Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

здравейте на всички   bouquet моля ви ми кажете къде да потърся добър ендокринолог и дали всички ендокринолози се занимават с едно и също или и там ендокринолозите са  разделени по някакви призници взависимост от жлезите с вътрешна секреция! мерси много   bouquet
Цитирай

София

Ендокринолозите специализират най-дълго от всички специалности доколкото ми е известно но не са разделени. Все пак жлезите не са много  Peace Могада те насоча към шефката на ендокринологията в София но трябва да видя къде имам координати.
Цитирай

Sofia

моля те ги потърси, къде се намира ендокринологията ?
Цитирай

Абсурдистан

Най-добрите ендокринолози са в болницата по ендокринология зад министерството на земеделието.
Цитирай

Sofia

а някакви имена да споменете? иматели някакви отзиви за тези лекари?
Цитирай

София

Шефката на таази болница се казва професор Захариева и е прекрасен диагностик. Приема в частен кабинет на Позитано 23 и последно като водих приятел от провинцията таксата и беше 40 лева. Сега може и да е повече но си заслужава. Познавам я лично не и правя реклама , защото тя няма нужда от такава при нея винаги е пълно с хора от цялата страна. Мисля, че ще ви помогне за каквото и да става въпрос. Ендокринните проблеми са тънка струна и трябва добър "цигулар" . Успех ви желая
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.