добри лекари в софия

  • 1 530
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
моля ви помогнете ми д а намеря добър лекар в софия за фетална морфлогия.от бургас съм и изобщо незнам към кой да се обърна,а е много спешно Sad.ще се радвам да ми ддете имена и координати Hug

# 1
  • Враца
  • Мнения: 2 142
в клиника фемина-
http://www.mcfemina.com/
аз ходих при димитров, много популярни са и враглева и димитрова, но за  последната трудно се записват часове.
успех!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
влез в "белия списък"  - там със сигурност ще намериш това, което търсиш!
Късмет! Peace

Аз лично мога да ти препоръчам д-р Янкова от ТК

# 3
Моля да ми препоръчате детски педиатър към 27-ма поликлиника в София.

# 4
  • Мнения: 822
Добри са д-р Димитрова,д-р Димитров,д-р Марков,доц.Томова,но наистина влез в "белия списък" и разгледай.

# 5
  • Мнения: 4 001
МЦ „МАРКОВС”
ул.”Алеко Константинов” No.17, вх.А, ет.1
гр. София 1505
Tел.: 02/ 946 07 95 след 14.00 ч
GSM: 0899 130 550
www.mc-markovs.com
Това са координати на д-р Марков
Препоръчвам него или някой от Фемина.

Аз не бих си губила времето с бели и черни списъци - жената си търси лекар за Фм, а там са едни локуми - всеки се оплаква или хвали кого ли не, няма смисъл. По-скоро си пусни търсачката с имената до тук, и така ще излязат теми за самите лекари.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Поще един глас  и от мен за МЦ"Фемина" намира се на ул.Дунав 47(пряка на бул.Сливница).
Ходих при д-р Румен Димитров

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
МЦ „МАРКОВС”
ул.”Алеко Константинов” No.17, вх.А, ет.1
гр. София 1505
Tел.: 02/ 946 07 95 след 14.00 ч
GSM: 0899 130 550
www.mc-markovs.com
Това са координати на д-р Марков
Препоръчвам него или някой от Фемина.

Аз не бих си губила времето с бели и черни списъци - жената си търси лекар за Фм, а там са едни локуми - всеки се оплаква или хвали кого ли не, няма смисъл. По-скоро си пусни търсачката с имената до тук, и така ще излязат теми за самите лекари.

Аз съм с много добри впечатления от Марков, а при него ме изпрати лекаря ми (АГ).

# 8
  • Мнения: 1 671
Д-р Марков, доц. Димитрова или доц. Томова. Лично моите симпатии са за д-р Марков и доц. Томова, но и доц. Димитрова е много добра.  Peace

# 9
  • Мнения: 233
най-дбрите са в ,,белия списък''

# 10
  • София
  • Мнения: 12 551
Абсолютно за доц. Томова.

# 11
  • София
  • Мнения: 626
влез в "белия списък"  - там със сигурност ще намериш това, което търсиш!
Късмет! Peace

Аз лично мога да ти препоръчам д-р Янкова от ТК
Peace

# 12
  • Мнения: 3 993
За фетална морфология имаш две опции: д-р Мазнейкова в нейната болница, или някой от лекарите в МЦ Фемина (доц. Виолета Димитрова например). Много са малко лекарите, които имат сертификати по фетална медицина и те са , които изброих вече.

# 13
  • Мнения: 306
За фетална морфология имаш две опции: д-р Мазнейкова в нейната болница, или някой от лекарите в МЦ Фемина (доц. Виолета Димитрова например). Много са малко лекарите, които имат сертификати по фетална медицина и те са , които изброих вече.
д-р Марков и доц. Томова също имат сертификат за фетална медицина, въпреки, че доц. Томова е по-полезна, когато се установят някакви аномалии при сърчицето.

Общи условия

Активация на акаунт