Maybelline за мазна кожа

  • 1 584
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Вчера в една аптека случайно попаднах на брошура, която рекламира коректор, пудра и ФДТ за мазна кожа.Ето ги и тях/

http://www.maybelline.com/Product/Face/Foundation/pure-makeup.htm

http://www.maybelline.com/Product/Face/Concealer/pure-concealer.htm

Линк към пудрата за съжаление не мога да намеря.

Въпросите ми са следните някоя от вас момичета използвала ли е тези продукти, имате ли представа къде в Пловдив ги продават /магазин или аптека/ и евентуално, ако имате инфо за цената.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 312
Преди две седмици си взех ФДТ-им,всеки ден го ползвам,много ми харесва има и добра покривност.Мисля,че в добре заредените магазини за козметика ще го намериш.
 Hug

# 2
  • Мнения: 3 675
А нещо за цена, според мен ще бъда някъде 11-12 лева, продуктите им са горе долу толкова.В пловдив има ли го в Бонжура или там не продават на Мейбълин продукти? ThinkingМерси на Аника за мнението, ще се радвам, ако се включат и други момичета с мнения и за другита продукти.

# 3
  • Мнения: 1 312
gitadam цената му беще 15 лв. ,може да го има някаде и на по ниска цена незнам,аз го взех талкова Hug

# 4
  • Мнения: 3 675
Наистина, ако е качествен продукт, цената няма значение.Аз ще провера дали го има в Пловдив, сещам се за един-два магазина, където може да има козметика на Мейбълин, единият е на главната почти до фото пинк, а другият до централна поща.

# 5
  • Мнения: 3 675
Да подам малко информация за продуктите.ФДТ е в 4 нюанса, в толкова е пудрата, но нея я продават само в 2 или 3.Коректорът е с 3 нюанса.Цените в бонжура съответно са: 10 лева за коректор, 13.50 за ФДТ, пудрата и тя е на същата цена.Но специално за Плв мога да кажа, че до Държавна болница в аптека Тримонциум цените са много по-ниски-коректор - 8.90, ФДТ - 12.90, пудра 10.40 някъде.След дълги колебания и мостри реших да си взема коректора дл.месец, защото аз все още имам такъв.Не, че ФДТ не ми хареса, стои прекрасно на опакото на китката и лесно попива, но не съм ползвала такъв продукт и трудно ми е да се възприема намазана с такова нещо, пък и на мен ми трябва само за прикриване на белези от пъпки на 2-3 места.

Общи условия

Активация на акаунт