Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Русе

Как прекарвате дните си,когато навън е ужасен студ?Станала съм голям мързел и се хващам да  си похапвам повече от необходимото.Вече съм в болничен,макар че съм едва в 15 семица от бременоста ми и си умирамот скука.Бих искала да си намерч някаква надомна работа та да сирапилвам дългите студени дни,а и за да помагам финансово вкъщи.Можете ли да ми помогнете да си намеря такава работа.
Цитирай

Русе

Какво правите по цял ден да не се побърквате?Хващам се ,че съм станала мързелива,лежа през пвечето време в леглото и си похапвам повече от необходимото.Излязох вече в болничен,макар че съм в началото на бременоста си (15гастр.седмица)работата ми не го позволява и сега умирам от скука.Какво правите вие?Как да изляза от това положние.Искам да започна надомна работа,но не знам как и каква.Бих искала по този начин и да си оплътнявам времето,а и да си помагаме финансово.Можете ли да ми помогнете да си намеря такава работа? Shocked Crossing Arms  bouquet
Цитирай

София

Зле, у нас е доста студеничко, добре ,че съм бременна и ми е топло повечко от др. година...........гледам ТВ , чета и се ровя в нета.....какво друго?? Навън е трудно да се ходи, аз гледам да не излизам без мъжа ми,че с тоя голям корем, ай съм се търкулнала- няма ставане Very Happy
За работа, незнам .... успех!!
Ама щом си в къщи не значи ли,че не тр да бачкаш, защо тогава търсиш работа?
Цитирай

София

де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим
Цитирай

О, много е гадно.Защо ти се е наложило да излезеш в болничен.Аз съм още на работа и се чувствам идеално на мястото си.Не искам да спирам да работя.Аз не бих издържала толкова време у дома.А за надомната работа и аз съм търсила из Интернет - има.Така че в търсачката ще се справиш и сама.
Цитирай

Русе

Спрях работа,защото на шефовете не им беше изгодно да намаля темпото.Виждате ли,моята работа е свързана с много движение и психично натоварване,а на мен ми става зле от време на време,а това на тях не им харесва.Та предпочетох вместо да ме тормозят всеки път когато се чувствам неразположена,да си пркарам бременността вкъщи.
Цитирай

Форум, телевизия, книжка, приятелки на гости- аз това правех миналата зима, докато чаках да  ми се роди бебчето.
Цитирай

Сливен

Има два варианта или работиш или не работиш, щом си спряла настоящата работа значи е трябвало да си почиваш.Разбирам финансовата страна на нещата , но нали ще ти плащат болнични или се бъркам, защо настояваш да си намираш надомна работа, стой си в къщи и се наслаждавай на бременността си, можеш винаги да намериш какво да правиш, аз бих те посъветвала да се ровиш и да четеш как се отглежда детето, кърмене, захранване и тн. информация, която ще ти бъде от полза когато се появи бебето , а и ти няма да се чувстваш не подготвена, след време ще ти се иска да имаш поне малко свободно време ще видиш.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

хммммммм   понеже не търпя в къщи и първият и вторият път ходих почти до последно на работа.След раждането на бебешоците/едното вече доста голяме/ мине не мине 5-6 месеца и съм се въръщала  на работа.Разбира се аз имам на разположение свободна мама,която сама иска да се занимава с внуците си.Така ,че при мен това е решението.А иначе  предполагам зимата е доста тежко да си повечето време в къщи...но само предполагам ,не ми се ще да го изпитвам на гърбината си Mr. Green
Цитирай

Русе

Така е прави сте.Аз ги правя тези неща,чета,гледам ТВ,ровя се из интернет(нали таки ви открих Smile )Но приятелките ми са или в чужбина или а работа.Просто от време на време изпадам в меланхолия и затова искам да си запълвам времето полезно.
Цитирай

Бургас

Напълно те разбирам.Вече полудявам,защото съм по цял ден сама.Имам куче дето и то вече не ме отразява и по цял ден съм на компютъра,ама и това омръзва или по скоро се схващам.А като излезна с някой на кафе все ме дрънкат да ходя в центъра,там пък проблема ми е с паркирането.Искам да е лято....  Tired
Цитирай

ДОБРИЧ

Ами то освен изброените вече ,май няма какво друго да правиш.
Цитирай

Русе

Искам да попитам още нещо!Как да си сложа в профила такава картинка,която да ми следи бременноста и оставащите дни до раждането Love?
Цитирай

Бургас

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Виж тук.Макар че на мен ми беше по-лесно да цъкна върху някоя чужда лентичка и то ти отваря съответния сайт.И само си избираш и попълваш първия ден на последната менструация.Автоматично ти зарежда лентичката която си избрала с твоите данни и само копираш кода в профила си.Надявам се че го обясних добре Smile
Цитирай

Форум, телевизия, книжка, приятелки на гости- аз това правех миналата зима, докато чаках да  ми се роди бебчето.

И аз  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора