Как си слагате такива сенки?

  • 5 587
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Преди доста време си купих блестящи сенки на Севънтийн в едни кутийките, горе долу така изглеждат:
 
В крайна сметка се оказаха чист брокат, имам 2 - единият е по-ситен, другият не съвсем, но си стоят така и двата и не знам как да ги използвам. Thinking
Просто сложени на окото не ми харесват - много голо седят, а върху други сенки не се задържат изобщо.
Някой има ли такива сенки? Как процедирате с тях?  newsm78
Пробвах да си ги слагам по косата или да ги смесвам с лосион за тяло за блестящ ефект, но единственият резултат е, че правя всичко около мен блестящо. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 6
1vo se izviniavam 4e ne pi6a na kirilica, no nemoga........
tezi senki sa si malktrudni za upotreba, po princip se slagat vurhu drugi senki kato predi da si sloji6 triabva da sloji6 1 osnova za senki koiato v bg neznam dali izb6to niakude ia ima ako ne moje da gi izpolzva6 kato namokri6 4etkata za senki s malko voda(no niama da stoiat tolkova dulgo) i taka vlajni si gi slaga6.... no taka ili ina4e stava dosta luskavko Simple Smile
nadiavam se da sum ti bila polezna...

# 2
  • Мнения: 2 229
По принцип си слагам основа за сенки на Арт Деко. Simple Smile Но като сложа отгоре сенки и върху тях се опитам да сложа от тези, нищо не се задържа особено...

# 3
  • Мнения: 22 277
Аз имам такива сенки, нанасят се с най-обикновен апликатор. Гримирам се с каквото искам и отгоре слагам тях. Задържат си се и то много, не съм имала проблем с това.
Отделно има едни, които се нанасят само като отдолу се сложи един гел и върху него този брокат - ако твоите са от тези по-едрите и блестящи, значи е брокат и ти трябва гела, който да ги фиксира.

# 4
  • Мнения: 13 621
 аз си слагам на клепачите малко балсам за устни и отгоре брокатените сенки. Няма мърдане Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 229
Аз имам такива сенки, нанасят се с най-обикновен апликатор. Гримирам се с каквото искам и отгоре слагам тях. Задържат си се и то много, не съм имала проблем с това.
Отделно има едни, които се нанасят само като отдолу се сложи един гел и върху него този брокат - ако твоите са от тези по-едрите и блестящи, значи е брокат и ти трябва гела, който да ги фиксира.

Какъв цвят са твоите?
От моите, едните са сребърни от ситните, а другите са цветни и май за тях е гелът, за който говориш, защото са по-едри. Thinking

# 6
  • Мнения: 22 277
Моите са розови, много ситни прахообразни.
Другите са лилави, по-едри са и много по-блестящи, гелът е за тях.
№ 1 Pink са ситните розови, а другите №3

# 7
  • Мнения: 2 229
Моите са розови, много ситни прахообразни.
Другите са лилави, по-едри са и много по-блестящи, гелът е за тях.
№ 1 Pink са ситните розови, а другите №3

Мерси! Hug
А случайно да имаш снимчица как стоят? Върху целия клепач ли слагаш, или само от външната страна?

# 8
  • Мнения: 3 641
Ползвам гела на Севънтийн за по-голям ефект и издръжливост Peace

# 9
  • Мнения: 743
Аз имам около 10-12 от тези, различен цвят. Нанасям си ги както останалите - с апликатор. Не съм имала проблем с размазване или нещо друго. Издръжливи са.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 231
В това клипче момичето за тази цел ползва обикновен безцветен гланц за устни, който нанася леко в/у клепача  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=-IkTy_s_JWk

# 11
  • Мнения: 1 085
Аз имам почти същите сенки но отгоре са с дупчици и почти целите сенки са излезнали от дупчиците.Незнам защо така но са готини.Бястят супер, но не натрапчево.

# 12
  • Мнения: 3 835
Да не са минерални - те обикновено са с дупчици?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз имам от тези с дупчиците, но са бели - перлени. За мен това не са сенки, а само блясък за завършване на грима. Представям си ги залепнали, само върху тези течните сенки с четчицата (като лак за нокти).

# 14
  • Мнения: 2 229
Моите не са с малко дупчици, а една голяма дупка в средата. Mr. Green Много излизат, но гледам да не ги местя много..

Общи условия

Активация на акаунт