Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Синът ми е почти на 4 месеца и все още е на 8 хранение през 3 часа. Чувам, че другите бебенца спяли нощем  ooooh!...Как да намаля нощното хранене? Да залъгвам с чайче? Ама някак не ми се вярва да мине.
Цитирай

София

Аз мисля, че детето само трябва да се откаже. Поне при моите беше така. Единственото, което съм правила, за да направя сънят им по-дълъг в часовете между 12 вечер и 6 сутрин, е било това, че на последното хранене /в 12 часа/ съм ги насилвала да хапнат малко повече от обикновено. То, не че може насила да му тикаш млякото в устата, а и не е ясно какво изпива като е на кърма, но ги държах по-дълго на гърдата си, белким смукнат някой милилитър в повече, та да удържат поне 4-5 часа без да търсят манджа. Не мога да преценя дали моите действия дадоха нужния резултат, или те сами просто се научиха да спят по повече през нощта.
Цитирай

Оileán na leipreachán

За пореден път, в поредната тема - не мъчи детето....  Naughty
Когато му дойде времето, то само ще се откаже....
Ако пък ти харесва идеята детенцето да гладува - остави го да реве с часове и го залъгвай с вода и чайове...
  ooooh!
Цитирай

София

Опитвай с чайче. Разбира се, ако не мине номерът и е гладно, ще храниш  Peace Моята дъщеричка е от редките случаи - никога не е яла през нощта, само 1-2 пъти чай и това е. Просто никога не е искала да хапва нощно време. Докато има деца, които до двегодишна възраст си пият млякото през нощта.
Цитирай

zdraveite.moeto bebe e na 3 meseca i ot 2 dni samo zapo4na da propuska noshnoto hranene.papka v 22 i posle v 6 sutrinta
Цитирай

Оileán na leipreachán

zdraveite.moeto bebe e na 3 meseca i ot 2 dni samo zapo4na da propuska noshnoto hranene.papka v 22 i posle v 6 sutrinta
Ето, за това говорим... Peace
Светле, пиши на кирилица, моля....
Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

Синовете ми на тази възръст се будеха от колики, не от глад.Консултирай се с педиатърката дали да му увеличиш дозата.Моето дете се храни по 5 пъти, но има нощно хранене, не се и старая да му го махна.Храни се в 4ч., 9, 13, 17 и 23ч.
Цитирай

probvaite s po kusno hranene
Цитирай

Има подобна тема.

Не съм намаляла нищо,спрях да кърмя...почнахме на АМ и бебето спря да се буди нощем.
Беше на 3 месеца.
Цитирай

Earth

Има бебета, които спят и такива дето не....
Остави го само да се откаже от нощното хранене.
Цитирай

Има подобна тема,същото написах и там:Сам се отказа,постепенно почна да се буди по-късно и по-късно докато спря.Сега се буди към 5;30-6;00(от това ядене още не се е отказал)
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361109.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.