Сняг навън вали, АПРИЛката на топло си стои

  • 13 917
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 110
Жабче, права си за случайните екипи. Ако има как контракциите и страховете ти да отминат, добре би било.  Hug
Мария_,    Hug Hug Hug.
sisely, може би направилно съм го нарекла бюстие това нещо. По-скоро безшевен памучно-ластичен нагръдник тип спортен.  Grinning
ANI.F, изчакай второто мнение.  Peace  

# 46
  • Мнения: 8
Жабче и Ани.Ф, дано скоро ви отминат приотесненията и страховете.
Жабче е мама- герой ....колко неща преживя  Praynig дано няма повече лоши моменти .

suny78 , направих чистка .... Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 211
Ехе, докато редактирам вие изписахте темата Crazy
Жабче, нашето корито е най-обикновено, слагахме в него едно шезлонгче от хавлиен плат, сега ще си ушия само хавлиената част, която се нанизва на една рамка и става шезлогчето. Страшмно удобно ми беше. Къпех я сама. Имах стойка, като за обикн.ванички не бяха скъпи, може би всичко корито+шезлонг+поставка излезе около 40лв.
И аз като теб спя с 2 възглавници.
Sisely, нашата кошара беше 120/60, ползва я до 2 год., след това в голямо легло, но можеше и до 3г. да спи, а тя върви висока за възрастта си, т.е ако е по-дребно дете, може и до 4г.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 11:44 от very nice

# 48
  • Мнения: 14
Влизам само за да благодаря на no name,и Жабче за инфото за лекарствата. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetАко някой др ми е писал затова също благодаря,но бързам та не можах всички да ви изчета.Отивам да си взема дипломата до университета,че не успях на официалното и после ще ви чета.

# 49
  • Мнения: 847
за по опитните-на всяка цена ли трябва ваничката да е анатомична?

# 50
  • Мнения: 582
Къде ги тез априлки, дето си стоят на топло вкъщи  Mr. Green Не сме ли повечето работнички или аз се бъркам  Wink

за по опитните-на всяка цена ли трябва ваничката да е анатомична?

Не, не мисля. Нашата поне не е е била  Thinking

Аз сутиен си нося по принцип и вкъщи, но има и изключения, но на мен си ми стават старите. Нищо ново не съм си купувала-нито дрехи, нито каквото и да било  Naughty

# 51
  • Мнения: 3 211
Къде ги тез априлки, дето си стоят на топло вкъщи  Mr. Green Не сме ли повечето работнички или аз се бъркам  Wink
Аз затова не писах вкъщи, то и аз съм на работа, ама на топло, даже ми е прекалено топло, че на колежката ми й е все студено, а пъ аз все отварям прозорците  Sunglasses
за по опитните-на всяка цена ли трябва ваничката да е анатомична?
виж предния ми пост, нашата беше обикновена, аз даже мисля, че е по-удобна от анатомичните. къпала съм я в такава, но не ми беше удобна.

# 52
  • Мнения: 6
Здравей те на всички.Надявам се че сте на топличко,без значение дали на работа или вкъщи.
Сега се прибирам от док и всичко с малкия човек е наред.Вече тежи 1500гр и се е обърнал с главата надолу.Док потвърди 100%момче.Таткото беше мн доволен,даже искаше всичко да му се покаже къде е.

Искам да каза нещо на мамите от София,което моя док. ми каза и е важно.Ако не дай си боже тръгна да раждам преди 34г.с. да отивам директно в Майчин дом,никъде другаде.Там било най-доброто отделение за недоносени.Тъка че момичета,дано на никой на му се налага Praynig, но имайте го предвид.

Това е от мен.Пожелавам ви един спокоен ден,и по-малко болежки Peace

# 53
  • Мнения: 44
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361841.0

Здравейте, мами. В понеделник бях на преглед- всичко ни е наред. Младежа започва да става все по активен в подскоците, но пък се показа като срамежливко- през цялото време си криеше лицето с ръчички. Като се замисля аз съм от късметлийките които карат сравнително лека бременност- с много малко и "нормални" неразположения. Единственото гадно нещо е хремата. След два месеца тормоз в крайна сметка отидох на УНГ и той каза " ми ще трябва да я изтърпиш- от бременността е", като обаче каза да не използвам никакви капки за нос....А за сутиена- за сега в къщи се старая да съм с колкото се може по-свободни дрехи. Всичко стегнато ме дразни. Пък и моите гърди, въпреки че доста се наляха, не ми представляват особен проблем...за сега...
За тъжните годишнини....опитвам се да не забравям, но и да не живея постоянно със спомена... всъщност се получи така, че моето слъчнице сме го заченали точно в деня на онази годишнина...това не е ли ...прошка...знак на обич...подарък....
Усмихвайте се, бъдете оптимисти, вярвайте....

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 16:05 от Mai4e_na_zai4e

# 54
  • София
  • Мнения: 243
Ето ме и мене пак Laughing
на лекар съм в понеделник от 9:30 после ще се отчитам как е минало.
Сутиена го нося само по време на работа и като излизам някъде.
Magdalena savova за първи път чувам това за млечната железа. Rolling Eyes
Аз като кърмех най-добре си ми течеше кърмата като са отпуснати гърдите.

# 55
  • Мнения: 568
Здравейте !

За банята на бебчовците от моя опит мога да кажа ,че този на very nice ползвахме и ние.Удобно е и ваничката се ползва до преместването на къпането в банята.Цената на ваничката е между 16-20 лв. ,хавлиеното шезлонгче е 7-8лв.,а поставката не е задължителна ако имате подходящо място да сложите ваничката,аз например ползвах една сгъваема масичка ,важното е височината да е подходяща да не тормозите кръста.

За тези ,които търсят подходящи сутиени и чакат снега да се стопи: http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24_218

За кошарите аз вече съм писала по практични са 140/70.

По въпроса за болничните преди майчинството от НОИ  ми отговориха,че влизат в базата за изчисление тъй като двата болнични са за различен риск. За изчисляването на майчинството най-добре се обръщайте към НОИ ,защото те правят изчисленията и ще ви дадът най-точни отговори.На сайта им http://www.nssi.bg/ има телефони на консултанти за различните клонове в страната (най-отдоло в контакти).


Хубав и усмихнат ден ви пожелавам само с весели емоции и без проблеми!

# 56
  • Мнения: 7 110
Майче на зайче,  Hug Hug Hug. За твоето загубено предишно щастие. Щастие, което ще се върне при теб скоро - различно, но жадувано. Извинявай за реакцията ми, но препратката ти ми стана забавна. Като чувство за хумор го приех.  Peace
rrivanovа, това е моят огромен кошмар - да не ми се наложи да попадна в МД предсрочно и този път.  Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 16:58 от рони

# 57
  • Мнения: 8
Ето ме и мене пак Laughing
на лекар съм в понеделник от 9:30 после ще се отчитам как е минало.
Сутиена го нося само по време на работа и като излизам някъде.
Magdalena savova за първи път чувам това за млечната железа. Rolling Eyes
Аз като кърмех най-добре си ми течеше кърмата като са отпуснати гърдите.

може и да не е истина ,аз самата не съм се консултирала със специалист.
Не си спомням ,но мисля ,че колежката ми ми го каза...а тя е майка и аз се заслушвам в думите на жени с опит....ама дали 100% истина- не знам  Rolling Eyes
Аз лично си ходя със сутиен и у дома ,открай време ,просто ми е по-удобно ..... Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 243
Magdalena savova Party Hug щом така ти е удобно,това е най-важно

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте красиви коремчета!

Какво е това гърда? Че аз открай време ми липсват такива органи,но сега малко сякаш са се появили,но повярвайте ми когато родих сина си имах толкова много кърма,че кърмих него и още две близначета който бяха огромни в сравнение с моето бебе едното близначе тежеше 3,700 а другото 3,500 ,ч моето коте беше 3,050 е пак си беше нормално но на фона на тея две бебета моето се губеше, та гърди нямах и сега нямам но имах много мляко      нямам нужда от сутиен просто няма какво да пъхна вътре

Рони в Добрич имаме най-много 5 см сняг но сутрин и вечер е много заледено,аз живея на прословутите жилти плочи и разтоянието от къщи до магазина е 5 минути пеша ,но мъжа ми сутрин и вечер е плътно до мен ,а за Добрич има такъв лаф по точно за плочите ,че зимно време които нее от Добрич веднага си му личи,докато стъпи на тях и вече е на земята

Момичета как сте с топлото много ви мисля? АЗ съм супер в кащи сме с камина, боилера ми е денонощно включен,в магачина ми има парно така че съм супер, а вие се пазете да не изтивате в тея студове,че само това ви трябва

Вчера на моя позната сестра и е родила тук в Добрич ,казали са им да донесат за майката и бебето топли дрехи защото в болницата газ та е спряна е в родилна зала е имало климатик и уж по бивало ама тя си знае милата как е бивало

Ние с бебка сме добре ритка ли ритка по цял ден и цяла нощ.

Искам да ви попитам нещо някои чувал ли е за количка Круизер и къде мога да я видя много ми я препоръчаха ?

За сега лек ден и без оплаквания!

Общи условия

Активация на акаунт