УДОБНА ВЪЗГЛАВНИЦА

  • 54 522
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Здравейте, мойете ли да препоръчате удобна ортопедична възгавница, от която не ви боли врата. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 165
Ще следя и аз с интерес, че съм опитвала какви ли не възглавници и все ме боли врата.Засега съм се насочила към възглавниците на Магнифлекс, модел Мемори

# 2
  • Мнения: 1 650
Къде се намира и каква й цената?

# 3
  • Мнения: 1 165
Ето тази http://magniflex.bg/bg/products/accessories/.Предполагам, че навсякъде където предлагат матраците ще предлагат и възглавниците

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Моята е такава , на мъжа ми е тази. Мнооого са удобни. На Магнифлекс не са нищо особено, имам и тяхна, замених я с тези на Лайф. Темпур хвалят, но 200лв за възглавница са над психологическата ми бариера  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 650
Моята е такава , на мъжа ми е тази. Мнооого са удобни. На Магнифлекс не са нищо особено, имам и тяхна, замених я с тези на Лайф. Темпур хвалят, но 200лв за възглавница са над психологическата ми бариера  ooooh!
Какви са цените на вашите?

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Моята беше 70лв, на мъжа ми 80лв, в този диапазон са.

# 7
  • Мнения: 1 650
Моята беше 70лв, на мъжа ми 80лв, в този диапазон са.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 803
Честно казано откакто махнах възглавницата спя най-удобно.

# 9
  • Мнения: 1 782
Турските ТАК от 20 лв също са много удобни, но не са ортопедични.

# 10
  • Мнения: 790
Моята е такава - http://www.ekon-bg.com/latex/menu3_2.html - Класик на Екон. Струва около 20-25 лева. Не си спомням точната цена. Супер удобна е. Взех си я именно защото постоянно ме болеше и ми се схващаше врата. Откакто я ползвам не съм имала този проблем  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 1 305
А някой може ли да сподели мнение за възглавниците от гъши пух? Мислим да си взимаме, завивка, но за възглавниците не съм решила още. Кое би било по-удобно?

# 12
  • Мнения: 3 456
А някой може ли да сподели мнение за възглавниците от гъши пух? Мислим да си взимаме, завивка, но за възглавниците не съм решила още. Кое би било по-удобно?
Нашите са такива- нищо особено. Пак си имам проблеми с врата.

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
А някой може ли да сподели мнение за възглавниците от гъши пух? Мислим да си взимаме, завивка, но за възглавниците не съм решила още. Кое би било по-удобно?
Имам възглавница от гъши пух 100%(без пера), много е мека. Удобна е да се сложи върху друга възглавница, или за облягане. Само с нея не е комфортно за врата, много потъва.

# 14
  • Мнения: 3 456
А някой може ли да сподели мнение за възглавниците от гъши пух? Мислим да си взимаме, завивка, но за възглавниците не съм решила още. Кое би било по-удобно?
Имам възглавница от гъши пух 100%(без пера), много е мека. Удобна е да се сложи върху друга възглавница, или за облягане. Само с нея не е комфортно за врата, много потъва.
Да, и нашите са такива. Мъжът ми си я слага наистина върху друга възглавница и много си я харесва, но на мен ми идва прекалено мека.

Общи условия

Активация на акаунт