ФЕВРУАРСКАТА дружина към финалната права отива!

  • 15 423
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 796
Виви с Е има страхотни имена, на мен ми харесват
Елина, Елена, Екатерина, Ема, Ева, Елица

cutesmallcat на мен вчера ми взеха микробиология и хич не ме болеше, стискам палци и теб да не те боли.

Чух по една телевизия, че Емитата имали имен ден днес, ако е вярно, ЧИД на нашата Еми   bouquet

# 76
  • Мнения: 89
Фокси,екстра си!Моят сякаш е по-голям.. Laughing А и ,срам не срам, да си кажа-вече и аз съм + 20 кг!Ама свикнах.Нямам търпение да се почуствам отново слаба и да мога да се сгъвам..

Аз,незнайно защо,си бях харесала името "Зорница",но около мен всички се мръщеха и накрая ме разубедиха.Сега бъдещият татко се е спрял на "Ралица",та ако не ни дойде друга идея,явно ще е това!И аз много харесвам Ема,но пак имам задръжки,че стана много популярно.

Blueberry,аз съм виждала само първия "модел " на праха и течния вариант,но щом пише и на другите,че са за бебета-действай!Аз не смея още да пера и гладя,защото съм си внушила,че за един месец пак ще прашасат дрешките,дори и в чекмеджетата.. newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте на всички,много сте писали едва ви изчетох!!! Simple Smile
Инче,имаш страхотно име,майка ми обожава името Константина,брат ми е Константин,но на майка ми определено по й харесва женският вариант  Simple Smile
Относно другите споменати имена и на мен не ми допада особено Невена,Ая също не звучи никак благозвучно (според мен),като бях малка исках да си кръстя дъщерята Анна и затова гласувам за него Simple Smile
Разбира се всеки си има вкус и виждане по въпроса и може сам да си избере и да прецени как иска да се казва детенцето му,това,което е хубаво за едни,не се харесва на други.
Аз вчера попрекалих с чистенето и вечерта ходих на лекции и почувствах болки ниско долу,и си викам сега бебо ще се роди на Иванов ден и ще го кръстим Калоян  Laughing
Но не стана,фалшива тревога,а вчера се бях настроила за раждане...
Някои казвате,че въобще не сте готови,аз определено не съм готова, за бебо нямам абсолютно нищо купено и така ще си остане,тати ще пазарува после,а за болницата багажа ще стягам утре,защото тогава влизам в деветия и така си реших,че няма начин да родя по-рано  Laughing
Хубавото е,че съм се настроила положително и искам вече да излиза бебко и да ставам пак финна мадама.Както се казва много мина,мъничко остана.
Днес ще ходя на преглед при лекарката ми и после ще се отчета.
Да не ви досаждам вече,че се разбъбрах,много целувки и прегръдки от мен.

# 78
  • Мнения: 242
naiema може! Нашите са двуяйчни,т.е. с различни плаценти...То всъщност така се разбира. С други думи сега няма да са като две капки вода,ами ще са като обикновени братчета,само че родени по едно и също време Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 2 508
Mia, мерси!

Толо, много си права за дрешките, не се бях замисляла... newsm78

# 80
  • Мнения: 356
naiema може! Нашите са двуяйчни,т.е. с различни плаценти...То всъщност така се разбира. С други думи сега няма да са като две капки вода,ами ще са като обикновени братчета,само че родени по едно и също време Mr. Green
Ееееееееееееее,супер!Варианта двуяйчни по ми харесва  Laughing ,въпреки,че си има и очарование при еднояйчните близнаци.Важното е да са живи,здрави!

# 81
  • Мнения: 32
Добро утро и от мен Simple Smile

Рядко пиша, но пък Ви чета доста честичко. Надявам се всички да сте добре. Аз съм вече в очакване и не ме свърта на едно място.
dessita_i моят болничен също беше от ноември до 11.12.2008 и колежката го беше предала на 15.12.2008. Паричките вече са ми по сметката. Надявам се и ти скоро да видиш твоите. По принцип до 15дена от подаването в НОИ ги превеждат, но сега в края на годината винаги има забавяне. Предполагам си си взела от НОИ персонален код за да си проверяваш преводите в сайта им.
 

# 82
  • Мнения: 1 121
Ох, поуспокоихте ме. Аз тези дни мисля да започна да пера дрешките, поне дрешки имам, даже и космонавче купих на госпожицата Laughing сега търся чорапогащничета, ама с тая белгийска номерация не знам как ще се оправя. Вчера гледах дрешки с номер 3 месеца, които съм убедена, че изобщо няма да станат и на новородено. Или поне не на новородено като синът ми- 3,900кг-52см., ама даже и на бебе с тегло 3, 200 което си е нормално не виждам как ще станат ooooh! просто дрешките са миниатюрни. Явно тука раждат по-малки бебета, знам ли newsm78

Виви, моите любими имена с "Е" са: Елена, Екатерина, Ема, Ева

# 83
  • Мнения: 5
Сладко коте аз съм в Банишора и ми се искаше да е някъде наблизо, защото бебко ще го вземем много мъничък, и ако трябва да го водиме в тоя студ до болницата да не е далече, но си права че е много важно педиатъра да е добър, та незнам  newsm78
Десика и на мен ми прилича на тапата както го описваш, ама по-добре звънни на доки да питаш  Wink
Янита стискам палци  Hug
За имената Невена и Анна ми харесват, както и Рая, а това беше и на мъжа ми любимото Grinning А за имена с Е - Ема и Елена/майка ми се казва така/ са ми любими.
Момичета благодаря ви за разбирането и се извинявам че се включвам все с някакви оплаквания, ама просто тези неща ми идват в повече, нещо като капката която прелива чашата  Rolling Eyes
Много  Hug

# 84
  • Мнения: 1 121
тони, сега те изчетох Twisted Evil направо думи нямам Close Twisted Evil ще ми се да мога да ти кажа нещо, да те успокоя, но не знам какво. Наистина най-важното е, че детето расте и наддава, за съжаление е пълно с такива малодушни хорица... Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 17
 Ха добър ден и за днес и в новата тема, ма тя много хубава станала с новото оформление. И пак браво на Лисичето  Hug
 Не съм я чела че днес пак ми е от дните за тичане по задачи и от сутринтта се прибирам чак сега. Но поне отхвърлих много задачи останаха още една два. Минах на ЖК доки каза че бебто е в 37.4 седмица определе термин 26.01. и каза че е около 3200. То както ме плашиха, че е голямо това бебе аз симислех, че вече гоним 5 кила, а той младежа си е фин за тази седмица. Остават му още 11 дни на топло в корема на мама за толкоз време я нададе нещо я не. Ама аз като знам и допотопната техника на моя доки предполагам, че може и да има грешка. То и той така си каза де.
 Сега ще тичам да изпрате кумата на гарата, че си заминава и да довърша останалите задачки и като се прибера ще се доотчитам и ще ви дочитам Simple Smile
 Ама да си призная шофирането вече май почна да ми тежи. Днес доста се подрусах по разни павирани улици и имах чувството че малчугана ще изскочи при всяко друсване а и все в/у пикочния ми мехур се наместваше, то аз да си призная за това се и прибрах де преди да съм завършила задачките за да ида до тоалетна, че по тия обществените  Sick
 Хаиде чао до след малко  Hug

# 86
  • Мнения: 71
Привет мами,
днес /да не повярвам/ направо си се успах, едва отлепих клепачи към 9.15 и /както Толо каза/ само като в транс станах към 5.15 до 00. Няма да се оплаквам.
Лисиче, много си си добре с корема, моя е по-голям, пък нося само един бебок, остава да си ги родиш живи и здрави, другото не е важно. А, и мерси за темичката, както винаги е готина.
Толо, ти пък къде ги намести тези 20 кила, хич не ти личат?
Боровинке, който и прах от серията на Сано да избереш, си е екстра, те са си за бебе и не съм чула да има отрицателни коментари за тях.
Янита, дано мине успешно процедурата по възстановяване на ретината,  newsm10!
Инче и на теб ще стискаме палци!
Краси, Коко голям любовчия се е извъдил от малък  Laughing, за името на малката - ще се справите  Hug
Леле, мамите-студентки - направо ви се възхищавам, добре че съм си завършила образованието, като се сетя какво беше, не се виждам едновременно с учене и бебе. Стискам ви палци да си взимате успешно изпитите, да си пишете хубави курсови работи и да се дипломирате подобаващо!!!
Autumnsphere, нощници специално за кърмачки има и в РУМ - Младост2, ет.1 при хавлиите и юрганите. Нощничките са много готини, струват 14-16 лв, от хубаво памучно трико, с хубави цветове и малки картинки отпред, с по две цепки при циците. Само дето са с къс ръкав и затова не съм си купила - много съм зиморничава и мисля, че ще ми е студено.
За имената - харесват ми Анна и Андреа, имат си именни дни, с Е ми харесват Елена и Елица, с Н - Николета, Неда, Невена /също/ и Ния /празнува на Цветница - озн. венец /, нищо че е популярно сега.
Кажете къде да прочета за етимологията на имената, интересно ми е, и ние не сме съвсем сигурни как ще кръстим бебчо, мислехме Матей, но нещо се разколебах, сега мислим и за друго.
Изпрах вече всички дрешки, имам сега да гладя и да прибирам, може ако прашасат да ги повторим. Кошчето и креватчето са също готови, както и нещата за изписване, остава да ми донесат столчето за кола и количката, за да изперем и тях. Нямам желание да раждам по-рано и се надявам поне до началото на февруари да си къткам бебчо в коремчето, но и багажа за болницата почти ми е готов, защото доки каза, че бебо е едър и спокойно може да тръгне и по-рано. Вчера се уговорих и с доки- JP да поеме и бебчо, нали си е педиатър, ама забравих да и честитя именния ден /голям съм тъпчо/.
Оооо, Тони, аман от простакеси в медицинските среди, незнам как издържаш вече ... Защо просто не изчака с докторката да се видиш, може би тя нямаше да реагира така? Дано пък при другата лекарка всичко да е наред и да поеме Криско. Май е време да го изписват, гледай какви хубави бузета е направил Пу-Пу, да е жив и здрав и скоро да си го гушкате в къщи!!!
Доскоро, пазете се  и се усмихвайте повече!!!
 smile3533 smile3502

# 87
  • Мнения: 806
Здравейте отново момичета.  Как сте в последните седмици?
Аз все изпускам теми.
Днес съм се хванала да чистя.  Нещо ме хванаха братята и приготвям семейното гнездо.  Броя дните до секциото.  Точно 4 седмици остават.  Не мога място да си намеря вече.
Да ви се похваля, мама пристига другата седмица при мен за 3 месеца - да ми помага.  Много съм щастлива, че ще е с мен.

Коремчо ти е пораснал.  Hug
Да споделя - Започнаха да се появяват капчици кърма от гърдите ми.  Фокси беше казала преди време, че при нея това се е получавало.

# 88
  • Мнения: 95
Здравейте,мамчета Hug
Тони много е тъпо да се сблъскваш с такава простотия,но си мисли за малкият Криско и не се ядосвай Hug
Десика не искам да те плаша,но вчера на курса при акушерката  точно за това говорихме....нещо ако забележим като секрет,като по гъста течност...веднага в болницата или на лекар.Стискам ти палци.
За имената..с Е ми харесва Екатерина.
С М за момиче Мария,за момче Мартин.
С Н за момиче Надежда за момче Никола.
Ивето1979 пази се много от тази настинка,пий много чай и лимон,че аз след една лека настинка...стигнах до болница..а за тази кашлица по добре питай лекаря,защото при мен предизвика контракции.Оздравявай бързо Hug
Фокси,ама много си си добре ,коремчето ти е сладко..пу пу да не са ти уроки....
Аз отказвам още да събирам багажа за болницата,все си мисля че ако ми е готов по рано ще тръгна да раждам Wink

# 89
  • Мнения: 806
dessi06 Страхотна снимка.  Много си секси.

Общи условия

Активация на акаунт