bebeta.

Uspeh i tarpenie ti jelaia Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 362
Има ли значение дали ще е бебе на месеци или дете на годинка? Thinking

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Има ли значение дали ще е бебе на месеци или дете на годинка? Thinking

ne,ne mislia.
zavisi ot dokumentite i sastoianieto na deteto .

# 8
  • Мнения: 932
аз лично не искам бебе-искам дете на поне 4-5 годинки

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Обади си в телевизията и кажи че искаш информация за това детенце,защото искате да го осиновите-те ще те опътят къде да идеш и да подадеш молба.Хубаво е да имате опит в гледането на дете,но какво пък-може това детенце да ви е късмета!Като има обич и желание-ще се научите на необходимото!Късмет! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт