Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Вчера след полов акт имах минимално зацапване-аз съм бременна в 12 г.с.Това много ме притеснява, макар че беше съвсем минимално-розово кафеникаво . Сега на другия ден нищо няма-слава богу.На какво се дължи това? Трябва ли да преустановим половите актове?
Цитирай

За това ще Ви информира Вашия АГ след преглед.
Много е възможно да няма никакъв проблем.
Цитирай
blagodarq-az dnes sam na pregled-prosto me be6e strah
Цитирай

Здравейте! Исках да попитам следното: може да ви се стори много глупав въпрос , но държа да съм сигурна- възможно ли е ако съм правила секс по време на цикъл, да съм бременна , но цикълът да не ми спира, искам да кажа - върви си и след акта? няма промяна в количеството. възможно ли е изобщо да се забременее така?
Цитирай

гр.София

здравейте!Имам въпрос с съпруга ми от 4 месеца се опитваме да забременея,но без оспех.Посетих генеколог и ми предписа витамини А И Е(ГЕРИКАПС)и при настъпила менструация ми предписа ДУФАСТОН от 11 ден.Дойде ми на 18 ноември.Пия ги вече 9 дни по 2таб.От два дни забелязвам ,че зърната на гърдите ми са страшно чуствителни чак до болка и болка ниско долу,както и в левия яйчник.Попринцип цикала ми варира долу горе между 29 и 32 дни,по това разбирам,4е е още рано за цикъл.Много искаме бебенце и НЕИСКАМ да си въобразявам.въпроса ми е следния:Може ли ДУФАСТОН да предизвика тази чувствителност в гардите и болката ниско долу или това може да са симптоми за бременност????!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Цитирай

Добър ден!Извинявам се за безпокойството,имам нужда от съвет,за което благодаря предварително.На 26-ти бях неразположена,на третият ден ми свърши менструацията и имах полов контакт на 29-ти,в който може да се е получило евентуално зачеване,от тогава не сме имали сексуален контакт.След половият контакт,менсруацията ми продължи още три дни,а аз си мислех,че ми е свършила.Една седмица след акта вдигнах 38 един ден и втори ден 39 градуса игърдите ми станаха много чувствителни.Притеснявах се да пия хапчета,заради плода,ако има такъв и отидох на гинеколог.Гинеколожката ми ме прегледа на магарето и ми каза,че влагалището ми е подуто и матката е уголемена.След което ме гледа на видеозон и каза,че се вижда жълто тяло на бременноста,от там била температурата.Аз я попитах дали не е някоя киста,тя изрично каза,че е бременност?След две седмици започнах да изпитвам силен глад и сухота в устата,затова постоянно пия вода и хапвам често.Правих си тест отрицателен три седмици след зачеването,урината ми беше многотъмна.Един мъдрец ми направи проблеми и отидох пак на друг гинеколог три седмици след зачеването да се уверя дали наистина има бременност,за да знам да вадя ли мъдрецът или не, и ми казаха на 18-ти,че не се вижда бременност на видеозона.Което съвсем ме обърка,остават ми четири дни до идването на цикъла?Можете ли да ми обясните какво всъщност става?Не знам в коя темичка да ви пиша,затова Ви пиша на лични.  bouquet
« Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 16:28 от ангелска любов »
Цитирай

Не съм гинеколог, но според мен не си бременна.
Няма начин една седмица след зачеване да се установи бременност при гинекологичен преглед.
За по-сигурно направи втори тест.
Цитирай
Имам поликистоза на яйчниците, назначиха ми изследвания на хормони и инсулин, имам леко повишение на тестостерона и инсулина,  изписани ми бяха Диане 35 и изцяло спиране на захарта и сладкото! Но макар и да не ям сладко, от тези хапчета качих много килограми! Чета тук там и въпроса ми е "Ако пия Линдакс или Редуктил, те ще повлиаят ли на резултатите от хормоналните изследванията, които трябва да направя след приема на 4-тия блистер Диане?"
Цитирай

до една звездичка

Ивинявайте, ама вие към кого си ги задавате всичките тези въпроси? Laughing newsm78
Цитирай
Ивинявайте, ама вие към кого си ги задавате всичките тези въпроси? Laughing newsm78

Към мен  Rolling Eyes естествено!

Отговарям на всички: теоретично не може да се забременее по време на мензис, но практиката познава и такива случаи.Бременност не може да се види на видеозон една седмица след зачеване!И от Диане не се дебелее,проблема ви е някакъв друг, търсете и се лекувайте!

Ето, готово, вече си имате отговори! И ЧНГ!!!
Цитирай

някъде другаде

Задавайте си въпросите В "Генекологични консултации на Паломита" , там ще получите компетентни отговори от генеколог.
Цитирай
средата на декември след скъсан презерватив на 30 мин пих "Ескапел" => никакво течение не последва   началото на януари ми зацапа за 2 дена и си направих тест с шуар чек и още един за сигурност - отрицателни   но рещих да пия противозачатачни ( за първи път) и си взех "Цилест"(такива ми препоръча фармацефта) сега през февруари още не ми е дошъл мензиса  cry
Цитирай

Германия

Тинчето, противозачатъчни не се взимат след консултация с фармацевт, а след преглед при гинеколог! Също така е препоръчително на всеки 6 месеца да си правиш цитонамазка. Не разбрах, започнала ли си да пиеш противозачатъчните и кога?
Цитирай

София

средата на декември след скъсан презерватив на 30 мин пих "Ескапел" => никакво течение не последва   началото на януари ми зацапа за 2 дена и си направих тест с шуар чек и още един за сигурност - отрицателни   но рещих да пия противозачатачни ( за първи път) и си взех "Цилест"(такива ми препоръча фармацефта) сега през февруари още не ми е дошъл мензиса  cry

Това си го писала и в друти теми...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.