Съдомиялна за вграждане?

  • 4 737
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Дано да не ви се стори глупав въпроса ми, но къде да си намеря малка съдомиялна за вграждане.
В стандартните магазини Зора, Техномаркети, Технополиси навсякъде има от големите и като ги питам няма ли по-малки ми отговарят: "Ние това предлагаме". Майка ми има малка, но тя не е вградена, а на нас ни предстои ремонт и вече се ориентираме за едно-друго. Дайте ми съвет и за марка.
Благодаря ви  Wink

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 08:49 от cotton4e

# 1
  • Мнения: 1 632
И аз не съм вижадала малка за вграждане newsm78
По-добре си вземи голяма! Peace

# 2
  • Мнения: 18 542
Колко малка? Най-малките са с ширина 45см.

# 3
  • Мнения: 121
Cotton4e,
Не съм сигурна какво имаш предвид под "малка" съдомиялна, но на линка по-долу можеш да видиш няколко модела на 45 см. за вграждане: http://leksgroup.com/l_bg/?s=3&i=13&c=20
Ако това е търсеният размер и искаш повече инфо, пиши. Цялата ми кухня е с техните уреди  Wink

# 4
  • Мнения: 337
имам впредвид толкова малка за 4 комплекта.
http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =1701&hotels=
 Не ми е необходима голяма, тъй като все още сме само двама човека, храним се вкъщи най-вече вечер и няма какво толкова да мия. А голямата си иска да се напълни, ако чакам това да стане за 3 дни всичко ще се запече ooooh!
Другия вариант е да си я измислим сами, някак да е скрита с вратичка отпред, знам ли Thinking

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сред тези боклуци, дето ли линкнала , пък и изобщо няма малка миялна за вграждане.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
имам впредвид толкова малка за 4 комплекта.
http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =1701&hotels=
 Не ми е необходима голяма, тъй като все още сме само двама човека, храним се вкъщи най-вече вечер и няма какво толкова да мия. А голямата си иска да се напълни, ако чакам това да стане за 3 дни всичко ще се запече ooooh!
Моля ти се и ние сме двама и си пълним почти всяка вечер една за 9 комплекта (45см). Като сложиш 2 тенджери и чиниите и тя се пълни. Освен това има опция половин зареждане. Има и опция предварително изплакване ако са поседяли повече време вътре. Вземи си 9 комлекта няма да съжаляваш.

# 7
  • Мнения: 121
И аз съм за 9 комплекта  Peace Ако не я напълниш, я пускаш на половин зареждане, което ти спестява електроенергията и всичко останало  Wink Да не говорим, че един път ще ти дойдат гости - и какво ще правиш... ще се наложи да зареждаш другата поне 2-3 пъти.

P.S. И ние сме само двама и ми върши чудесна работа  Hug

# 8
  • Мнения: 337
Благодаря ви,   bouquetнакарахте ме да се замисля, бях се насочила към малка, защото искам да я ползвам често, дори и с малко, а не да я купя и да ми стои като паметник.
Сега остава да избера марка  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 204
Горещо препоръчвам Siemens,просто няма равна  1dishes

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Аз препоръчвам БОШ  Mr. Green Може и Сименс де те нали са едно.

# 11
  • Мнения: 3 294
Ако имаш място , моят съвет е да си вземеш съдомиялна за 9 комплекта , и ние сме само двама , но си я пълним доста добре , а да не говорим като ни дойдат гости се налага и по два пъти да я пускаме след това  Peace

# 12
  • Мнения: 950
45 сантиметровите миялни бяха по-скъпи от големите -а те събират и малко и много  Simple Smile
Аз също съм за голяма ,винаги можеш да ползваш опцията за 1/2 пълнене  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 999
Мои приятели имат такава малка и са си я сложили в шкаф. Не е за вграждане, просто е малко по-малка от шкафа.Поне от 3-4 години си я ползват и няма проблеми.

Иначе и аз ти препоръчвам малко по-голяма. Като сложиш тенджера или тава и ти заема едното ниво. Това за тези, 45см. Та надали ще ти е толкова голяма.  Wink

# 14
  • Мнения: 931
Момичета мн правилно са те насочили да си вземеш за 9 комплекта в малките съдомиални за 4 не можеш да си сложиш тенджера.Ако те притеснява мястото от големите също има 45 см широки.

Общи условия

Активация на акаунт