88 Американски Новогодишни Резолюции ;)

  • 14 488
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 988
Clairette, точно той е.  Peace
Ако имаш път натам, провери дали имат Kinder Maxi King и си купи една тройка заради мен.  Wink
Не стават за пращане в колет тия десертчета.  Confused Аз моря тук Kinder Bueno, залъгвам се само.  Mr. Green
Мерси за предложението. Ако закъсам за нещо, ще свиркам. Аз все гледам да си намирам "доставчици" от Германия.  Wink

Ето, че вече имам още една причина, освен тортите, да ти дойда на гости, ClairetteParty

# 61
  • Мнения: 2 253
Гледате ли глобусите, лейдис?
  Искам колието на Ева Мендес!
Жонката се появява все по-често по такива събития напоследък, говореше като имигрант. Laughing
 Джесика Ланг и Дрю Баримор...ъ? много издрусани, или много луди?! ..............
К. Уинслет взе, значи за Лео чичо Оскар...
 Д. Мур=Бенжъмин Батънка ли, що ли? Младее ли? Много добре й стоят какъвто и тип пластики там си прави...
 Моментът с номинирането и отреждането на глобус за Х. Леджър ми е циничен, пресилен и каквото още там се сетите в този дух.... Tired 
П.П. харесвам го като актьор, само да вметна.

# 62
  • Мнения: 2 185
Кюбит заповядай, ще се радвам на посещение  Grinning ще те изпратя с пълен куфар с Киндер Макси Кинг  Grinning

Бенс как сте вие? Сега гледам прогнозата за времето, май нашия студ от вчера дойде при вас  Confused Това време ще ме побърка...един ден е жега та не се трае, на следващия студ на кутийки  Crazy

# 63
  • Мнения: 3 491
Кюбит, а ако този Киндер Макси не е Кинг, не става ли?  newsm78 (Дилетант съм, не разбирам, извини за наивността.  Stop ).
Защото наш Малинчо внася немски шоколад, доставка от южно Ню Джързи няма да излиза кой знае колко скъпо, предполагам.
Ето продукцията:
http://www.malincho.com/c-32-kinder-chocolate.aspx

# 64
  • Мнения: 3 988
Тина, пропуснах Глобусите. Гледах Съпругите обаче.  Wink

Clairette, ти първо провери дали ги има, не ме подлъгвай така.  Mr. Green

Блажка, всички Киндер продукти от Малинчо, ги има в нашия бг-магазин (наш в смисъл в квартала, не мой). Аз принципно съм голям фен. Но точно Макси Кинг няма. Те се съхраняват в хладилник, имат ограничена трайност и предполагам, че никой не ги внася тук.
Ще използвам случая да препоръчам Kinder Schoko-Bons на всеки, който обича шоколад.

От две седмици само за ядене мисля.  Embarassed В къщи съм събрала храна за цяла казарма както се казва.

# 65
  • Мнения: 2 381
Гледате ли глобусите, лейдис?...
 

Ах, тази красива, чаровна, великолепна Ева Лонгория? Кой каза, че е бременна и, че крие? А, а?

# 66
  • Мнения: 2 563
Търси се caretaker за остров, не е шега. Ех да беше за мене, ей сега отивам.

http://www.islandreefjob.com/#/about-the-job/employment

Френската министърка на правосъдието се върнала на работа пет дни след секцио... Не мога да произведа мнение...

# 67
  • USA
  • Мнения: 559
Не гледах Глобусите, но ме интересуват.  Laughing Тине, защо така за Хийт Леджър? Според мен си заслужи наградата с тази роля. Голям смях с Беджамин Батънката.  Joy

# 68
  • Мнения: 1 800
Не гледах Глобусите, но ме интересуват.  Laughing Тине, защо така за Хийт Леджър? Според мен си заслужи наградата с тази роля. Голям смях с Беджамин Батънката.  Joy

и аз така мисля, супер добър е в Дарк Кнайт, страхотен....жалко,че си отиде толкова млад, и снощи пак ревах за него..каква нелепост....

Иначе гледах по-голяма част, ама Кейт не я понасям и все ми беше тая за нейните награди...то пък едни филми тази година Confused

Иначе Ева Лонгория ми хареса, както и роклята на Дрю и Дженифър Морисън, Румър Уилис изненадващо добре. Пропуснах Фашън полийс тази сутрин на Е! да ги обсъдя с тях от дивана Laughing

Ама всичките мъже бяха голяма скука-90%  черни костюми, бели ризи и черни вратовръзки...дано са по интересни на Оскарите.
Саймън Бейкър ми хвана окото, обаче.


Кларет, добре сме, студа яко ме мъчи, аз миналата година си раздадох всички зимни дрехи, сега не ми се купуват нови, все си мисля, че скоро ще е топло... Ама какви аоутлети имаме, на следвашия изход на магистралата, а какви намаления само са в момента  Party Облякохме татко в Банана репъблик Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 988
Голям смях с Беджамин Батънката.  Joy

Какво имаш предвид, Уинкс?  Simple Smile

# 70
  • USA
  • Мнения: 559
На Тина изказването, че Деми Мур била като Бенджамин Батън.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 988
Разсеяна съм...  Rolling Eyes

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 465

Френската министърка на правосъдието се върнала на работа пет дни след секцио... Не мога да произведа мнение...

аз мога - някъде по това време ме изписаха от болницата, а на 15 ден си отворих шевовете и позорно поех обратно по пътя към болницата... не знам с кой си го е мерила министърката, но напоследък изобщо не адмирирам такива прояви на спартанство и "вижте ме!" (хммм, сещам се за лекарката си, която беше образец на американска супер-жена - основните и проблеми бяха сенките под очите и загубен секшуъл драйв... не генерализирам, само се отдавам на лирични отклонения Wink )

Стела, мерси Grinning

Тино! Не завиждай Wink стават бръчки :Р

Това е рядко свежо! Енджой!
http://martin-gallery.blogspot.com/2009/01/blog-post.html

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 23:58 от Agent Provocateur

# 73
  • Мнения: 1 173
Е , къде са забегнали всички - нещо много слабо върви темата.
Бенс ще се затопли - то сега и времето не знае какво е - хем топло , хем студено.

Мен пък след 48 ч и ме изписаха след секцио (  слава богу, че се бях сбъркала в болницата). Оставих малкия и хукнах към магазина( аз си карах), трябваше толкова неща да взема, и все нещо забравях. Ходих поне 3 пъти  Grinning ( добре че Уол Март ни е на не повече от миля). След седмица с всичкия си акъл правих основно чистене - чак и печката изместих  ooooh!. Но доктора ме беше "стейпосал " добре ( като се сетя за тези гадни стейпълси и ми призлява )

# 74
  • Мнения: 2 253
Тине, защо така за Хийт Леджър? Според мен си заслужи наградата с тази роля.
Ааа, не съм писала, че не си я заслужава...ма малко ми е некво такова...почина сега и ..бе не мога да го сложа тук в 2 изречения, а не ми се пише ферман. Да направят едно клипче ин мемориам..., ама чак посмъртен глобус  (номинац. за оскар примерно, недай Боже и присъден) веднагически...Малко ми е нек'во такова...ъъъ, конфузно...Лео се пъне последните години, порастна, изпраска такива роли и нъц...Схващате ли ме, или да?!  Mr. Green
Тино! Не завиждай Wink стават бръчки :Р
Ти па, не завиждам, чак ѝ се радвам колко добре ѝ стоят пластиките, и каквото там си прави. На нея и на Шарън Озбърн $$ за пластики са оправдани!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт