Как си слагате такива сенки?

  • 5 593
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
не само минералните са с дупки на капака...
Иначе с всякаква база за сенки стават.Можеш да използваш и вазелин, ако искаш лъскав ефект, и евентуално вода, но с нея не са толкова издръжливи.

# 16
  • Мнения: 1 085
А ми не знам минерални ли са какви са ама много ми се разсипват извън дупчицата.Даже не съм махнала лепенката както трябва само мънинко. Crossing Arms

# 17
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Сега да споделя и аз моя опит с прахообразните сенки, пигменти и такива, които са си чист брокат. Задължително трябва да имате основа ( е то това се знае). Взимате капки за очи ( може и най-обикновени) капвате една капчица на ръката си, топвате в нея апликатора или четката за гримиране и след това с влажната четка взимате от прахообразните сенки...И което е най- важно, никога не плъзгайте четката по клепача, така се губи мноооого цвят.Най- добре се поставят с леки потупвания върху клепача.
Успех
  Peace

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 09:27 от Calypso

# 18
  • Мнения: 1 040
В това клипче момичето за тази цел ползва обикновен безцветен гланц за устни, който нанася леко в/у клепача  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=-IkTy_s_JWk
Показаното е супер,ще го пробвам,имам такива сенки на Чифели,сребърни и златни.Но покриват много малко,въпреки,че са много блестящи.

# 19
  • Мнения: 2 229
Показаното е супер,ще го пробвам,имам такива сенки на Чифели,сребърни и златни.Но покриват много малко,въпреки,че са много блестящи.

Откъде си ги купила, че я търсех тази марка? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 835
Сега да споделя и аз моя опит със прахообразните сенки, пигменти и такива, които са си чист брокат. Задължително трябва да имате основа ( ето това се знае). Взимате камки за очи ( може и най-обикновени) капвате една капчица на ръката си, топвате в нея апликатора или четката за гримиране и след това със влажната четка взимате от прахообразните сенки...И което е най важно, никога не плъзгайте четката по клепача, така се губи мноооого цвят.Най- доре се поставят с леки потупвания върху клепача.
Успех
  Peace

Аз ползвам розова вода, когато искам да са по-наситени сенките.  Wink
Минералните ги нанасям без основа. Трябва да опитам и с основа - тази с балсам за устни ми допадна  Peace

# 21
  • Мнения: 1 040
Показаното е супер,ще го пробвам,имам такива сенки на Чифели,сребърни и златни.Но покриват много малко,въпреки,че са много блестящи.

Откъде си ги купила, че я търсех тази марка? Simple Smile
Асеновград,в центъра Hug

# 22
  • Мнения: 2 448
Имам такива сенки на Чифели, но са като много ситен прашец брокатен и ги нанасям с пръсти. Става перфектно и не падат.

# 23
  • Мнения: 1 885
Това си е чист брокат. Аз ги смесвам с кремообразни сенки, червила или гланцове, но като цяло толкова едри брокатени частици ползвам за по-артистичен грим  Peace

Общи условия

Активация на акаунт