Хол+кухня,моля за съвет!

  • 6 121
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 5 591
Поздравления за хубавите проекти. Hug  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 350
Благодаря Simple Smile Интериорният дизайн бе причината да вляза да уча архитектура.

# 33
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Извинявай че съм сбъркала ника. HugБлагодаря ти за проектите,много са хубави.Само едно въпросче,там където е комина като какво си го дала да е на 1 и 3 вариант.На 3 пейка ли пише,че нещо немога да го разбера.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 703
mdr здрасти, ние сме с такива размери 6.5 на 3.5 ( та и такова разположение на стаята с една разлика във вратата от където се влиза към стаята , обърната е на дългата стена) и сложих кухнята на ъгъл на другия ъгъл е диван ъглов, и аз си мислех за маса трапезна по между им но като сложих едрогабаритните мебели не остана място, поне не толкова колкото си представях и като сложа сега една маса с четири стола си е блъсканица, затова съм си решила за нас да търся маса да я комбинирам пред дивана хем за утмора хем за хранене.(нашия диван го взехме да е по висок и не е от тези като седнеш дето потъва надолу, по твърд си е).
Съвета ми е сложи си кухненските шкафове и меката мебел и тогава решавай за маса и столове (вземи от съседи правоъгълна или кръгла и си направи едно разиграване в стаята да видиш как ще ти пасне) Grinning
  bouquet браво за проектитеbob_bs

# 35
  • София
  • Мнения: 350
До комина във всички варианти съм предвидиЛ иззиждане или шкаф-мебел, за да се изправи линията.
Пейка е, тапицирана или не.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
хайде и аз да се пъхна Wink, спретнах нещо набързичко с реални размери и отстояния между обектите, идеята ми е да си направиш маса-бар плот, т.е. обектът има дължината, височината и широчината на маса, но да бъде свързано визуално с кухнята, да е на височината на кухненските шкафове и да е от същия материал, отдолу ще е празно, за да могат да се подпъхват столовете, само от свободния край ще има вместо два крака цяла табла като страница на бюро; иначе другите неща от ляво на дясно са - шкаф 50/60, съдомиялна 60/60, мивка 60/60, но с по-малка вратичка заради застъпването на ъгъла, въздухоотвод и хоризонтална бленда, шкаф 60/60, хладилник 60/60:

# 37
  • София
  • Мнения: 1 402
поразтърсих се малко и видях визуализация, която много добре показва какво исках да предложа:) :

Общи условия

Активация на акаунт