Въпрос към майчетата, чийто деца са в 3 клас в 73 СОУ?

  • 1 146
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 191
 Simple SmileЗдравейте на всички!
Пиша ви с молба да споделите вашите впечатления от госпожите, които водят сега трети клас на дечицата. Мислим там да запишем синът ни за учебната 2010/2011. Всяка информация ще ми е от полза. Насочили сме се заради немският език, но все пак е важно и  добрата учителка, нали тя ще прекара  с детето 4 години, почти по цял ден.
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 191
А имате ли впечатления от тези госпожи Евелин Иванова, Валентина Коринова,  Анелия Сенгалевич, Катя Константинова?
В момента те водят третите класове.

# 2
Здравейте! За съжаление нямам лични впечатления от въпросните учители, тъй като детето ми в момента е в 5ти клас, но от близки приятели, чиито деца учиха при Коринова и Сенгелевич (две от тях и в момента са 3ти клас при г-жа Коринова, други две са от предишния випуск), чувам прекрасни отзиви за първата и бих Ви посъветвала да заложите на нея. И повярвайте ми .... в НИКАКЪВ случай Сенгелевич! Естествено, най-добре е да се включат майки с личен опит...

# 3
  • София
  • Мнения: 191
Благодаря ви, ще очаквам да се включат и други майки.  Simple Smile

# 4
  • sofia
  • Мнения: 125
Здравей, дъщеря ми е 3 клас в 73-то при г-жа Сенгалевич. Аз съм много доволна от нея.Наистина доста стяга децата, но затова пък нямаме проблеми с материала в училище. А за Коринова съм чувала не добри неща. Но всичко е въпрос на мнение. Успех в решението !

# 5
  • София
  • Мнения: 191
Благодаря ти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт