Мнение за халати за баня и спално белио

  • 26 303
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 782
Какво ви е мнението за качеството на стоките от тази фирма:
http://catalog.bg/company.php?company=8747

Харесах халати за баня и спално белио, но в нета четох мнения дори че били турски само им сменяли етикетите  Rolling Eyes

# 1
# 2
  • Мнения: 931
Не ми се отваря тоя сайт на мен нещо  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 001
Хммм,относно фирмата нямам наблюдения....Но имам няколко турски хавлии.Много са качествени,от хубав памук,пухкави,вече няколко години не са мръднали от прането и си изглеждат прекрасно.А българските се степаха и ги изхвърлих....
Та исках да ти кажа,че ако са си качествени нещата какво от това,че може да са турски като производство?...
Пипни материите,виж кройките(дали са удобни) и ако те устройва-купуваш.Това е моето мнение...

# 4
  • София
  • Мнения: 11 656
След като темата е за халати за баня,бихте ли ми препоръчали такъв,който наистина да попива.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
На Панагюрище хавлиите не са лоши(всъщност май са най-хубавите от българските), аз имам един халат техен, както и няколко хавлиени кърпи, доволна съм. Имат няколко серии, луксозната е хубава, другите са от по-тънък хавлиен плат и се скапват бързо. Иначе на ТАС са хубави, сполучих за подарък за Коледа халат за баня и комплект хавлии, за сега съм доволна и като допир и като попивност (има ли такава дума  Tired ).

# 6
  • Мнения: 2 388
След като темата е за халати за баня,бихте ли ми препоръчали такъв,който наистина да попива.


Присъединявам се към въпроса. Искам да е, като едно време по възможност.
Вече нито хавлиите, нито халатите са такива. Crossing Arms
С моя измръзвам зимата.

# 7
  • Мнения: 5 832
Търся и купувам само производство на Панагюрище.Фабриката е от повече от 50 години.Имам кърпи от преди доста години-цветът избелява,наистина,но те не са мръднали.Халатът ми е Панагюрски,втори по ред-нямам забележки.Забелязвам лека разлика в старото и в новото производство.В смисъл,че старите сякаш бяха по-меки,по-дебели и пухкави.Не зная коя марка наследи стария завод-на моите пише-"Яна-Панагюрище"
Купувала съм една китайска по спешност-няма място за сравнение.Турски нямам и не мога да кажа нищо.

# 8
  • Мнения: 2 388
Единият ми е на ГЕОРГТЕКС ( или нещо подобно, малко се е поизтрило етикетчето ) - плюшен, дебел, изобщо непопиващ.
Другият ми е на ЯНА, той е по - зле и от първия.
Третият е стар, колкото мен. Mr. Green Чудя се кога ще ме предаде.

# 9
  • Мнения: 844
Хавлии и бельо/ТЕД/ си взимам от Метро...... много съм доволна от хавлиите на "ЯНА" - Панагюрище/ и при тях има разлика в качеството/ и едни други които са турско производство / малко е засукана марката и не се сещам/ и са много добри.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 703
Не зная каква е разликата между http://www.panagurishte.com/ тази фирма за която питаш и другата която също е в Панагюрище http://www.png.bg/ но аз взех на сина ми от втората и съм страшно доволна , качулката е двойна и попива самата хавлия много добре, имам и други хавлиени изделия на фирмата и съм доволна.

ето го и него http://www.prikachi.com/files/532050k.jpg

Като разгледах сайта и на първата фирма , ами относно халатите доста се копират ,  това ме навежда на мисълта за Видима Севлиево и Форма вита  Laughing и двете български и съдят за плагиатство една друга Joy Joy Joy
Та я бързо който е запознат да каже сега коя е с по добро качество Laughing

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 12:34 от щастливка - мързеливка

# 11
  • Мнения: 1 782
 Laughing Laughing LaughingХаха егати цирка , сега се чудя дали халата които гледах вчера не беше модел биляна на Панагюрище 1962  Rolling Eyes newsm78 newsm78?
И аз искам халата да попива водата а не да стоиш мокър......
На турската ф-ма ТАК явно са им хубави и хавлиите, трябва да ги разгледам и тях.
1  приятелка хвалеше много тези на Бенетон, но маи ги няма вече  Rolling Eyes...

# 12
  • Мнения: 1 174
След като темата е за халати за баня,бихте ли ми препоръчали такъв,който наистина да попива.


Преди много години си взех халат, точно защото и аз не намирах такъв, който да попива, от Хоум Студио, струваше около 70-80лв - не от скъпите в този магазин, но мога да кажа, че наистина е много качествен - и като цвят и като плат не е мръднал. Пера го на 2-3 седмици, през лятото и по-редовно. Единственото, което не ми харесва у него е, че е много тънък някак.
Съвсем наскоро си взех нов халат, но така и не разбрах чие производство е, беше от магазин с български стоки. Харесах го точно заради дебелината му и естествено това, че е от стопроцентов памук. Цената му беше 40лв. и единственият надпис по него до мястото за закачане беше етикетчето с размера. Simple Smile Магазинчето представляваше един обикновен гараж, в който се продаваха хавлии и разни тоалетни принадлежности.

На Търговище нямам халати или бельо, но кърпи за лице, ръце и кухненски за полиране - да. Много съм доволна! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 800
Турските (качествени) хавлии и халати са невероятни. Някой ни беше подарил за сватбата (преди 7 години),още ги използваме.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617

1  приятелка хвалеше много тези на Бенетон, но маи ги няма вече  Rolling Eyes...
Халати, хавлии и спално бельо на Бенетон има в Хоум Студио. На мен лично не ми се виждат многокачествени, самия хавлиен плат седи прекалено мек и като че ли ше пуска власинки  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт