Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в София
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет на мамите от Бояна, не се крийте Smile Ние от скоро сме в квартала и ни е много скучно Sad освен, чее зима, не познаваме и никой тук... Мойта бебка е на 3 месеца, но с удоволствие ще бутаме количките с по големи или малки каки/батковци
чакаме ви  Hug
Цитирай

София

Здрасти, аз живея в Бояна от година и половина и също не познавам никого. Трябва да родя през март. Сега съм с огромен корем и не излизам много, много. Ще се радвам, живот и здраве, през пролетта да си разхождаме бебета заедно.
Цитирай

София

Здравей Smile вече се бях отчаяла, че ще съм си сама Smile  ще се радвам да разхождаме заедно децата Smile къде в бояна си, ние сме до читалището точно Smile 
Цитирай

София

Писах ти на лични Smile
Цитирай

София

Нека ти пиша и в твойта тема. Само да се оправи времето, и ние се местим в Бояна. ((((: 
Цитирай

София

супер, мисля че сме близо, ако сте в началото на панорамния, ние сме до началото на Пушкин
много се радвам , ще се съберем дружинка Smile
Цитирай

Sofia

Здравейте момичета, приемате ли нови членове? Моята бебка е на близо 2 месеца и много ще се радваме да намерим сродни души с които да си пийваме кафенце и да си ходим по разходки. Очакваме Ви!
Цитирай

София

естествено че приемаме Smile само да се постопли и тръгваме Smile
Цитирай

Sofia

ооо добре, очаквам включване  newsm44 newsm44 newsm44
Цитирай

София

Здравейте мамчета, аз живея в Павлово, ама гледам, че в темата за Павлово отдавна не е писано, та реших при вас да се включа, така и така ще идвам на разходки до Бояна, че ми е най-близо и удобно, дали ще ме приемете във вашата дружина, аз имам бебе на почти 2 месеца и вече се разхождаме активно, днес ходихме и до ортопедията в Горна Баня (закараха ни) и се върнахме пеш с количката (тати отиде на работа), та както виждате разстоянията за нищо ги нямаме, ще се радвам, ако се събирате като стане по-топличко и мен да ме включите за кафенцата и зелените обиколки, аз между другото живея на Пушкин, точно под кръговото.
Цитирай

София

хайде включвай се, ние вече тръгнахме Smile с Ира сме близо до Пушкин, но накрая Smile
Цитирай

София

Супер, още утре, ако не вали, ще се включа, вие къде и към колко часа се събирате?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.