Жената СТРЕЛЕЦ!

  • 61 097
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 680
Ех,че хубава тема!
Привет на всички стрелкини!!! Hug
Аз съм Стрелец до мозъка на костите си.
Всички сте толкова прави,че се чудя с какво да се разпиша в темата? ooooh!

На първо място жената Стелец е може би най-красивата сред дамите  от всички зодии.
После тя е такъв естет,че обикновено е изключително артистична и творческа натура.
Обича да живее сред красота,разкош и одобрение.

Тя е толкова надарена във всяко едно отношение,че изпада в бяс,ако някой я подцени.
До такава степен може да се амбицира,че е способна да стане дори  Мис Свят,само ако го пожелае достатъчно! Blush
Много справедлива и затова заядлива,ако събеседника и не е на нейното мнение.
Непоносимо откровена,дори  нетактична(аз съм царица на гафовете).

Жената Стрелец повече от всички жени е способна да се радва на живота.
Тя може да е едновременно перфектна любовница и добър приятел,което я прави идеалния  партьор.
Обича изненадите и посреща с детски ентусиазъм всичко ново.

Обожава да мързелува, пътува и  пазарува.

Толкова е умна,че дори не разбира кога не е права.Само челен сблъсък с реалноста може да я накара да "прогледне".Следва дълбока депресия,от която я вади съвсем незначително събитие,което  Тя  
преувеличено тълкува като Божи знак!-ЕТО НИ ОТНОВО В НЕБЕСАТА! Joy

И най-важното-Жената Стрелец е голяма късметлийка!

Целувки за всички Стрелкини-богини!
    bouquet Heart Eyes  bouquet





# 61
  • Мнения: 419
Четейки темата, откривам една друга наша черта - всички сме много, много скромни  newsm62

# 62
  • Мнения: 323


И най-важното-Жената Стрелец е голяма късметлийка!


Изключително точно,аз също съм стрелец . Няма нещо, което да съм пожелала и да не сее сбъднало.





[/quote]

# 63
  • Мнения: 404
Жената стрелец е много темпераментна.Съвкупност от много противоположности.Много принципна,много жизнена,голяма оптимистка,мечтателка,любовчийка,справедлива до мозъка на костите си,душата на компанията,много ранима и чувствителна.Съчетава в себе си-дивото( естественото) и същевременно  изумителна природна интелигентност.Тоест с нея можеш да си говориш и за свирки и за Шекспир.Непринудена е.Откровенна до безобразие....Бързо и често си сменя настроенията,склонна е към депресии.Но не унива никога за дълго.Бързо и минава и не е злопаметна.Голям инат ви казвам. bowuu

Е аз също съм Стрелец. И това, което си казала AGPH  за жената Стрелец е абсолютно вярно.Единственото, за което не се смятам е думичката "любовчийка".

 newsm74

# 64
  • Мнения: 293
Не знам поне аз съм много влюбчива натура ,думата не е в лошия смисъл разбира се. Hug Иначе щях да кажа к...а Laughing

# 65
  • Мнения: 2 757
Не можах да изчета всичко, но много верни неща сте написали за жената стрелец и едва ли има какво да добавя.  Ако някой не е казал примерно, че стрелците са леко наивнички да ви го кажа. Но основната причина, поради която се включих е, защото тъкмо четох темите за невръщане на заеми и отмъкване на пари и се сетих за една жена стрелец, която с чиста съвест ги върши тези неща. Поради някакви си причини си мисли, че всички са и длъжни и си е в правото да ги отвлече при всеки удобен случай. Абе голяма сметкаджийка и използвачка.

# 66
  • Мнения: 293
Оооо NikFin  тука вече няма как да се разберем.

Не можеш да кажеш,че стрелкините са използвачки и сметкаджийки.Точно обраното.Даваме си и гъза под наем.Помагаме страшно много на когото намерим.Никога не използваме хората за каквото и да е.Отдаваме се изцяло.Аз бих си дала последните пари назаем.... Naughty

# 67
  • Мнения: 2 757
Ех,че хубава тема!
Привет на всички стрелкини!!! Hug
Аз съм Стрелец до мозъка на костите си.
Всички сте толкова прави,че се чудя с какво да се разпиша в темата? ooooh!

На първо място жената Стелец е може би най-красивата сред дамите  от всички зодии.
После тя е такъв естет,че обикновено е изключително артистична и творческа натура.
Обича да живее сред красота,разкош и одобрение.

Тя е толкова надарена във всяко едно отношение,че изпада в бяс,ако някой я подцени.
До такава степен може да се амбицира,че е способна да стане дори  Мис Свят,само ако го пожелае достатъчно! Blush
Много справедлива и затова заядлива,ако събеседника и не е на нейното мнение.
Непоносимо откровена,дори  нетактична(аз съм царица на гафовете).

Жената Стрелец повече от всички жени е способна да се радва на живота.
Тя може да е едновременно перфектна любовница и добър приятел,което я прави идеалния  партьор.
Обича изненадите и посреща с детски ентусиазъм всичко ново.

Обожава да мързелува, пътува и  пазарува.

Толкова е умна,че дори не разбира кога не е права.Само челен сблъсък с реалноста може да я накара да "прогледне".Следва дълбока депресия,от която я вади съвсем незначително събитие,което  Тя  
преувеличено тълкува като Божи знак!-ЕТО НИ ОТНОВО В НЕБЕСАТА! Joy

И най-важното-Жената Стрелец е голяма късметлийка!

Целувки за всички Стрелкини-богини!
    bouquet Heart Eyes  bouquet


Това много ми хареса и освен това е вярно. Личи си, че жена Стрелец го е творила, особено по частта че Стрелците били най красивите от целия зодиак. Вярно са красиви, баба ми беше селската красавица не само по нейни собствени "скромни" думи, а и от очевидци. Но не бих генерализирала все пак, че всички стрелци, които познавам са по красиви от някои екземпляри от други зодии. Но приемам, че по правило минават по скоро за красиви, отколкото за грозни. В интерес на истината се сещам за грозновати жени от всички останали зодии, но не се сещам за грозновата стрелкиня, поне не съм срещала до сега и поне не от тези, на които им знам зодиите. Така че и тук може да се каже, че си права  Peace
Освен това стрелците имат страшни тактики и стратегии когато искат да постигнат някаква цел. Винаги знаят как точно да подходят. Хитрички са от една страна, от друга както вече казах са наивни, в смисъл, че понякога просто не искат да видят истината, защото няма да им хареса. Сетих се и друго - могат да са много дразнещи и предизвикателни, направо са спецове да те изкарат из кожата. Еееех, мога много да говоря за стрелци.

AGAPH , сигурно не всички са такива, аз се сещам само за една много отявлена използвачка в живота си и може би е случайност, че се е паднала стрелец. А това което пишеш, че си давате гъза под наем и т.н. точно съвпада с представата ми за стрелците. С смисъл, че винаги се изкарват много добри и жертвоготовни, на думи просто мноооого се хвалят. Но е факт и че са човечни и че винаги биха помогнали дори на непознат, много са мили наистина когато отиват и си предлагат услугите, правят много добро впечатление, признавам. Но според мен една от целите е именно тази, да направят добро впечатление. А това с правенето на добро впечатление също го владеят перфектно. Много е лесно да обикнеш стрелец и много трудно да го намразиш истински, колкото и да те дразни. Дори мисля, че е невъзможно да намразиш Стрелец, било то мъж или жена.  Peace

# 68
  • Мнения: 2 100
И аз съм стрелец и ако дам на мъжа ми да прочете всичко, което сте писали за зодията ни, може и да повярва в хороскопи  Crazy

Може би под любовчийка трябва да се разбира, че обичаме на флиртуваме. Но за зодията ни е характерно и, че не можем да бъдем много верни  Wink

Друго, което се сещам за жената-стрелец - обича природата и трябва да е заобиколена от растения и/или животни  Simple Smile

# 69
AGAPH, всичко което си написала е 100 % истина.....хммм и се чудя, дали защото и аз съм на 15.12   Laughing
 Hug за всички по по най- стрелкини

# 70
# 71
  • Мнения: 680
Понеже се дискутира дали жената Стрелец е влюбчива,или по-скоро любовчийка искам да добавя,че
жената Стрелец просто не може да живее без Любов!

Естествено това е присъщо за всеки човек,но при нея  любовта е особено и задълбочено чувство,което тя носи вътре в себе си и има потребност да го сподели с някого.
Може да се каже,че ако е влюбена тя е толкова вдъхновена,че излъчва щастие(обратното също е в сила-за съжаление).
Много рядко жени Стрелци са самотни и необвързани.

Впрочем аз съм на 01.12.
 Hug

# 72
  • Мнения: 118
Хайде и аз втемата Hug.
 Не вярвам на хороскопи, но всичко по- горе написано много точно ме опреличава - и съм влюбчива и съм амбициозна и съм откровенна, малко злопаметна и най вече и в моите шкафове цари безпорядък   hahaha Joy А да пътувам ми е голяма тръпка, добре че и мъжа ми е привърженик на тази моя страст та просто не се спираме на едно място. Обичам семейството си и мисля, че съм Embarassed добра майка.
Аз пък съм на 6.12 Peace

# 73
  • Мнения: 423
Друго, което се сещам за жената-стрелец - обича природата и трябва да е заобиколена от растения и/или животни  Simple Smile
smile3521 да да , точно попадение, което не съм сметнала, че отличителна черта на стрелкинята. Ние живеем в гарсониера, и ако ви кажа, че няма място за дрехи ли нещо друго, но цветята са там наредени, от всеки вид по нещо се намира. Животно на село, в къщи не и с детето абсурд.
Аз съм на 16.12

# 74
  • Мнения: 888

И аз съм на 6.12   bouquet
Щерката-на 9 год.също е Стрелец-тя е на 30.11  Grinning
Много вярни неща прочетох тук  Peace

Общи условия

Активация на акаунт