УДОБНА ВЪЗГЛАВНИЦА

  • 54 523
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Здравейте, и аз имам огромен проблем относно възглавниците.Виждам, че има доволни от възглавниците Полирест на Лайф.Да попитам обемна ли е или е тъничка и дали се сплесква след известно време.  Hug

Обемна е и не се сплесква, нашите ги ползваме от 4 месеца. Който и да е продукт от мемори пяна не трябва да се мокри с вода - това е нещото, което безвъзвратно ги сплесква.
Мтей, тей, моята е Полирест, седи си толумбеста  Mr. Green , вече е на.., ха 4месеца, Дао да не сме ги купували заедно  Mr. Green И да не се мокри, само можеш да переш калъфа.

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И моята полирест си е ОК. Ползвам я от поне 40-50дни.
Но вчера си купих пак от Лайф една пухена и една силикон + още нещо си...
Но още не са в експлоатация, та нямам отзиви.

# 92
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Шани, и аз съм хвърлила око на олекотената завивка на Лайф. Дай отзиви, за ползване, пране, комфорт... Пухена си имам, не на Лайф, но е страшен кеф, ама вече ни е топло с нея и искам да си взема олекотена.

# 93
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сиренце, възглавки си купувам. Не олекотени.
Пък аз си имам хубави олекотени, та на Лайф-ските не съм им обръщала внимание.
Ноооооооо, матрака е върха. Чак се чудя на останалите, дето не знаят за тази юубавиня, как си преживяват.

# 94
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Уф, то си пише, ама кой да чете  ooooh!
100-тина лева беше на Лайф, толкова е и в Метро на Тарингтън хаус (имам техни хавлии, доволна съм, както и възглавки), та доста се чудя, ама Лайф, с това малоумно работно време до 6ч  Tired , добре че поне в събота поработват до обед.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 402
аз малко встрани от темата, но и не съвсем - по повод каква юбавина е матракът, както казв Шани:Simple Smile удома сме вече пристрастени към мемори фоум:) дори вече не мога да спя на друго нещо

# 96
  • Мнения: 183
Сиренце, може ли да те помоля да качиш снимка на твоята възглавница.В сайта ми се струва тъничка а аз харесвам по тумбести, че от тънки в момента съм с ужасно главоболие. Не ми се дават 80лв.за възглавница, която да седи в гардероба.  Hug

# 97
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 iiv - не са тънки. Хич даже... Е, в магазина на Лайф имаше една за 15лв. беше доста дебела, но се разбра, че с теченеи на времето ще се слегне.
А нашия полирест мисля, че няма да мръдне.

# 98
  • Мнения: 183
iiv - не са тънки. Хич даже... Е, в магазина на Лайф имаше една за 15лв. беше доста дебела, но се разбра, че с теченеи на времето ще се слегне.
А нашия полирест мисля, че няма да мръдне.

Понеже ми се налага да си я купя онлайн и няма как да я видя на живо ще разчитам на вас  Hug .Че след 10-ина неуспешни опита мечтата ми е да се наспя, а не цяла нощ да се опитвам да придам удобна форма на възглавницата  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 650
Хайде, и аз искам да я видя.

# 100
  • Мнения: 183
Побууут  atwork
Някой да има впечатления от възглавници Вискостар пак на Лайф?

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 15:25 от iiv

# 101
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Сиренце, може ли да те помоля да качиш снимка на твоята възглавница.В сайта ми се струва тъничка а аз харесвам по тумбести, че от тънки в момента съм с ужасно главоболие. Не ми се дават 80лв.за възглавница, която да седи в гардероба.  Hug
Повече от педя е дебела, не се е слегнала изобщо за 4месечно ползване. Аз харесвам дебели възглавници, именно затова си купих моята толумба  Mr. Green

# 102
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и една силикон + още нещо си...

тази спадна, язък че дадох 22лв. за нея.
Другата нямам възможност да я снимам.

# 103
  • Мнения: 30
Моята възглавничка е на Terrington House Ambiente.

Пълнежът е: 100% високоеластичен дунапрен. 

Купих си е от Метро преди 4 години и съм страшно доволна. Цената беше около 24 лв.

На същата фирма имам и завивки: лятна олекотена и 2 в 1. Лятната в момента в Метро е на акция - 36 лв. (150х200) и 60 лв. двойна (за спалня).

До колкото знам, тази фирма шие доста неща за английската кралица  smile3521 smile3521 smile3521

# 104
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
завивките на Terrington House Ambiente, също се видоизменят.
Аз имам 2бр. Едната е малко повече ползвана от другата и съответно е по-сплескана. А съседите ми имат такива, на повече от 2г. са им... Направо са като яйца на очи вече  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт