Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 459 отговора

Здравейте ,приятели!  bouquet

Добре дошли в новата ни Новогодишна темичка! Hug

Всеки е добре дошъл,със своите радости и тревоги!

Тук сме за да си помагаме във всекидневните притеснения за нашите деца ,къде мънички ,къде вече пораснали,но имащи нужда от нас! Peace

Що е Епилепсия!

Координати на невролози!

А тук ще откриете старите теми! Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315068.0

И все пак Епилепсията не е присъда! Peace
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

запис...  Rolling Eyes
дано само хубави новини четем тук Praynig
Цитирай

Благодаря ти Ванче много ми хареса как си направила темичката,дано наистина само хубави новини  да пишем и четем успех на всички Peace
« Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 09:14 от emа-диди »
Цитирай

Ванче   bouquet
Нека тук четем само хубави новини  Peace
Цитирай

В къЩи.

Страхотно оформление на темичката,поздраления Ваня  smile3501
И аз Ще пожелая само хубави неЩа да пиШем и четем тук.
Цитирай

Наистина страхотно оформена тема,но...аз ще се оплаквам!!! С издаването на този протокол ми скъсиха живота.Първо една невроложка ми отказа да го издаде,намерих друг,който пък иска да правим всички изследвания наново.Днес ходихме на психиатър/същата при която ходихме и преди и тогава каза че всичко е ок/ Но сега "специалистката " реши от един поглед,че детето има много сериозни психични проблеми и какви ли не глупости,иска да мине на ТЕЛК аз и отказах и тя се удиви защото така съм щяла да вземам двойни детски Thinkingи иска да го диспансеризира в психото и да му правела някакви тестове ooooh!как така преди месец му нямаше нищо,а сега е "много зле"Жив и здрав да ми е.Много здраве на всички дечица.Благодаря На Ваня за помоща!!!
Цитирай

В къЩи.

Нелито,а заЩо не направиШ консултация с др психиатьр. И на мен ми изглежда меко казана станно как сега го изкарва детето с толкова проблеми ,а преди ти е казала ,че ниЩо му няма newsm78
Не сьм мн добре запозната с ваШия случай....последно май писа ,че са ви изписали Депакин, няма ли подобрение?(аз пьк се самнявам ,че точно от Депакина сина ми е с разстройство вече 3мес ooooh!)
Цитирай

Луковит

Хоп и аз да се впиша. smile3503
 От мен едно голямо браво на Ваня.  love001
Наистина страхотно оформление си направила на темата.Само за хубави неща да пишем по повод нашите прекрасни дечица.Нека бъдат здрави. newsm17
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

Момичета, вече 3ти ден мобилния на доц. Божинова не отговаря..... да не би да си го е сменила newsm78 някой има ли инфо? да не би да е в чужбина и затова да не ми вдига...? Thinking
знаете ли телефона в сестринската стая в Св.Наум? нямаме си др лекар, освен Божинова.... тук в Бс още не сме хоспитализирани и си нямаме лекър на разположение.... 
др седмица ще заверяваме решението на ТЕЛК и тогава вече ще оправим всичко... но до тогава звъня без успех на Божинова и чакам ли чакам Rolling Eyes
Цитирай

Тедка в координати на невролозите го има ,но ето:
СБАЛ Св.Наум
Университетска болница специализирана по неврология и психиатрия
1113 София
ул."Любен Русев" 1
02/97 02 300
02/971 14 08
ФАКС 02/ 709 309
Доц.Божинова 02/97 02 231
Цитирай

знаете ли телефона в сестринската стая в Св.Наум?
ДНК-   мед.сестри -  029702 234
В общия лекарски кабинет (но пак в детско отделение) номерът е 029702 233.
Препоръчвам ти следното 1) звъниш на сестрите и ако потвърдят предположението ти,че доц.Божинова не е там,  2) звъниш в приемен кабинет на д-р Томов, тел.029702 138. Много е печен - можеш да му обясниш и да питаш, каквото те интересува.
Цитирай

Тедка аз имам една визитка която ми е дала Божинова миналата година пробвай и на тия телефони
1113 София
ул. Д-р Л.Русев 1
тел.:02/9702231
GSM:0889802282
e-mail: vsbojinova@abv.bg
Това е което имам ще се радвам да съм ти помогнала Peace
Цитирай

Момичета знаете ли нещо за радедорма, защо няма внос. И въобще ще има ли?
Цитирай

Бургас ж/к М. Рудник

мн ви благодаря, момичета... златни сте.  bouquet
ще звъня днес .... доцентката едва ли ще е в отделението... но поне да разбера къде е и каква е при4ината да не отговаря. Rolling Eyes

а да знаете колко струва сироп Кепра? след 01.01. би трябвало да е вече по здравна каса,но ние сме без протокол за него... и ми се ще да купя едно шише..... четох някъде, че е над 100лв Rolling Eyes  имам 2 опаковки от хапчетата Кепра. вътре май бяха по 3 блистера.... мога да ги разменя за сироп Rolling Eyes Peace
Цитирай

здравей бебоче сериозно ли няма радедорм,защото и ние сме на радедорм но от половин месец не сам купувала, а се налага да купувам тия дни това ще ужасно и това да са го спрели ако има при нас ако искаш нещо да направим по въпроса днес ще питам в аптеките и ще ти кажа.Остава да ми пратиш зелена рецепта и аз да пратя или да пробваме по някакъв друг начин дай някаква идея!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 459 отговора