Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора

Здравейте!Въпросът ми е към всички,използващи епилатор.Колко време след епилацията краката ви остават гладки и след колко време започват да растат нови косъмчета?За да сравня,моля кажете ми и какъв епилатор ползвате.Аз си купих епилатор на Ровента.Тъй като ми е първият реших да не се изхвърлям и дадох 59лв,но съм крайно недоволна от ефекта.При мен на третия ден косъмчетата са наболи и почват да боцкат лекичко.Не зная дали проблема е в мен или епилаторът   bouquet
Цитирай

Моят е на Браун, не е от  най-новите модели. Никак не съм доволна. Никога не ми прави краката гладки непосредствено след епилиране, а какво да говорим да ми останат що годе такива през следващите няколко дни.
 Кола май е решението обаче как се чака да се пуснат косми Confused Аз никога не сварвам да си ги оставя ooooh!
Цитирай

моят е филипс силкепил. обикновен, за 50тина лв. справя се горе долу за около седмица ми се запазва ефекта,но е много шумен и  не хваща вси4ко та повтарям и потретям за всяко косъм4е... отмена ми време докато ги отстраня доста  ooooh!
Цитирай

Видин

Здравейте!Моят също е Филипс(струва ок.50-60лв.),около 2 седмици след епилация не ми растът косми.Но аз от години се епилирам и вече са ми мн. малко космите на краката!
Цитирай

София

И аз, като Касиди не съм доволна от моя Браун. Обаче не го отдавам на епилатора, а на моята си кожа и косми... Според мен, някои косъмчета се късат в основата и за това покарват толкова бързо.
Цитирай

Варна

НЕ знам дали има седмица гладкият период. И аз не знам къде е проблемът, моят  еФилипс, най- простият модел, ама в сравнение с Браун е супер ефектът.
Цитирай

И аз, като Касиди не съм доволна от моя Браун. Обаче не го отдавам на епилатора, а на моята си кожа и косми... Според мен, някои косъмчета се късат в основата и за това покарват толкова бързо.

И аз съм на това мнение, обаче съм забелязала, че и след кола се налага да мина един път с епилатор, защото остават единични бройки на места, но определено ефекта е по-дълготраен от епилатора. А колкото до честотата- и всеки ден да минавам ще има какво да се махне  smile3515
Цитирай
Аз имам барун розов. Когато го купувах (преди 2г) струваше 120лв. Ами от раз никога не ми стават краката. Аз се епилирам 1-ж седмично, и до следващата едмица са ми порастнали мн мн малко. Сега по стечение на обстоятелствата за 2 седмици ми беше порастнал нещо като мъх, много малки, фини косъмчета които се махнаха елементарно.   Blush Не знам, аз съм безумно доволна от епилатора си. На ръцете го пускам от 6 месеца, еми налага се да се епилирам на 20 дена и то са израстнали едва едва.
  bouquet
Цитирай

Пловдив

Здравейте,моя е браун,значи не ми правеше краката галдки докато не се усетих от къде идва проблема поне при мен.Значи когато се обръснеш кожата е галдка,а след епилатора - не.Е причината не е че не маха космите,просто бръснача остъргва кожата от горе и премахва мъртвите клетки.Пробвайте преди епилиране в банята със скраб за тяло после епилатор,стават гладки,аз пробвах и стават супер галдки Wink пробвайте и кажете при вас как е станало   bouquet
Цитирай

Бургас

Моят епилатор е "Браун"-силк-епил /60 лв./.Честно казано съм доволна може би,защото нямам сравнение с някой друг.Космите ми растат на седмица и половина някъде.Пак е по-добре от това да се бръсна през 2-3 дни.Остават ми някои косми,но то и с най-скъпия остават /приятелка ми сподели/.
Аз щях да пускам друга тема относно епилирането,но да попитам тук може би е важно и какво използвате преди епилация-крем ли,някакво друго средство ли и ако да какво?
Цитирай

Пловдив

След епилиране новите косми започват да растат след седмица.Затова всяка седмица повтарям процедурата.В момента ползвам Браун.Но не е проблема в марката.С други марки е пак същото.

С кола може да ти държи повече,но там пък зависи от козметичката.Дали ги изкарва с корените или само ги къса.
Цитирай

Аз имам на Браун ама супер залухав с две степени. И като се епилирам първо краката ми са надути два дена (явно ми е много чувствително там newsm78  от последният път имам и ранички) тааа седи по седмица някъде обре. И после пак. Абе доволна съм, по - добре е от самобръсначка, която ползвах 1 година и станах  ooooh!
Цитирай

София

С Браун, епилирам се на 10-тина дни. Освен от епилатора, много зависи и от вида на косъмчетата...
Цитирай

Моят е Филипс с керамични дискове. Гладки са краката ми 10 дена до 2 седмици.
Никога не повтарям процедурата. Веднъж мина ли всичко обира  Shocked
Преди 2 години струваше 230 лв. Това е най-успешната ми покупка.
Цитирай

Пловдив

Аз съм с Филипс, който преди осем-девет години струваше около 60 лв. и все още съм много доволна. Но за това колко време са гладки краката ... всичко зависи от човека и това какви са космите. Аз ползвам епилатора веднъж седмично. След епилация се мажа с олио за тяло и нито се зачервявам, нито се подувам (преди да започна да се мажа с олиото се зачервявах). Но преди да си купя този епилатор си правих кола и според мен при колата ефекта е по-дълготреан защото се махат всички косми на един път, докато при епилатора на никой не му се чака да поникнат всички косъмчета и днес махаме едни, утре други други и т. н., но никога всички. Така мисля аз...  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора