Как се пазите при секс?

  • 5 311
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 722
Аз съм любителка на противозачатъчните хапчета, но сега при кърменето малко ме е шубе  Naughty! Моят мъж с презерватив не ще (рядко го придумвам), та съм се замислила за спирала - ама що пък все ние жените да страдаме?! Та въпросът ми е - какво е най-удачно докато кърмим. Не знам дали прочетохте ама аз си изкарах акъла този месец, та не искам пак да изживея подобен стрес.

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Абе и аз мислих нещо подобно да питам, защото на мен още не ми е дошло, не ползваме презерватив и дори не знам кога и дали да тръпна.  Rolling Eyes То така ако забременея например (пу-пу, да не става!!!), няма и как да разбера. Сигурно като почне да мърда, тогава!  Twisted Evil Ох, вече ми се иска да ми идва, че поне да си знам рисковите дни, пък и да имам някаква индикация дали да се притеснявам или не!

# 2
  • Мнения: 6 243
С презерватив.
Спирала пробвах веднъж да си сложа преди няколко години -  по -кошмарен епизод през живота си не съм имала - то не бяха кръвоизливи, контракции, не само че болеше зверски, ами и нервите ми се разбиха и ме избиваше на рев непрекъснато от болката. Аз съм с много висок праг на търпимост, ама такова мъчение не бях изиптвала.

# 3
  • Мнения: 2 323
Абе и аз мислих нещо подобно да питам, защото на мен още не ми е дошло, не ползваме презерватив и дори не знам кога и дали да тръпна.  Rolling Eyes То така ако забременея например (пу-пу, да не става!!!), няма и как да разбера. Сигурно като почне да мърда, тогава!  Twisted Evil Ох, вече ми се иска да ми идва, че поне да си знам рисковите дни, пък и да имам някаква индикация дали да се притеснявам или не!
И ние сме така newsm78ама като знам, че ме е шубе....Една приятелка има 3 бременности със спирала #Crazy
Та сега си караме така, натурално Mr. Green

# 4
  • Мнения: 35 951
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте  Wink - един път, но качествено Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 777
С презерватив, до шестия месец не може дори хормонални таблетки заради бушуващите хормони.
и какъв е тоя филм не му харесва Shocked ами ако той надуваше шкембето #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 704
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile

и ние така.. за 8 години не е имало фал, беба си беше по планграфик  Wink

# 8
  • Мнения: 35 951
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте Wink - един път, но качествено Mr. Green

що? ще се позамие и пак  Mr. Green не сме имали фалове  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 722
честно казано точно от тоя прекъснат полов акт ми побеля главата - нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа  newsm78 иначе и ние 3 години така се пазехме, обаче сега с това бебе си ме хваща шубето  Sick

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
До 6-тия месец разчитахме на кърменето да ни пази,оттогава - с презервативи (е,понякога ги няма под ръка и понеже още не ми е дошъл мензис,караме натурално - хем аз да мога тайно да си се надявам за трето Mr. Green)

# 11
  • Мнения: 1 722
Проблемът е, че на мен си ми дойде - 3 м. без една седмица след раждането /явно заради това, че малкият отказа нощното кърмене/ и сега вече си образувам на воля яйцеклетчици  #Cussing out.

# 12
  • Мнения: 35 951
нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа

те са мнооого ниска концентрация и шансът е минимален

# 13
  • Мнения: 385
честно казано точно от тоя прекъснат полов акт ми побеля главата - нали могло някои човечета да се отделят далеч преди финала и това не се усещало от мъжа  newsm78 иначе и ние 3 години така се пазехме, обаче сега с това бебе си ме хваща шубето  Sick

То и с презерватив не е на сто процента, нито пък с противозачатъчни щом става дума за празнене във влагалището и ще се разхождат там сперматозоиди...

Значи, ако страхът е голям, по-добре други начини за постигане на оргазъм извън този опасния.  Сещам се поне 3-4, но оставям на въображението ви... Joy

# 14
  • Мнения: 35 951
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile
...и да не завтаряте Wink - един път, но качествено Mr. Green

освен това се чудя как да го измамя за трето  baby_neutral
този път по-малка разлика, щото много дърта ще стана  ooooh!
и без това кариерата отиде на кино  Crazy поне деца да има  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 35 951
То и с презерватив не е на сто процента, нито пък с противозачатъчни щом става дума за празнене във влагалището и ще се разхождат там сперматозоиди...

Елена е "противозачатъчно" бебе  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 107
Само презервативи!!!
И аз съм фенка на хапчетата, но докторката ми забрани - щяли да спрат кърмата.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...и да не завтаряте Wink - един път, но качествено Mr. Green
що? ще се позамие и пак  Mr. Green не сме имали фалове  Naughty
Аз съм имала  Embarassed, че затова предупреждавам Wink

А за трето и аз се позамислям вече как ще мамя - дали ще слагам мнима спирала или ще дупча презервативи...хммм, ще видим... има време, както казваш кариерата се провали, поне къщата да е пълна Mr. Green

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Трето не!  Naughty Поне засега (то и с това секцио така или иначе не може скоро Twisted Evil)! След няколко години ако ме треснат пак лудите в главата, може и да ми се прииска, ама силно се съмнявам!  Rolling Eyes Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 243
Таткото може да е супер надежден, ама тоя прекъснат полов акт хич не ме кефи.

# 20
  • Мнения: 455
С презерватив-разбира се....
Ако искаш с хапчета-има едни нови,които са подходящи за кърмачки-Ясмин(имат  и сайт)
За спиралата-мен лично ме хвана шубето,като ми разказваха какво е

# 21
  • Мнения: 7 837
Презервативи.
Няма не искам  Naughty
Не съм фен на прекъсването на каквото и да било  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
С прекъснат.За десет години само един фал е правил мъжът ми, ама пък качествен - ей го на - вече прохожда Mr. GreenНищо, тъкмо се канехме да почваме да работим по въпроса, и той Господ я свърши вместо нас JoyСега искам да слагам спирала, обаче пък няма внос Rolling EyesНищо, като стане работата - ще се кърмим в тендем, няма лошо Mr. Green

# 23
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
с прекъснат акт, ама таткото трябва да е сигурен в себе си Simple Smile

Абе колкото и да е сигурен, като повтори, янам нужда да се стига до края, че някой "нетърпеливец" да се шмугне  Wink

При нас - презервативи!

# 24
Не разбирам какво не им харесват тези мъже на презервативите newsm12- моето мъж много им си кефи  smile3508  comp03. Той е върл протовник на всякаква химия, особено е против хормоналните способи Naughty. Та откакто сме заедно все с презерватив се пазим,  и всичко е newsm10. А тези,които се пазят с прекъснат полов акт сигурно знаят колко такива "прекъснати" бебета са се родили . Затова внимавайте да няма после  smile3511

# 25
  • Мнения: 368
ние преди се пазехме с прекъснат полов акт. Презервативите не ги харесваме.
Сега още не сме почнали но чесно казано се замислям по въпроса за спиралата и най вероятно ще си сложа.
А пък то е ясно че 100% сигурност няма - нито в презервативите нито в хапчетата или каквото и да било. Така че май е и на късмет работата.
Хайде поздрави на всички и се пазете Mr. Green

# 26
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
С презервативи  Laughing
Напоследък от време на време усещам едно потрепване в корема си, все едно бебе мърда  Rolling Eyes Още не ми е дошъл цикъла и ако разчитахме на прекъснат акт бая щеше да ми изкара акъла това потрепване  #Crazy

# 27
  • Мнения: 3 550
Първо с прекъснат акт, после с презервативи. Не сме имали издънки. Жабчето е по план. Сега май с презервативи ще продължим.

# 28
  • Мнения: 4 915
С презервативи. Макар, че трудно забременях, заради секциото се налага да вземем необходимите предпазни мерки.

Пък след 2 години- каквото сабя покаже!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 129
И ние се пазехме 3 години с прекъснат полов акат ама накрая ...... ейго на ще раждаме другия месец Laughing.
Презервативите мъжа ми много ги харесва но аз пък съм против тях,, Stop жулят ми ,и после получавам обриви  Sad. По сигурно е май с хапчетета защото и аз съм чувала за много случаи на забременели със спирала Thinking

# 30
  • Мнения: 3 360
мисля ,че спиралата е най-сигурния начин !!!Веднъж ми се случи да забременея,въпреки използваните презервативи ThinkingПреди да родя второто си дете бях около 2 години със спирала и проблем-никакъв HugЗнам,че 6 месеца след раждането може да се постави,така че за мен това ще е решението!Сигурни са,не мислиш постоянно за ден,час.....и още куп неща,като при хапчетата.Странични ефекти /поне при мен/няма,а пък и риска презерватива да се окаже дефектен го няма.Въпрос на избор!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт