Кой от студ не се бои?Януарчето.......и бърза да се появи.

  • 15 655
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 854
Здравейте мамчета и тумбачета  Hug
Честито на новите мамчета   bouquet  bouquet  bouquet
От  3 дни сме си в къщи с Огнян  Laughing не мога да сваря да ви изчета още си настройвам режима, незнам при вас но аз от както съм родила повече от 4-5 часа на ден не ми се събират  Shocked
За раждането - на 6-ти сутринта станах и отивайки да си правя сутрешния тоалет и мислейки план за деня ми изтекоха водите, болки никакви чак ми беше смешно  hahaha тръгнах веднага към болницата там ми направиха клизма- не беше страшна  Peace бях с 3-4 см разкритие пуснаха ми система и болките дойдоха след 2 часа вече имах 7 сложиха ми епидурална, след час пълно разкритие не ме болеше до тогава от упойката и от тук ми почна трагедията  Cry напъвах час и половина само в предродилна и после в родилна още доста, когато излизаше бебето много  ме болеше не го очаквах, направиха ми епизотомия, и съм с много шевове. Важното е че бебко е добре  Hug
Имам нужда сега от доста съвети много ме боли поливам се с тетра но от днес ми падат конците и при пишкане даже е ужас, има ли други с такива проблеми за колко време отминава? Другия проблем е хемороидите болят и не се прибират незнам какво да правя вече слагам и обезболяващи свещички ама то не може на често нали се кърмим.Помагайте  Cry Cry Cry
Иначе до днес бебко много нанкаше но днес голям рев цял следообед май има колики  newsm78
И да се похваля пъпчето ни падна днес на 6-тия ден
На неродилите само ще кажа не се плашете с моя разказ с която от др родилки с които говорих в болницата колко са напъвали и така ли ги е боляло казаха не, незнам защо при мен тази фаза мина така  Tired

# 286
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!
Голямо честито на всички мамчета! Да са им живи и здрави рожбичките!
Така са ме погълнали бебешките работи, че не мога да сваря да пиша...
Много било хубаво да си имаш бебче!!!Доста време ми трябваше да се наканя, а сега си мисля че ако можем да си го позволим бих родила още няколко Grinning
Нашата бебка се казва Анджелика! Таткото избра името! Ако някой има време да ни запише, тя се роди 2960 гр. и 48 см.
Бебка2304, и аз съм така! малката се роди на 18.12. а мен още ме приболява. а след раждането беше ужааааааасно!!! Аз си бях наясно че да раждаш си боли, но всички ми казваха, че след естественото раждане болките отшумяват много бързо, но явно си е до организъм. А като ти четох за раждането, все едно описваш моето-изтекоха ми водите без болка, после в болницата, система, след 2 часа контракции, епидурална. единствената разлика е че като получих пълно разкритие и поискаха да ми спрат епидуралната,че да съм напъвала по добре, с мойто мъж вдигнахме  такава патардия , че не ми я спряха, така че като излизаше бебка болката не беше силна. Ама после....страшна работа...
Така че не си единствена...но всичко минава, дай си време и ще се възстановиш. Hug

# 287
  • Мнения: 30
Добро утро!
Хайде на кафенцето


Тъкмо разгледах снимките на Калоян. Пу, пу, много е сладък.

bebka2304, на мен на 10-тия ден ми паднаха конците и оттогава абсолютно престана да ме боли. Само от време на време ме засърбяваше - както като зараства рана. Вече никасъв проблем.
Само се чудя кога можем да подновим секса след нормално раждане или да хода на доктор и той да ми каже?

Отивам да изям една купа овесени ядки със сушени плодове и орехи.

# 288
  • Мнения: 2
здравейте на всички влизам само да се отчета на 07 01 родих ЕСЕР с мерки 4300 кг  54 см

# 289
  • Мнения: 1 102
Добро утро,

ОСЕОЛА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ГОЛЕМИЯ МЪЖ!

Аз вече съм сама, аман от гости...
Да дам мерките на сина на Цвети Пастармаджиева, Тодор, 3300гр-51см, 10.01. секцио.

Много е сладък Калоян... Flutter
До отварянето на търбуха ми оставт само 6 дена...

# 290
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Честито на всички нови мамчета!Да са им живи и здрави бебоци!   bouquet
Сиси, голям сладур Калоян!
Аз още съм 2в1. Днес след обяд съм на преглед , да видим дали се е увеличило разкритието и тоновете на бебо. Ще дам пълен отчет довечера.
Аз също не мисля да спирам Алекс от градината , защото на мен ще има кой да ми помага 1 или най-много 2 седмици. Може би само тогава ще я оставя във нас , за да не се почувства изолирана от всички ни. по ме притеснява въпроса със спането, защото си мисля да спим всички заедно. Но не знам дали няма да се будят взаимно. newsm78
murvet77 , вижда му се краят.
А аз със контракциите май ще си избутам до термина.
Телефона ми не спира да звъни по цял ден, все някой да пита дали не съм родила вече. Вече взех да се крия.

# 291
  • Мнения: 63
Добро утро от мен! Добре дошла на Бебка и Честита рожба на Оцеола!
  Сладурчеста, за секса зависи от възстановяването, но поне трябва да са минали 30- 40 дни ( то при теб почти са си минали  Wink)
  И аз си мисля как ще сме със спането, защото мисля да сме с баткото и бебето заедно, но ако има проблеми баткото и таткото ще са в другата стая.

# 292
  • софия
  • Мнения: 30
Честит мъж на Оцеола!!!!!!!!

bebka2304 и аз бях така след първото раждане.Има един спрей Бивацин ,с който се пръска мястото на шевовете,но ме бяха наплашили ,че ще развия гъбички и аз несмеех да си го купя.Но след като 10 дена търпях ужасни болки,а докторката казваше ,че епизотомията зараства добре,пратих мъжа да купи едно шпрейче и за нчколко дена всичко се оправи.Сега съм решила въобще да не чакам имам ли шевове си копувам Бивацин

# 293
НОВАТА ТЕМА!!!

Момичета чакам ви в новата тема... тук само ще постна инфото, което ще е нужно после на Доника

***Анджелика, 2960гр., 48 см. 18.12.2008г.***Радостчо
***07.01  ЕСЕР - 4300гр., 54 см***oceola
***Тодор, 3300гр-51см, 10.01. секцио***Цвети Пастармаджиева
***снимка на Калоян***Smiling_Sisi

дано не съм пропуснала нещо и някой...




Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 10:15 от january09

# 294
  • Мнения: 0
Записвам се и аз тук при вас с термин официален на 27.1.,а неофициален-21.1. Simple Smile

# 295
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен честито първи рожби на всички мами.може ли и аз да се вкюча кам вас и с каквото мога да съм полезна.аз се казвам светла и имам дъщеря деси на 1ги 6дни.

# 296
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен честито първи рожби на всички мами.може ли и аз да се вкюча кам вас и с каквото мога да съм полезна.аз се казвам светла и имам дъщеря деси на 1ги 6дни.

Общи условия

Активация на акаунт