"Стига с тоя интернет, ами иди завърти една баница!"

  • 3 727
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 762
Малко отклонение,но се сетих за нещо. Преди години, когато нямаше още така разпространени компютри, да не говорим за нет, аз, зълва ми, мъжът ми и зет ми, много често играехме на белот. Ама с часове ви казвам. Особено на вилата. Та се сещам за свекървата. Застане жената и почне-" Гледай ги тия двете. Вместо да седнат един гоблен да ушият, по цял ден карти цакат"  Joy Добре, че едната и беше щерка, та и аз минавах м/у капките. Ето ви аналог от миналото  Laughing

# 16
  • Мнения: 81
Ако заглавието е изречение, казано от съпруга ти - човекът просто е искал секс... оп! пардон! да му обърнеш малко внимание.  Wink

# 17
  • Мнения: 46 508
Работата ми е свързана с Интернет, успоредно с нея, прещраквам прозорците, така че недоволни няма  Mr. Green
Не съм баничарка, на който му се яде баница - прави  Peace

pronobis, той да действа със секса, пък тя за баницата сама ще се сети  Laughing

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и каква излезе поуката - "секс баница не прави , ама без секс хептен няма"

# 19
  • София
  • Мнения: 395
и каква излезе поуката - "секс баница не прави , ама без секс хептен няма"

"Любовта на мъжа минава през стомаха" я да врътна една баница.

# 20
  • Мнения: 1 432
Aз съм метнала питката във фурната  Blush и седнах да разпусна  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 447
Хубаво,че  у нас не е на почит баницата,че да имам повече време пред компа. Wink

# 22
  • Мнения: 190
постоянно сам пред компа и на никои не отстапвам място,поради тази при4ина мажь ми си купи свой комп.и сега мир и спокойствие ,докато детето не порасне ,4е тогава и трети сигурно ще триабва Joy

# 23
  • Мнения: 366
С два компютъра не съществуват такива проблеми - всеки се занимава поотделно и не гледа в паничката на другия  Peace
А баница често си хапваме - събота и неделя има време за всичко  Simple Smile

# 24
  • вкъщи
  • Мнения: 704
освен да взема втори комп  и проблема ще е решен няма да има сърдити

# 25
  • Мнения: 21
Ми с мъж програмист, май нямам проблем ...Още повече, че той ми купи лапотопа, още докато бях в болницата, за да не скучая.

# 26
  • Мнения: 12
Репликата за баницата е обобщено мнение на някои свекърви, майки, баби, лели, вуйни и т.н. Simple Smile Наблюденията ми са от последните няколко години и се базират както на собствен, така и на споделен от мои приятелки опит. Нямам нищо против баниците, даже много ги обичам и често правя, обаче защо трябва да бъде за сметка на компютъра? Информацията, която аз лично получавам от интернет и особено от БГ-Мама, е много ценна и доста разнообразна и не може да бъде заменена от съветите на близки и роднини.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
При нас проблемът е решен като сме набавили компютри за тримата членове на семейството. Правя вечерята аз, хапваме и прибираме заедно и няма сърдити. Естествено не се застоявам колкото тях на компа, поради наличието на домашни ангажименти. Баница правя всеки уикенд. Обикновено съм "пречела" със стоенето си на компа, когато някой друг е искал да го ползва. Вече няма проблем!

# 28
  • Мнения: 1 064
Нямам нищо против баниците, даже много ги обичам и често правя, обаче защо трябва да бъде за сметка на компютъра?

Хората искат да ти кажат да свършиш нещо полезно, вместо да си губиш времето пред компа.

Баница - олицетворение на градивното домакинстване.
Компютър - обратното.

Полова дискриминация  - жената пере, готви, чисти, гледа детето. Ако потъва от задачи - това е нормално. Ако си е свършила работата и се забавлява - значи нещо не е свършила. Уви.

# 29
  • Мнения: 2 757
Ако някой се дразни от седенето ми на компа си е негов проблем. Мъжът ми май се дразни, ама и аз се дразня от някои негови навици и като му запуших устата няколко пъти вече гледа да си трайка. Знае че съм на компа поради липсата на по вълнуващи дейности и комуникация с него. Ако иска да говорим никога не съм му отказала. Само че почти не се случва. Той си гледа ТВто, вестниците, аз си кибича на компа. Всеки си има право да релаксира както му е приятно  Peace
Но висенето ми тук никога не е за сметка на другите ми задължения  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт